Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 98

Thread: Champions League - Sezona 5, Pobednik Komrad

WPLO Team Lapi's Avatar

Default Champions League - Sezona 5, Pobednik Komrad

Obavljen zreb cetvrt finala lige sampiona:

Sastaju se: D1-C2, C1-D2, A1-B2,B1-A2

pelemasca - heric

gruja - mr.smile

shollym - giga

komrad - 3orke

Finale

Giga.Rsn - Komrad

Igra se jedan mec kao u pravoj LS, ukljuceni ex. i pk. Giga je domacin.

Grupna faza, kola 1,2,3 - rok za odigravanje ponedeljak 26. novembar 23:59
    Grupna faza, kola 4,5,6 - rok za odigravanje sreda 5. decembar 23:59
    1/4 finala - rok za odigravanje subota 15. decembar
    1/2 finala - rok za odigravanje nedelja 20. decembar
    finale - rok za odigravanje sreda 23. decembar
    Attached Files Attached Files

Default Re: Champions League Sezona 5 - Kvalifikacije

3. Mec
    Spartacus - Bane 1:1

Mnogo dobra utakmica, poveli su domacini, ali posle gola Jovetica gosti su nenormalno napadali do kraja poluvremena i uspeli u zaostavnom vremenu da izjadnace. Drugo poluvreme poludeli i jedni i drugi, samo sevaju sanse sa obe strane, sto se vidi i po statistici. Ali do kraja utakmice nema promene rezultata.

GG Bane Srecno dalje !

[IMG][/IMG]

3. The Following 2 Users Say Thank You to Savke SD For This Useful Post:

Quote Originally Posted by SpartacusSD View Post
    3. Mec
    Spartacus - Bane 1:1

Mnogo dobra utakmica, poveli su domacini, ali posle gola Jovetica gosti su nenormalno napadali do kraja poluvremena i uspeli u zaostavnom vremenu da izjadnace. Drugo poluvreme poludeli i jedni i drugi, samo sevaju sanse sa obe strane, sto se vidi i po statistici. Ali do kraja utakmice nema promene rezultata.

GG Bane Srecno dalje !

[IMG][/IMG]
    Najrealniji ishod meca je neresen rezultat. Igralo se izuzetnim tempom, sevalo je sa svih strana, no samo po gol i po bod. Srecno dalje domacine, za sledeci put da mi osviras nesto na violini za docek Cekam te u rudniku

Quote Originally Posted by bane1993 View Post
    Najrealniji ishod meca je neresen rezultat. Igralo se izuzetnim tempom, sevalo je sa svih strana, no samo po gol i po bod. Srecno dalje domacine, za sledeci put da mi osviras nesto na violini za docek Cekam te u rudniku

Hahahaha, naravno, srecno dalje.

Default Re: Champions League - Sezona 5, Grupna faza, 1-3 kola rok 26.novembar u 23:59

2. mec Sunderland - Fiorentina 1-1

Kako lud mec, dobro raspolozeni Sessegnon a sa druge strane Jovetic. Znaci ludnica od tekme.

GG Gigo, srecno dalje.

P.S.
    Giga ce da ubaci slike vcrs.

Default Re: Champions League - Sezona 5, Grupna faza, 1-3 kola rok 26.novembar u 23:59

30pke Partizan - pop Hanover 1-0

Utakmica sa mnogo jurnjave, da bi gol postigli na samom kraju u 87 minutu. Eduardo izbacuje Markovica na stranu koji prosledjuje loptu do Vukica. Vukic obilazi golmana i donosi 3 boda crno-belima. U prvom poluvremenu Markovic je izlazio jedan na jedan sa golmanom ali iskosa, pa je lopta zavrsila pored gola. Slicna situacija i u drugom poluvremenu sa Vukicem. Sto se tice Hanovera, bilo je dosta suteva ali nikako da se pogodi okvir gola, tek u drugom poluvremenu Stojkovic je morao nekoliko puta ozbiljnije da intervenise. Sve u svemu, dobra utakmica. U Humskoj su zadovoljni prvim bodovima u LS ove godine.

Top Player pop93's Avatar

Default Odg: Champions League - Sezona 5, Grupna faza, 1-3 kola rok 26.novembar u 23:59

Pop vs JoeVlad 2-1

Nastavio sam sa trudom u Ligi Sampiona, pa nakon tvrde tekme sa zorketom, odma tvrda tekma i sa JoeVladom, ali u kojoj sam osigurao prednost i ranom delu matcha GG Zorke GG JoeVlad !

9. The Following User Says Thank You to pop93 For This Useful Post:

Professional neksi1991's Avatar

Grupa C
    2.kolo
    neksi1991-denii 2:2

dobra utakmica sa puno sansi,deni je cak imao nekoliko stopostotnih ali ih nije iskoristio. gg i srecno dalje

11. The Following User Says Thank You to neksi1991 For This Useful Post:

Super Star Giga.RsN's Avatar

Mec 2. Giga(Sunderland) : Spartakus(Fiorentina) 1:1

Puno lepih poteza sa obe strane, kao i suteva sa raznih pozicija, steta sto nije bilo vise golova. Zaista obozavam ovakve meceve gde prsti na sve strane i ne bi mi bilo krivo da sam izgubio, jer sam uzivao u toku utakmice. Sve pohvale za mog rivala, nismo igrali do sad, i maksimalno sam pozitivno iznenadjen, srecno dalje buraz. Vidimo se u revansu, jedva cekam.

