Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 42

Thread: Vase ekipe u master ligi

Default Vase ekipe u master ligi

ovde stavljajte sastave vaseg tima, preporucite nekog mladog igraca ili tako nesto...

ja sam uzeo chelsea i prodao skoro sve igrace
    ovakav mi je sastav:
    golmani: Cech, Stojkovic, Amelia
    odbrana: Terry, Vidic, Boulahrouz, Cole, Heitinga, Maxwell, Eboue, Sergio Ramos
    sredina: Essien, Mascherano, N. Kovacevic, J. Cole, Robben, C. Ronaldo, Diego, Anderson, Krasic, Jankovic
    napad: Drogba, Zigic, Suazo, Huntelaar, Vucinic

Default Odg: Vase ekipe u master ligi

Ja sam uzeo juve i nesto malo sam prodao igraca.Mojih startnih 11 su :Buffon,Zebina,bounsmong,thuram,Ricardinho,camoran esi,Lenon,Nedved,drogba,Martins

Od mladih igraca dobri su lenon martins boinov i jos mnogo drugih samo ih malo pustite da igraju ako neko zna jos nekog dobrog igraca ne mi napise na vucinicaca@neobee.net

PLEASE

ma opusteno jovice, ko hoce napisace ti ovde. od newcomers igraca (ako hocete da ih kupite idite na search by group pa poslednja grupa) kupite Kaiser-a i Chapi-ja. Necete se prevariti. prvi je cmf, amf a drugi cf, smf.

Igram sa Man Utd,doveo sam Tirama,Canavara Essiena i Lamparda a prodao Skolsa i Hainze-a

eh ovako ja sam uzeo real madrid i prodao sam cassana i mejiu a doveo sam ibrahimovica i c.ronalda
    a sastav mi izgleda ovako
    casillas , cannavaro , cicinho , ramos , carlos , diarra , emmerson , c.ronaldo , guti(raul) , robinho(ronaldo) , ibrahimovic(nisterlooy)
    bice jos i bolje jer namjeravam terryja i henryja dovesti

Uzeo sam Juventus i tek poceo drugu sezonu...nisam previse kupovao, vise da imam para kako ne bi dosao u game over.
    Prvih 11:
    GK: Buffon
    RB: Zebina
    CB: Metzelder
    CB: Kovač
    LB: Chiellini
    DM: C.Zanetti
    CM: Diego
    RM: Camoranesi
    LM: Nedved
    SS: Del Piero
    CF: Trezegeut

Klupa:
    Mirante, Birindelli, Tudor, Boumsong, Balzaretti, Paro, Marchionni, Kocin ( 18god. dobar igra SMF ), Bojinov, Volpato, Mohammed Zidan.
    Nije lose sad ganjam mjesto u prvih 4 D1, a igram na top player bez loadanja kad izgubim i sl.

e kakvi ste vi to pesoholicari kada igrate sa 'pravim' timovima.sto lepo ne uzmete one default igrace pa onda dovodite zvezde,lako je kada vec imas ekipu!!Inace moj tim:Partizan
    Bufon,esli kol,ferdinand,teri,kordoba,kaka,gatuzo,pirlo,runi, toni

Quote Originally Posted by Kristijan
    e kakvi ste vi to pesoholicari kada igrate sa 'pravim' timovima.sto lepo ne uzmete one default igrace pa onda dovodite zvezde,lako je kada vec imas ekipu!!Inace moj tim:Partizan
    Bufon,esli kol,ferdinand,teri,kordoba,kaka,gatuzo,pirlo,runi, toni
    Nema svako vremena odigrat 3-4 sezone da bi od one default napravio ekipu...

Nema svako vremena odigrat 3-4 sezone da bi od one default napravio ekipu...
    Ma za to se mora naci vremena,za to UVEK!!!

