Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 33 of 33

Thread: Партизан - Меридијан Супер Лига

Default Re: Партизан - Меридијан Супер Лига

Меридијан Супер Лига:
    Тринаесто коло:

Партизан 1 - 1 Бежанија

Добродошли у Хумску, на стадион Партизана, где је преко 35 хиљада људи је присуствовало мечу између Партизана и Бежаније.

Све је било тако добро, док Бежанија није повела, тоталан пад, наиме Јоветић, Маринковић и Маркоски су били чувани, када се играчи Бежаније преморе да улете и постигну гол, управо тако је и било, Одита, Томић и Босанчић напустили су меч, када се завршило прво полувреме, одмах након тога улазе Јоветић, Маринковић и Маркоски, покушавају да постигну тај један гол, који би нас вратио у живот. Јоветић добија лопта, добацује је Маркоском који јако са 25 метара закуцава лопту у мрежу, где је стадион експлодирао, а ми смо се вратили у живот.

Одмах након гола Маркоског, наспута Живковић, направили су веома добру акцију, веома добро искомбинован контра-напад, Живковић добија лопту, протрчава кроз одбрану Партизана, Краљ излеће, Живковић шутира, лопта лети у гол и свом срећом закуцава се у пречку.

Стање на табели после тринаестог одиграног кола:

Default Odg: Партизан - Меридијан Супер Лига

Кидај!
    Каква је та Бежанија, па не можете ни ти ни Илија да је победите.

5. The Following 2 Users Say Thank You to Павле For This Useful Post:

Quote Originally Posted by cmex View Post
    Wau
    Молим те, немој овако глупим коментарима да ми спамујеш топик.
    Quote Originally Posted by Павле View Post
    Кидај!
    Каква је та Бежанија, па не можете ни ти ни Илија да је победите.
    Имају много добру екипу, а чак шта више играчи су им много брзи...

Меридијан Супер Лига:
    Четрнаесто коло:

Банат 1 - 1 Партизан (Нажалост, заборавио сам да усликам резултат)

Овај меч је почео, веома чудно, ни замишљао нисам, да наши играчи онако могу да играју, али када сам видео, шта су све промашили, није ми било јасно, како се онакве шансе могу промашити ?
    Ми смо овај меч од '50 па све до '92 минута, водили, и надали смо се победили, али баш у задњој секунди, Краљ скаче, и само што је кренуо да ухвати лопту, она му испада из руку, и играчи Баната је закуцавају у гол, ми смо тотално полудели.

Нишлије очекујемо вас у великом броју, у следећем колу !

Меридијан Супер Лига:
    Петнаесто коло:

Партизан 1 - 0 Раднички Ниш

Велики број Мераклија дошао је у Београд, на стадион Партизана, направили су сјајну атмосферу, одлично су навијали.
    Такође било је и много наших навијача, све укупно било је 28.000 посетиоца.
    Меч је почео веома добро, много шанси, много акција, али не и много голова, уствари само један једини, и одлучујући гол пао је у '62 минуту, гол је постигао Лазић.

Стање на табели после петанестог одиграног кола:

Календар утакмица:

Друга рунда купа:

Дошао је и тај дан освете, дерби !

Партизан следећи меч игра са Напредком.

Меридијан Супер Лига:
    Шеснаесто коло:

Напредак Крушевац 0 - 1 Партизан

Још једном велика борба, веома тешко, нисмо очекивали, да ће тако тешко бити у Крушевцу, али добро, шта је, ту је.
    Пред онолико наших навијача смо се обрукали, и једва победили Напредак у гостима, па смо зато у свлачионице отпраћени звиждуком и песмом ''****ице'', што нас није ни чудило.
    Нас чека Земун у следећем колу, а одмах након Земуна, долази нам Црвена Звезда (2. рунда купа), а то нам је приоритет, због кога смо ми већ данима, благо речено изгубљени, и мечеве овако лоше одигравамо, надам се да ће сви они напорни тренинзи, донети победу у дербију. Позивамо све навијаче да дођу и још једном направе лепу атмосферу на стадиону, против Црвене Звезде !
    Једноставно, ми из утакмице у утакмицу идемо све мање спремнији, а после утакмице, остајемо без текста, без икаквог коментара.

