Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 60

Thread: SPL Sezona 5, Pobednik Roksa

WPLO Team Lapi's Avatar

Post SPL Sezona 5, Pobednik Roksa

Link za Zreb: http://www.random-draw.com/livesweep...aw_id=13792311

U kupu nikad nema nosilaca.

Kostur: http://challonge.com/spl5kup/fullscreen?multiplier=1.0

1. kolo - rok za odigravanje subota 1. decembar u 23:59
    1/8 finala - rok za odigravanje cetvrtak 6, decembar 23:59
    1/4 finala - rok za odigravanje sreda 12. decembar 23:59
    1/2 finala - rok za odigravanje nedelja 16. decembar 23:59
    finale - rok za odigravanje cetvrtak 20. decembar 23:59

Igra se JEDAN MEC ukljuceni EXTRA TIME I PENALI

Time : 15 min
    Long / 9 Pause
    Condition : Random
    Injuries : OFF
    Substitutions: 3
    Penali: YES
    EXTRA TIME: YES
    Weather : FINE (nikako kisa/sneg zbog laga!!)
    Summer
    Day/Night
    uzimanje 3 screenshota na kraju (oba takmicara uzimaju, dogovorite se
    da 1 postavi rezultate, ne izlazite iz mece dok ne pitate protivnika da li
    je uzeo SS)

2. The Following 9 Users Say Thank You to Lapi For This Useful Post:

Patch maker Shollym's Avatar

Default Re: SPL Sezona 5 - 1. kolo - rok za odigravanje subota 1. decembar u 23:59

valjda je neko gledao uzivo Lapijev fensi zreb
    mozete poceti sa igranjem meceva

4. The Following 2 Users Say Thank You to Shollym For This Useful Post:

Top Player dzoni94bg's Avatar

Default Re: SPL Sezona 5 - 1. kolo - rok za odigravanje subota 1. decembar u 23:59

Dzoni vs Neca 4:4 pk (3:1)

Veoma lepa utakmica sa puno golova i sansi.Ekipa Porta je uz malo srece dosla do pobede na penale...Neco svaka cast na prikazanoj utakmici.Puno srece u nastavku ostalih takmicenja.Pozdrav GG

8. The Following User Says Thank You to dzoni94bg For This Useful Post:

Bane-Lapi 3:0

Pobeda domacih koji su bili bolji citavim tokom meca. Gosti su na mahove pretili, iz kontri i polu-kontri, iz kojih su mogli i do gola. Nije bilo bas leprsavo, ali je bilo dobrih suteva, borbene igre. GG Lapi

10. The Following User Says Thank You to Bejn 93 For This Useful Post:

12. The Following User Says Thank You to SoneSd For This Useful Post:

Professional elmirmc's Avatar

Malaga CF vs. Tottenham Hotspur 2-2 a.e.t 2-2 penalties 4-3

Borili se kao Lavovi u prvom poluvrijeme ne koristim sanse a gosti hladni kao spriceri postizu 2 gola.U drugom krecem na sve ili nista i brzo stizem do izjednacenja poslije smijesnog gola omalenog Bounanotte-a glavom haha.Pred kraj meca precke,stative,i skidanje lopte sa gol linije demichelisa.Produzetci dosta oprezniji uz neke sanse.Penali mislim da sam ja promasio 2 a shollym cak 3.GG i cestitke na odlicnoj igri

14. The Following User Says Thank You to elmirmc For This Useful Post:

ja sam pogodio 4, ali okvira gola 2 za vreme meca i 2 na penalima
    sjajan mec, srecno u nastavku kupa!

16. The Following User Says Thank You to Shollym For This Useful Post:

Top Player pop93's Avatar

Default Odg: SPL Sezona 5 - 1. kolo - rok za odigravanje subota 1. decembar u 23:59

@Shollym

Voleo bih kada bi samnom igrao tako... :(

18. The Following User Says Thank You to pop93 For This Useful Post:

Regular mr.SmileSD's Avatar

mr vs. Giga 3-2

Poveo sam sa 3 gola na brzinu,ne zna se ko je gore reagovao,da li odbrana ili golman protivnika...kasnije smo se opustili malo,pala koncentracija i krace recheno Giga me ubio u drugom poluvremenu.GG Gigo

20. The Following User Says Thank You to mr.SmileSD For This Useful Post:

Professional Roksa7's Avatar

Pancev vs Roksa 3-4 ..

Fantastican mec.. Kakvo otvaranje i kaakav pogodak FERNANDESA u 2 min.. Za tv spice.. PAr min kasnije novi pogodak isto za tv spice Napoli se ubrzo vraca i smanjuje da bi u 45 min cavani poravnao na 2 2 .. Drugo pol pocinje, tvrda tekma.. Dosta sansi i auto gol koji je prelomio utakmicu.. 5 min kasnije uigrana kombinacija, qvaresma na prvu almeida skok i 4 2 Pred sam kraj Cavani vraca nadu Italijanima ali nedovoljno.. Besiktas ide u sledci krug.. GG pancev!

22. The Following User Says Thank You to Roksa7 For This Useful Post:

Tranks vs Pop 3:2

Zanimljiva tekma ,poveo sam nakon odbitka da bi pop kasnije okrenuo rezultat i bio sam blizu eliminacije ali Jones nije tako razmisljao i resio je utakmicu golom u 83 min.

24. The Following User Says Thank You to Tranks For This Useful Post:

Default Odg: SPL Sezona 5 - 1. kolo - rok za odigravanje subota 1. decembar u 23:59

Legiu izgleda nezanima ovaj kup! Evo ss nista mi nije odgovorio

on vise ne igra ligu, a zbog nacina na koji je izasao (kulira protivnike) i narocito zbog nejavljanja ovde bice kaznjen kako je propisano pravilnikom.

Quote Originally Posted by Shollym View Post
    on vise ne igra ligu, a zbog nacina na koji je izasao (kulira protivnike) i narocito zbog nejavljanja ovde bice kaznjen kako je propisano pravilnikom.
    Da, da i onaj ko ga je tako ubacio.... preko veze i njemu kazna

28. The Following 3 Users Say Thank You to ziva For This Useful Post:

Ziva Liverpool - 30pke Partizan 0-4

Odlicno odigrana utakmica s moje strane, protivnik je ljut na nacin na koji igram odbranu, (ocekuje da prepustim kompjuteru da igra odbranu umesto mene).

A i golovi su zesce budjavi, razneses kao mog igraca i das gol.....JUUUUUU Odbrana brza od Downing-a??? Iz kog je to crtanog?? Ti si ok odigrao, a ja treba da se zamislim pa da predjem na drugaciji stil igranja i to je to.....

31. The Following User Says Thank You to ziva For This Useful Post:

Quote Originally Posted by ziva View Post
    A i golovi su zesce budjavi, razneses kao mog igraca i das gol.....JUUUUUU Odbrana brza od Downing-a??? Iz kog je to crtanog?? Ti si ok odigrao, a ja treba da se zamislim pa da predjem na drugaciji stil igranja i to je to.....
    Ma super, najvise me nervira kad ljudi sve svoje golove opisuju kao golove iz snova, a tudje golove kao srecne okolnosti ili "go\/no", ili na svoje promasaje reaguju, "lol" "hahahah" "go\/no" "???", a kad protivnik promasi prazan gol onda je to normalna stvar. Shvatite da ste vi taj koji kontrolise igrace, i kada promasis prazan gol, to je jer prejako pritisnes
    Moze kompjuter jednom ili dva puta sam da ukliza i to je to. Rezultati su takvi kakvi su, a 99% igraca misli da igra bolje nego sto to rezultati pokazuju, i uvek je ono "nisam imao srece".

Jednako nisi imao srece kao ni protivnik, samo sto brojis samo svoje promasaje a na druge zaboravljas. Ovo se ne odnosi licno na tebe, nego na vecinu (i na mene), i uvek ispizdim kad mi neko komentarise dok igram, i zato gasim ingame chat. Golovi se broje i to je to. Moj nijedan gol nije bio sablonski, cak su bili sva 4 vrlo razlicita. Nacin na koji igram odbranu, jeste taj presing sa kockom, dosta igraca igra tako, verovatno bi ti odgovaralo samo

33. The Following User Says Thank You to simospremo For This Useful Post:

neka ovo bude poslednji put da je neku kukao zbog nacina na koji izgubi/ primi golove, od sad jadikovanje samo po sahranama, a u igrici ako je nesto tuzno - vi se smejte.

35. The Following 3 Users Say Thank You to Shollym For This Useful Post:

Page 1 of 3 123 LastLast