Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 98

Thread: Champions League - Sezona 5, Pobednik Komrad

Professional neksi1991's Avatar

Default Re: Champions League - Sezona 5, Grupna faza, 1-3 kola rok 26.novembar u 23:59

neksi1991-Gruja 1:6

Debakl zenita u Ligi sampiona a najjzasluzniji je golman zenita koji je dobio crveni karton vec u 6 minutu,a ja sam se posle toga zeznuo i umesto drugog golmana da stavim stavio igraca,posto su im imena slicna pogresio sam,a on je primao golove kao da je prazan gol.sve u svemu zasluzena pobeda gruje

Top Player pop93's Avatar

Default Odg: Champions League - Sezona 5, Grupna faza, 1-3 kola rok 26.novembar u 23:59

@Gruja

Nakon jucerasnje igre Zvezde, Falcao je samo mala maca za stoperski tandem iz Ljutice Bogdana

Default Re: Champions League - Sezona 5, Grupna faza, 1-3 kola rok 26.novembar u 23:59

Partizan - Atl. Minero 3-1

Moram da kazem da mi je vise od pola tima bilo crveno raspolozenje, Joe je imao mislim dve precke i dosta puta guzvu pred mojim golom, i ja sam imao sanse pred njegovim, Scepovic je promasio prazan gol sa 6 metara na pocetku drugog poluvremena.
    Dzigi je sjajno zamenio neraspolozenog Markeca, i postigao gol.

Sve u svemu, dobra utakmica, Totenhem neka se spremi. Pokusacemo da ostanemo neporazeni u prva tri kola.

4. The Following User Says Thank You to simospremo For This Useful Post:

Patch maker Shollym's Avatar

Pop 1 - 4 Shollym

imali smo prekid pri 3-0 za mene pa smo odigrali jos 1 mec, ukupno 1-4 za mene, strelci u tom mecu koji je pukao su bili Lennon i Adebayor 2x
    lep, otvoren mec, moglo je biti jos golova na obe strane

6. The Following User Says Thank You to Shollym For This Useful Post:

Top Player pop93's Avatar

Default Odg: Re: Champions League - Sezona 5, Grupna faza, 1-3 kola rok 26.novembar u 23:59

@Shollym

iistina je da ako mi zabodes 3 komada u roku od 30 min da ti crveni igrac koji je postigao gol u ovom slucaju ili Adebayor ili Lennon postaju SUPERMENI :S!!!! kako sam mogao dozvolim da me matiras u ranoj fazi :( GG Srecno dalje brate!

8. The Following User Says Thank You to pop93 For This Useful Post:

Shollym 2 - 0 Zorke

mec je prekinut na poluvremenu posto su huligani iz Beograda presekli struju pa je stadion ostao bez struje.
    u drugom poluvremenu bolja igra favorita i lako do 2 gola, jedna plasirana Defoa sa 16m i jedno iskusno prebacivanje golmana u stilu rasnog centarfora Skota Parkera

Quote Originally Posted by Shollym View Post
    Shollym 2 - 0 Zorke

mec je prekinut na poluvremenu posto su huligani iz Beograda presekli struju pa je stadion ostao bez struje.
    u drugom poluvremenu bolja igra favorita i lako do 2 gola, jedna plasirana Defoa sa 16m i jedno iskusno prebacivanje golmana u stilu rasnog centarfora Skota Parkera
    Ocekivali smo ovakve izjave iz Engleske, ponovo nas optuzuju za huliganizam i ovo je prevrsilo svaku meru. Navijaci su docekani kao najveci razbojnici i ovo nije prvi put da se Englezi ovako ponasaju. I pre same utakmice mogli su se videti razni naslovi koji pogrdno govore o navijacima Partizana. Povodom nemilih scena sa nestankom struje na poluvremenu u petak u Beograd stize Misel Platini. Englezi su trazili da se utakmica u Beogradu odigra bez prisustva publike. Konacnu odluku donece UEFA.

11. The Following 2 Users Say Thank You to simospremo For This Useful Post:

NukeR 1 : 2 Mr. Smile

Zasluzena pobeda. GG.

Dok ne sredim ovo ne zelim vise da igram.

Quote Originally Posted by NukeR View Post
    NukeR 1 : 2 Mr. Smile

Zasluzena pobeda. GG.