Тренер Фудбалског клуба Партизан је изјавио: СРАМОТА, Онолико људи дође да их гледа, навија за њих, онолико шанси имају, а они не могу један гол да дају, стварно је срамота, како ми играмо, Краљ највероватније, неће бранити дерби, ни меч после дербија. Немам много тога да кажем, али после дербија, биће много да се прича. Највише сам се изнервирао, када нам није досуђен чист пенал, али добро. Ја поносно смем да изјавим, КУП ЈЕ НАШ !!!

Меридијан Супер Лига:
    Седамнаесто коло:

Земун 1 - 1 Партизан

Ми немамо шта више да кажемо, осим Земунци свака вам част, дошло је чак 3.000 навијача Земуна, и одлично су навијали.
    Земун је повео у '22 минут, голом Теодоровића, након тога било је много шанси, много акција, а голман Земуна бранио је као да је луд, одбрана је тотално била непробојна, али Маринковић у '62 минуту, протрчава сам кроз цео терен, јуриша поред одбране, као да одбрана не постоји, и постиже гол, стадион се запалио, а после тога смо промашили чак 6 шанси, које нису смеле да се промаше, али и Земун је такође промашио 3 стопостотне шансе. срдачан поздрав комшијама. КУП ЈЕ НАШ !!!

Ево и стања на табели после Седамнаестог одиграног кола:

Меридијан Супер Лига:
    Осамнаесто коло:

Црвена Звезда 0 - 1 ПАРТИЗАН

Добродошли на Стадион Црвене Звезде, пред пун стадион.
    Чак 55.000 људи је присуствовало сусрету између два вечита ривала.

Невероватан меч, први смо, бежимо Звезди за 3 поена, пред пуном Мараканом, ми смо победили, стадион је грмео, прво полувреме, навијање наших навијача, и није било нешто посебно, али друго полувреме објаснили су, како се навија. Објаснили смо им на терену, како се игра, имали су и они, а имали смо и ми, много шанси, само ми смо искористили прилику да поведемо, и тако смо и играли, после тога, играли смо веома чудно, одбрана се скупила око гола, да не може да се шутира из близине, само из даљине ако гађате гол, и баш вас посрећи да га погодите, док код комшинице није било тако, они су остали отворени, и ми смо наставили да нападамо, много смо промашили, али све у свему, победили смо, следећи меч, Црвена Звезда гостује нама у купу !
    Стрелац јединог и одлучујећ гола био је Лазић у '22 минуту.

Поглед ка Југу, где су били смештени навијачи Партизана:

Наши навијачи су нас отпратили песмом ''Црно бели браво, браво'' и наравно, пре дербија избила је туча између навијача Партизана и Црвене Звезде...

Стање на табели после Осамнаестог одиграног кола:

ДУПЛА КРУНА !!!

Меридијан Супер Лига:
    Деветнаесто коло:

Смедерево 0 - 0 Партизан

Једина екипа коју Партизан није оборио:

Заправо, једина екипа коју Партизан током ове сезоне није победио, јесте Смедерево, које се добро бранило, играли су солидан напад, уз доста акција, па су могли и да победе Партизан, али што се тиче Партизана, срамота је да Томић, који успе да прође голмана, промаши скоро, па празан гол.

Меридијан Супер Лига:
    Двадесето коло:

Партизан 2 - 0 Младост Лучани
    ''Напокон''

Напокон се десило, да некога победимо са два гола разлике, а да се успут, не напромашујемо, искористили смо све своје шансе, неке су погодиле стативе и пречке, а неке ушле у гол, заправо 2 промашаја и 2 гола, једном у стативу, други пут у пречку, па онда два пута у гол. До краја ове сезоне остало је још 14 утакмица, које нису ни мало лаке, али има времена, а ми имамо предност, тако да нама и није нека журба, око свега, највише се жури играчима Звезде, који покушавају да преотму титулу, али то могу само да сањају..

Page 2 of 2 FirstFirst 12