Quote Originally Posted by Arsenalboy
    Igram sa Man Utd,doveo sam Tirama,Canavara Essiena i Lamparda a prodao Skolsa i Hainze-a
    Ti treba da vodish Arsenal,i ne zasluzujesh da igrash sa timom kakv je MANUTD
    Prodao si najboljeg (Scholes) igracha u poslednjih 10 godina

Ja igram sa River Platom, kupio sam Crespa, Kily Gonzalesa, Solarija i Pedretija

Quote Originally Posted by g_defence
    Quote Originally Posted by Arsenalboy
    Ti treba da vodish Arsenal,i ne zasluzujesh da igrash sa timom kakv je MANUTD
    Prodao si najboljeg (Scholes) igracha u poslednjih 10 godina
    Milion puta sam rekao da ako mi je nick arsenalboy da sam navijac Man UTD uostalom imate sve objasnjeno u temi za koji klub i zasto navijate za taj klub,prodao sam skolsa za to sto se ne uklapa u moju igru inace ja imams voj tim i mogu da radim sta god ocu sa njim

Sa Zvezdom i Barsom a ranije sam igrao sa svojim timom
    garinca-zico-maradona-pele-burucaga-caniga i ostala banda

ovako izgleda moj LEVANTE posle 4 sezone:

MONDRAGON
    [GK]

SEITARIDIS VAN BYTEN CRIS LAHM
    [RB] [CB] [CB] [LB]

C. RONALDO NAKAMURA CAMBIASO NEDVED
    [RMF] [AMF] [DMF] [LMF]

VILLA AGUERO
    [CF] [SS]

i jos par kvalitetnih izmena kao : C. LUKARELI, SIMAO, SANDEROS, MAXVELL, RENSING...

Ja igram sa default timom, od poznatih mi igraju: Luque, Carr, Boa Morte, Carew, Silvestre, Hilderbrand

Real Madrid fc

...................................Casilias....... ..........................
    Cicinho..............Ramos..............Cannavaro. .........Carlos
    .................................................. ..........................
    .........................Diarra.............Emerso n...................
    ..................................Robinho......... ......................
    ......C.Ronaldo................................... ..........Villa.......
    .................................Ronaldo.......... ......................

Rezerve: Odonkor,Pavon,Alvaro Mejija,Panis(GK-17godina),Diego(GK)

poslje te sezone zelim Ronaldinha,Nakamuru ili Henrya,al neznam dal ce biti para :8
    100% mi dolaze Maschareno i Quaresma,a odlazi Diego.
    Ako bude para za R10,Nakamuru ili Henrya,verovatno odlazi i Odonkor ili Villa
    Trebam i nesto mesto Carlosa...voleo bi Ayalu ili A.Cola :MrGreen: al verovatno nece biti para

Niko Bellic Johnny's Avatar

Evo ga moj tim u Master Ligi. Igram sa Manchester United, Trenutno mi je 2011 god, igram 3-5-2 a ovako izgleda tim:

Gk: Wolf
    Cb: Lahm, Vidic, R. Ferdinand
    Dmf: Lampard, Kaka
    Rwb: Ronaldinho
    Lwb: Shaw
    Amf: C. Ronaldo*
    Cf: Rooney, Schwarz

*Kapiten

Quote Originally Posted by Johnny 92
    Evo ga moj tim u Master Ligi. Igram sa Manchester United, Trenutno mi je 2011 god, igram 3-5-2 a ovako izgleda tim:

Gk: Wolf
    Cb: Lahm, Vidic, R. Ferdinand
    Dmf: Lampard, Kaka
    Rwb: Ronaldinho
    Lwb: Shaw
    Amf: C. Ronaldo*
    Cf: Rooney, Schwarz

*Kapiten
    ž

kaka i lampard DM???????''
    ronaldinho RWB?????????''

rwb ti je malo ofanzivniji od beka...to ti je ko odbrana skoro...mijenjaj to brate....

ivanov,vorlander,baraja,ximelez,miranda,espinas... .sa njima treba osvajati ml (6*)
    mozhda sam ja samo budala koja voli da se muchi.mozhda.

Page 1 of 3 123 LastLast