Dok ne sredim ovo ne zelim vise da igram.
    obrisi iz uni foldera Benfica fajlove ls i ls2 oni su 2048x2048, mozda ti zbog njih slabije radi, ili kopiraj dres neke druge ekipe u folder od Benfike pa probaj, ili je to ili mozda e_text da stavis drugi.. probaj pa javi

grupa D
    Lapi vs Pelemasca 1-3
    tvrda utakmica ali sam uspeo da dodjem do prve pobede u grupi...nastavak dobre igre ocekujemo i u revansu....Jaku i brojnu odbranu Vile sam nekako uspeo da probijem ,dok sam gol poklonio protivniku... GG Lapi dobro si odigrao

17. The Following User Says Thank You to Pelemasca For This Useful Post:

WPLO Team Lapi's Avatar

Default Odg: Champions League - Sezona 5, Grupna faza, 1-3 kola rok 26.novembar u 23:59

D Grupa

mr.smile - lapi 2:2

Jos jedno dobro izdanje Ville, tekma prava liga sampiona, Srecno dalje gospodine Smajl.

Statistika

20. The Following User Says Thank You to NukeR For This Useful Post:

Shollym 3 - 2 JoeVlad

Izuzetan mec, sto bi rekao Joe

22. The Following User Says Thank You to Shollym For This Useful Post:

Spartacus - Giga 2:4

Mnogo dobra utakmica, samo su sevali napadi, a vec u 3. minutu je bilo 1:1. Losa postavka igraca Fiorentina je pomogla Gigi da ubedljivom razilikom ode na poluvreme. Golman Viole nije bio na nivou, a drugo poluvreme bekovi su kolko tolko zaustavili Adam Johnsona i drugog krilnog igraca. Ali nikako da igraci Fiorentine ne daju gol. Bas se ispromasivali. Zasluzena pobeda gostiju.

GG Gigo, uvek mi je zadovoljstvo igrati sa tobom, jer igras napadacki i dobar fudbal.

[IMG][/IMG]

24. The Following User Says Thank You to Savke SD For This Useful Post:

Super Star Giga.RsN's Avatar

Quote Originally Posted by SpartacusSD View Post
    Spartacus - Giga 2:4

Mnogo dobra utakmica, samo su sevali napadi, a vec u 3. minutu je bilo 1:1. Losa postavka igraca Fiorentina je pomogla Gigi da ubedljivom razilikom ode na poluvreme. Golman Viole nije bio na nivou, a drugo poluvreme bekovi su kolko tolko zaustavili Adam Johnsona i drugog krilnog igraca. Ali nikako da igraci Fiorentine ne daju gol. Bas se ispromasivali. Zasluzena pobeda gostiju.

GG Gigo, uvek mi je zadovoljstvo igrati sa tobom, jer igras napadacki i dobar fudbal.

[IMG][/IMG]

Hvala na komentaru, takodje se radujem nasim buducim duelima u kojima ces sigurno imati vise srece i raspolozenijeg gosu. Sto se tice same utakmice, primio sam gol veoma brzo, ali istom brzinom vratio, pa sam mogao nastaviti utakmicu bez tereta na ledjima. Domacin se ipak nije snasao i zaigrao znatno losije shodno svojim mogunostima i prima jos 2 gola do poluvremna i delovao je izgubljeno na terenu. Drugo poluvreme druga prica, domacin igra bolje pravi sanse, ali ne koristi iste i Sandrelend je nekako priveo mec kraju. Cestitam jos jednom na pruzenoj partiji, znam da mozes bolje.

Pozdrav

Top Player Комрад's Avatar

Група Б

5. текма

Америка Мексико (Комрад) - Шахтјор (Бане) 4:2

*на полувремену Банету звонио телефон, није ми се јављао па сам хтео да сликам за сваки случај и избаци ме... Голове постигли Медина и Бенитез.

Боља игра Мексиканаца, бржи проток лопте и рекао бих заслужена победа. Бане нема среће ове сезоне против мене, трећа текма и трећи пораз, а могао је бар једном победити. Добра текма у сваком случају, срећно даље

27. The Following User Says Thank You to Комрад For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Комрад View Post
    Група Б

5. текма

Америка Мексико (Комрад) - Шахтјор (Бане) 4:2

*на полувремену Банету звонио телефон, није ми се јављао па сам хтео да сликам за сваки случај и избаци ме... Голове постигли Медина и Бенитез.

Боља игра Мексиканаца, бржи проток лопте и рекао бих заслужена победа. Бане нема среће ове сезоне против мене, трећа текма и трећи пораз, а могао је бар једном победити. Добра текма у сваком случају, срећно даље
    Slazem se da sam jednom mogao do trijumfa, ali u ovom mecu svakako ne. Cestitam na dobroj igri i pobedi, pozz

NukeR 1 : 4 Pelemasca

Udario sam Alt+F4 negde oko 89. minuta. To mi je mislim prvi put da sam izasao pre kraja ali stvarno ne mogu ovo da podnesem. Em me igra *****ava em mi kroz dva igraca prodje mali Hoilet i postigne gol, sto je mnogo mnogo je.

GG i srecno dalje.

30. The Following User Says Thank You to NukeR For This Useful Post:

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast