Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 102

Thread: Nemogucnost odigravanja meceva

Professional ipisiyi's Avatar

Default Re: Nemogucnost odigravanja meceva

e ljudi nema me do nedelje pa ko moze u nedelje tu sam popodne pa da opeglamo ligu

Nisam tu naredna 3,4 dana.. Tako da cu zaostale meceve mocu da odigram od tada pa nadalje...

Professional ShevaSerbia's Avatar

PES mi ne radi, napao mi je virus komp, izbacuje mi ovu poruku :
    A required security module cannot be activated.
    This program cannot be executed (6000).
    Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=module&c=6000 for further, more detailed information.
    Probao sam defrag, full scan, nije nista pomoglo, ako neko zna sta raditi neka kaze, ako ne, onda cu morati da reinstaliram sistem, tako da nisam u mogucnosti da igram svoje meceve sledecih 2,3 dana, nadoknadjujem

Ja sam ovih dana neverovatno zauzet, krenuli mi i ispiti, cim budem nasao vremena javljam se Izvinjavam se unapred svima.

Samo da se javim da cu moci od 5. februara normalno da igram. Do tada sam max prebukiran obavezama. Jos jednom izvinjenje svima.

Molim moderatore i administratore trece lige (divizija 2) da obrate pažnju na igrače Havijer i Salto_Mortale ,ne odazivaju se na pm poruke i ne pojavljuju se na čatu.Ako ljudi nece vise da igraju možda ih treba mjenjati.

Hvala!

Super Star javicuse's Avatar

Moja agonija sa internet provajderima se završava u Utorak, tako da ću od tada (STVARNO SE NADAM) odigrati sve što treba da odigram. Smorio sam se 20 dana bez online PESa

Nisam tu do kraja vikenda, kad se vratim nastavit cu s odigravanjem meceva !

Quote Originally Posted by zvijuk View Post
    Molim moderatore i administratore trece lige (divizija 2) da obrate pažnju na igrače Havijer i Salto_Mortale ,ne odazivaju se na pm poruke i ne pojavljuju se na čatu.Ako ljudi nece vise da igraju možda ih treba mjenjati.

Hvala!
    Ja od tebe nisam dobio ništa u inboxu, tako da budi precizan kome si slao poruke a kome ne. Svakom ko mi je poslao PP sam uvek odgovorio.
    Na četu se ne pojavljujem jer sam se sa razlogom morao da napustim ovu sezonu. Uzdravlje.

Molim sa kime nisam odigrao ligu da se odazovu na pm,vise nemam zivaca da saljem poruke!
    Tu spada w11,litijum,lanceming,iwander

litijum i dozle_man mi se ne javljaju... vlaka jos uvijek nije napisao rezultat od nase tekme... ja imam strpljenja i mogu cekati, ovo pisem cisto da se ne misli da ja ne odradjujem svoj dio posla.

Quote Originally Posted by r4z0r123 View Post
    litijum i dozle_man mi se ne javljaju... vlaka jos uvijek nije napisao rezultat od nase tekme... ja imam strpljenja i mogu cekati, ovo pisem cisto da se ne misli da ja ne odradjujem svoj dio posla.
    Takođe mi se na PM-e ne javlja dozle_man, ali sam video da je na nekim drugim forumima napisao da je imao smrtni slučaj tako da imajte razumevanja za njega. Inače da javim da neću biti u mogućnosti odigravanja mečeva od 28.02. do 04.03.

dozle man je imao smrtni slucaj :( vidio sam i ja da je pisao na cropes forumu

Neću biti u mogućnosti da igram svoje mečeve od 21.03 do 24.03. možda budem dostupan i ranije
    Hvala na razumevanju, pozdrav.

Odustajem od lige, kad uvedete obvezno igranje u communityu možda razmislim o povratku, jer ovako da ja svoje živce kidam na regular ne dolazi u obzir...pozz

Amateur

Momci nisam tu sledecih 7 dana. Vracam se 4. aprila.

MKD V.I.P Димитар's Avatar

Razbolio sam se i ne mogu da izigram sve utakmice..Mislio sam da do cetvrtok da cu da ozdravim,ali kad sam otiso u bolnicu rekli su mi da imam neki grib pa do petak tesko da temperatura da padne >>>

NADAM SE DA U VIKEND AKO OZDRAVIM ODIGRACU SVE MECEVE !

Pozdrav svima, obaveštavan sve protivnike da neću biti u mogućnosti igrati svoje mečeve od 30.03. do 07.04. Zamolio sam upravu da mi omogući da svoje mečeve narednog vikenda prebacim za sledeći počevši od 08.04 kada ću biti ponovo dostupan
    Hvala vam svima na razumevanju i izvinite zbog remećenja rasporeda lige
    Pozdrav.

Problemi s PESom. Nece da radi. Kad dodje to testiranja konekcije 'has stoped working'. Ideje kak to rijesiti dobrodosle u PM, a dok sam ne smislim nesto, do tad me nema :(

Quote Originally Posted by ДС 1989 View Post
    Pozdrav svima, obaveštavan sve protivnike da neću biti u mogućnosti igrati svoje mečeve od 30.03. do 07.04. Zamolio sam upravu da mi omogući da svoje mečeve narednog vikenda prebacim za sledeći počevši od 08.04 kada ću biti ponovo dostupan
    Hvala vam svima na razumevanju i izvinite zbog remećenja rasporeda lige
    Pozdrav.
    Pozdrav momci, evo me od večeras ponovo online kao što sam i obećao
    Zamolio bih sve protivnike koji nisu odigrali protiv mene utakmice od 12. do 15. kola da se jave, a to su: delija-jovanovic1992, zelic, Marko.mil i vaske84
    Hvala unapred

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast