Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 25 of 25

Thread: How To Shoot From 60, 70 Meters Or More PES 2013 TUTORILA

Default Re: How To Shoot From 60, 70 Meters Or More PES 2013 TUTORILA

Molim vas ako moze neko da mi objasni kako da uradim ovo,pokusavao sam na sve nacine i nikako neuspevam,inace igram na tastaturi i ovakve su mi kontrole untitled.jpg

To je bila fora na PES 09 ako se ne varam kako neko rece iz igre,krenes od svog kaznenog dolazis do polukruga na centru ali svog naravo i kad udjes mal u njega samo O dugme (centarsut)na dzojstiku :-)
    Golman protivnicki na 16m i pokusava da se vrati,trci i baca se ali lopta ga preskace i pada u gol.
    Mene u*****lo sasvim slucajno to i onda kad sam poceo samo sam odatle prangijao :-)
    Drugar kad je video lomio me je cim primim loptu jer je znao ako sutnem da je gol...xaxa
    Prosek je bio 8/10 suteva...znaci neverovatno!
    To govorim za Xbox 360,ne znam na kompu kako je bilo.

meni ovo nikako ne uspeva...sutiram sa pola terena i plize i kada napunim krug uvek ode preko...moze lid a se obnovi video da vidimo kako to izgleda

Quote Originally Posted by paviljoni88 View Post
    meni ovo nikako ne uspeva...sutiram sa pola terena i plize i kada napunim krug uvek ode preko...moze lid a se obnovi video da vidimo kako to izgleda

Brate prosto je ko pasulj!
    Ja cepam na PS3,sa svoje polovine dodjem do kruga blizu centra i R2+L2 drzim i roknes O,koliko dugo ga punis,toliko ide daleko lopta,doduse 3-4x sam probao i tik iznad precke ali mi je cilj bio da isprobam sut a ne za pocetak odmah dati gol...extra fora,golman takodje nije blizu gola i nema vremena da stigne ako potrefis..to kad budem sa zetom igrao pa kad krenem u kontru nece ocekivati i kad je deknem ima da popi*di i baci dzojstik

Page 2 of 2 FirstFirst 12