Results 1 to 11 of 11

Thread: Slanje gola

Default Slanje gola

Molim vas ljudi kako da posaljem svoje golove kao sto to cine ostali forumashi i da li je potreban email posto ga ja nemam :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Default Odg: Slanje gola

mislim da ne treba,bitno je da UPLOAD-ujes te tvoje golove i da ih okacis...

Ako moze malo konkretnije, sta tacno treba da uradim da bih poslao gol. Nemam na kompu nista instalirano osim PES6, da li treba jos neki program???
    Pocetnik, ali voljan da nauci...

Quote Originally Posted by damjanthe warwar
    Molim vas ljudi kako da posaljem svoje golove kao sto to cine ostali forumashi i da li je potreban email posto ga ja nemam :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:
    email sada sam dobio a golove ne znam kako da ih upload ujem

ovako:

odes na http://www.rapidshare.com/

kada ti otvori sajt ima sa desne strane BROWSE.
    kliknes tu i ponadjes tvoj gol.
    posle toga kliknes na UPLOAD.
    onda ce da pocne nesto da prebacuje..
    Kad zavrsi otvorice ti neku stranicu.
    ti ides dole na JUST GIVE ME DOWNLOAD LINK.... plavim slovima pise tako nesto.
    kliknes tu i izbacice ti neke adrese...
    ispod toga ce ti dati dve opcije:
    ti klikni desnim klikom na prvu i idi COPY SHORTCUT.
    onda idi u temu koju hoces i opstavi gola tako sto ces idi na PASTE...

ako nebude hteo da ti prihvati UPLOAD onda ti treba progma WINzip ili WinRAR...
    ali mislim da hoce posto sam ja upravo nesto postavio bez njih!!!!!

ljudi dok snimam i kasnije kd ga gledam u video formatu sve je puno usporeno

Quote Originally Posted by damjanthe warwar
    ljudi dok snimam i kasnije kd ga gledam u video formatu sve je puno usporeno
    Jel si planirao da golowe saljes u VIDEO FORMATU ? onda si pogreshio , salje se iskljucivo 'save' gola koji se nalazi :
    My DocumentsKONAMIPro Evolution Soccer 6savefolder1

I file od tog gola koji hoces da posaljes , upload-ujes ga

moj problem je sto ja nemam u mom pro evolution soccer 6 folder "save" i nemogu nikako da nadjem date golove. ono sto imam je "dat", settings, "pes6.exe. neznam kako da nadjem.. jeli moze neko da mi pomogne!!!

Quote Originally Posted by davinho
    moj problem je sto ja nemam u mom pro evolution soccer 6 folder "save" i nemogu nikako da nadjem date golove. ono sto imam je "dat", settings, "pes6.exe. neznam kako da nadjem.. jeli moze neko da mi pomogne!!!
    Hmmm , to treba da imas kada se instalira igra , ako nemas onda shto brze izbrisi pa opet instaliraj nemash josh puno fore za golowe !!

Mislim da ti je onda ovo jedina sansa :rolleyess:

Quote Originally Posted by davinho
    C:My DocumentsKONAMIPro Evolution Soccer 6savefolder1

e covece evo ti gde se nalaze save fajlovi...
    nije u Program files nego u My Documents!!!!!!!!