Pozdrav

Super Star Giga.RsN's Avatar

Mec 1. Giga(Sunderland) : Bane(Shakhtar) 3:3

Bane bio bolji u vecem delu susreta, napadao ,dok sam ja pretio iz kontri i tako nekako iscupao pod. Videcemo sta ce biti u nastavku, za sad vrlo izjednacena grupa, Sanderlend ukoliko zeli da ide u nastavak morace da se vadi protiv velikog komrada

Pozdrav

15. The Following User Says Thank You to Giga.RsN For This Useful Post:

Super Star Heric's Avatar

Grupa C
    3. kolo
    Heric - neksi (3:3)

najpostenije po bod ako se sve sagleda, jest da sam imao vise prilika al bi bila nesreca da je neca ostao bez ijednog boda.

Quote Originally Posted by Giga.RsN View Post
    Mec 1. Giga(Sunderland) : Bane(Shakhtar) 3:3

Bane bio bolji u vecem delu susreta, napadao ,dok sam ja pretio iz kontri i tako nekako iscupao pod. Videcemo sta ce biti u nastavku, za sad vrlo izjednacena grupa, Sanderlend ukoliko zeli da ide u nastavak morace da se vadi protiv velikog komrada

Pozdrav
    Upravo tako Bice krvavo za prolaz grupe, ko prezivi pricace

18. The Following User Says Thank You to Bejn 93 For This Useful Post:

grupa D
    Pelemasca vs MrSmile 0-1
    Derbi grupe pripao protivniku,17x sam sutnuo na gol i stative i precke i nece da udje dok je Dmitar u 3min dao gol i to je to,posle Fulham isao na kontre kada sam ja napadao kao lud ali nista...

20. The Following User Says Thank You to Pelemasca For This Useful Post:

mec 2. Bane-Komrad 2:3

Jos jedan sjajan mec! Ponovo poraz, ali ocekujem da ce se sve vratiti kad tad. Ne kazem da je Komrad nezasluzeno dobio, ali vec 4,5 put gubim meceve u kojima sam mogao makar bod da uzmem, da ne pricam o tri. Nisam uzeo ss, zato sto nisam ukljucio fraps, ali sam uredno pritisnuo 3 puta print screen Dobra partija obe ekipe, kao i uvek sjajan mec sa Komradom. Strelci za moju ekipu: Dentinho i Luiz Adriano. Komrade napisi tvoje i izvini ti, ali i svi ostali zbog ovog nedostatka. Srecno u nastavku

Top Player Комрад's Avatar

Обично ја увек узмем ѕѕ независно од домаћина, ал' сад ми ти рече да си узео, па реко да се не цимам бзвз За мене је 2 гола постигао Зунига и 1 Монтенегро ака Црна Гора сјајним шутем из слободњака.

Quote Originally Posted by Комрад View Post
    Обично ја увек узмем ѕѕ независно од домаћина, ал' сад ми ти рече да си узео, па реко да се не цимам бзвз За мене је 2 гола постигао Зунига и 1 Монтенегро ака Црна Гора сјајним шутем из слободњака.
    ja sam bio uveren da jesam uzgred, vrlo lep pogodak monetenegra, vratih se posle na 2-2. ali poslednja sekunda mi je dosla glave

1.mec Spartacus - Komrad 0:4

Zasluzena pobeda gostiju.
    GG Komrade, srecno u daljem takmicenju!

25. The Following User Says Thank You to Savke SD For This Useful Post:

Professional GrujaAcMilan's Avatar

Mec 2

Gruja vs Heric 6:1

Dobra tekma pre svega, zaustavljen je bio Falcao od strane odbrane zvezde sto je bilo i najbitnije Jes da je bilo malo nerealno da mogu zvezdini igraci da zaustave takvu igracinu ali ae Sve u svemu 3 boda ostaju na marakani... GG brate srecno

27. The Following User Says Thank You to GrujaAcMilan For This Useful Post:

Top Player Комрад's Avatar

Група Б, 3. меч

Америка Мексико (Комрад) - Сандрленд (Гига) 7:3

Као што сам резултат говори - прштало је на све стране. Први пут сам ове сезоне имао привилегију да играм са расположеним Бенитезом, и то је одмах нека друга прича. Најзад се нисам осећао инфериорним у дуел игри из чега је произишила још већа сигурност приликом реализације, па је зато резултат прилично убедљив. Добра текма Гиго, видећеш у реваншу кад ме сје6е расположење каква ће разлика бити

29. The Following User Says Thank You to Комрад For This Useful Post:

Page 1 of 5 123 ... LastLast