Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 102

Thread: Nemogucnost odigravanja meceva

Modulator Toja's Avatar

Default Nemogucnost odigravanja meceva

Obicno se zabusavanje prilikom odigravanja meceva kaznjava sluzbenim rezultatom. Mi razumemo da imate obaveze, skola, fakultet, zena, deca, devojke, putovanja, letovanja, zimovanja, da vam nije PES sve u zivotu.

Tako ako zelite da izbegnete sluzbene rezultate, ako se desi da ne mozete odigrati mec u predvidjenom terminu, u ovoj temi to najavite, pa ce vas mec biti odlozen ukoliko je to moguce.

Madridista customiZer's Avatar

Default Re: Nemogucnost odigravanja meceva

Sutra idem kuci, vracam se u ponedeljak. Odigrao sam sve osim sa Macanom, nismo uspjeli da se uganjamo. Nadam se da mozemo to odigrati sledece sedmice.

Modulator Toja's Avatar

Quote Originally Posted by customiZer View Post
    Sutra idem kuci, vracam se u ponedeljak. Odigrao sam sve osim sa Macanom, nismo uspjeli da se uganjamo. Nadam se da mozemo to odigrati sledece sedmice.
    Posto sam i ja u identicnoj situaciji, dakle moze i sledece sedmice

4. The Following User Says Thank You to Toja For This Useful Post:

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

E ljudi danas ceo dan niije pes hteo da mi se uloguje online, zato nisam igrao, pokusacu to sutra da sredim, pa da odigramo tekme

Niisam u mogucnosti da odigram naredne utakmice u 4.diviziji zato sto sam otisao par dana na odmor a raspored je izasao tek u sredu ili cetvrtak tako da cu sve utakmice odigrati pri kraju sledece nedelje(petak- subotu)
    Nisam zabusant ali je kasnio raspored pa nisam stigao!!!

Meni je joystick ovih dana pukao, pa tako nisam bio u mogucnosti odigrati sve utakmice , nego onda kad sam imao prijateljev joy.. Sutra kupujem svoj pa cu to nadoknaditi

Default Odg: Nemogucnost odigravanja meceva

Nazalost, nisam u mogucnosti da odigram ligaske utakmice zbog bolesti. Izvinjavam se, ali bio sam online prethodnih dana i nije bilo mojih protvnika.

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Ljudi zbog faxa sam slabije aktivan, ci mse pojavim na chatu koga prvog nadjem odigracemo sta imamo, jbg novembar je udarni mesec

Default Odg: Nemogucnost odigravanja meceva

Javljam se iz bolnice. Lezacu ovde neko vreme, tako da necu vise moci da igram ligu. Zao mi je, nadam se da imate razumevanja. Tu sam za neku sledecu sezonu. Pozz

11. The Following User Says Thank You to sasa95 For This Useful Post:

Regular Mikac's Avatar

Necu moci narednih 10 -ak dana da igram dok ne sredim gamepad Uzeo sam neki gameword-ov Uzas Ne mogu se navici Moram ga menjati

Ja sam za vikend odsutan od kuce, ako bude interneta tamo gdje budem pokusati cu odigrati ovo, ali vjerovatno nece.. Pokusao sam ovaj tjedan odigrati, ali nisam mogao naci nikoga od ovih protivnika, osim Zmastera koji je cekao crack..Kad se vratim odigrat cu zaostale utakmice, sto prije u zavisnosti od protivnika koliko oni budu dostupni..

Ja sam do cetvrtka veoma retko tu...pokusacu da budem online sto cesce i odigram sta treba, ali ako ne od cetvrtka sledeceg sam opet tu za igranje

Quote Originally Posted by MakiBor View Post
    Ja sam do cetvrtka veoma retko tu...pokusacu da budem online sto cesce i odigram sta treba, ali ako ne od cetvrtka sledeceg sam opet tu za igranje
    Obzirom da sam se vratio ranije, u nedelju a ne u cetvrtak, odigrao sam skoro sve tekme, ostala je jedna protiv operatera ali njega nikako nisam nasao na chat-u. Ako ne odigram danas verovatno necu stici ni da je odigram posto sutra opet putujem i verovatno nisam tu do sledece nedelje.

Quote Originally Posted by MakiBor View Post
    Obzirom da sam se vratio ranije, u nedelju a ne u cetvrtak, odigrao sam skoro sve tekme, ostala je jedna protiv operatera ali njega nikako nisam nasao na chat-u. Ako ne odigram danas verovatno necu stici ni da je odigram posto sutra opet putujem i verovatno nisam tu do sledece nedelje.
    imas pm... od pre dva dana

Svi koji budu izvuceni samnom u prvih 5 kola lige,utakmice samnom ce moci odigrati u subotu i nedelju,jer ovih dana nisam tu.

Quote Originally Posted by operater1 View Post
    imas pm... od pre dva dana
    Znam da je ovo proslo i da smo odigrali mec ali tek sada videh ovu tvoju poruku... Druze poslao si mi PM 8.12. oko 17h, a ja sam moj post napisao 7.12... Tako da nit je proslo dva dana, nit si je napisao pre mog posta... Samo sam hteo da kazem da nije to lepo

19. The Following User Says Thank You to MakiBor For This Useful Post:

Tu sam za vikend, izvinjavam se svima pun sam obaveza

Tu sam od nedelje, pa da počistimo prvo kolo. Mogu svaki dan od 12-17h pa javite kad vam odgovara.

Professional Zmaster's Avatar

trenutno nisam u mogucnosti da zavrsim prvih 5 kola, imam obaveze oko skole jos 2 dana a onda krece nova godina tako da mogu da igram tamo od srede, molio bih ako bi ovi mecevi mogli malo da se odloze

Super Star koca013's Avatar
    Steam ID:
    koca013

trenutno sam zauzet brat mi pravi veridbu tako da 2 dana necu biti dostupan za pes.....

Page 1 of 6 123 ... LastLast