Results 1 to 11 of 11

Thread: Problem pri online igranju

Default Problem pri online igranju

Pozdrav svima, ne zamerite mi ako sam temu stavio negde pogresno. Elem, o cemu se radi. Igrao sam PES online normalno sve do pre par dana, ali onda se desio problem. Sada kada god hocu da igram online, nece da ga pokrene. Namestim formaciju taktiku, krenem da izvedem loptu sa centra, i on me izbaci i kaze da je igra abortirana zbog nekakvih nerazjasnjenih okolnosti. Onda, sinoc sam izbrisao igricu i ponovo instalirao, i probao ponovo online da igram, ali onda je usledio drugi problem. Trazio mi je da updatujem, tj da skinem njihov oficijalni patch. I to sam i uradio, ali problem je sto sam to radio vise puta, znaci skinem taj patch, dodje do kraja, on ga instalira i pise instalation complete, i kada god udjem ponovo da igram online on opet mi kaze da igrica nije updatovana, i tako vise puta sam updatovo skidao i nista se nije pomerilo. I kada udjem u igricu vidim da je ista verzija 1.00. Zna li neko sta je problem? Pozdrav

Default Re: Problem pri online igranju

To sto iz igre skidas je DLC (DownLoadable Content) kopacke,jos neki stadioni i sta vec.Pre toga moras da skines 1.01 update odavde
    http://pes13web.winning-eleven.net/pes13w_pc/patch/
    pa onda iz igre downloaduj i instaliraj DLC i onda probaj online

Jel izasao jos neki update osim ovog 1.01?

Super Star soul_eclipse's Avatar

Da li mogu skinuti neki patch, koji nece ometati online igru?

Default Odg: Problem pri online igranju

Da li neko moze da mi pomogne?Odradio sam sve u vezi instalacije oko pes-a 2013.Registrovao se na online.Odem na ranking match online,dobijem protivnika,izaberemo timove.E onda krece mec.Cim se doda lopta sa centra ono prekine i kaze da je tekma prekinuta zbog posebnih okolnosti ili tako nesto.Tako i na master ligi online.On svuda udje i sve je ok,ali cim mec pocne,na prvo dodavanje izbaci.Sta da radim?Hvala u napred...

To se i meni desavalo. Reci mi jel imas neki patch instaliran?

Verovatno je zbog peceva,meni se to desavalo sa pes editom,odkako ga nemam nije mi se nijednom desilo,ima vec 2-3 nedelje.

Zato sam ja pitao. Da li neko zna neki patch koji nece uticati na online igru? Neki patch, samo za dresove i imena klubova?

Nemam instaliran ni jedan patch osim oficijalnih i imam,isti problem. Meni tu zesce smrdi da je problem do Konamija, da nesto na serverima pravi problem ali da se desava sporadicno igracima i da vecina nema taj problem. Slab sam sa Engleskim da bih okrenuo neku zescu temu na jakim pes forumima pa suma sumarum, cini mi se da ce problem ostati za vjeka i vjekova.

Ma ko zna sta oni tu mute. Samo me nervira sada trenutno kada nemam ni jedan patch, em mi je blur tu, em nemam lepe grbove i imena klubova, a ne smem da instaliram nijedan patch zbog online igre.