Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 31 of 31

Thread: Pes Serbia Community

Top Player zuke's Avatar

Default Re: Pes Serbia Community

Kad smo clanovi vise comm u istom trenutku ,u koje otkljucavamo timove?Znaci biram Palermo,pobedim nekog tamo,i u kojim comm mi otvara Palermo?U svim ?

@edit Evo i da odgovorim sam sebi.Otvara u sve comm gde taj tim nije otkljucan vec.

Ja sam rešio da otključavam timove da pobedimo u D1. Otključao chelsea i francusku.

Super Star cercil's Avatar

Default Odg: Pes Serbia Community

Quote Originally Posted by nattydread View Post
    Evo i detaljna statistika za prvu sezonu:

Belgrade comm

Pes-Serbia comm

Ili smo najbolji PES plejeri ili smo najveci PES nolife-ri (mozda i jedno i drugo) u svakom slucaju cestitke su zasluzene. Osvojiti prvo mesto pored onih grka i turaka koji chituju ko blesavi nije mali poduhvat uopste.
    najludji mečevi internacional ovi 4 vs 4 odigrao sam ih od ovih 18 pobjeda, 5,6 i sve sam dobio sa bracom odavde sa pes serbia

4. The Following User Says Thank You to cercil For This Useful Post:

Quote Originally Posted by senser View Post
    Postoje tri opcije za comm mecheve:

1. 1v1: kliknes, udjes i cekas da jos neko isto uradi da bi ste odigrali 1na1 (prijateljsku koliko sam skapirao)
    2. Inter Comm Match: u kome max 4 igraca (min? 2?) tvog comm-a ulazi u mech protiv drugog comm-a, za rejting
    3. Multi Player Free Match: u kome max 8 (min? 2?) igraca iz comm-a igra prijateljski mec po principu 4v4, 4v3, 3v3 u zavisnosti koliko ima igraca
    U 2. i 3. opciji kontrolisete samo 1! igraca na terenu kojeg birate kad se zavrsi namestanje formacija po principu ko pre izabere mesija-njegov je (a usput je i sisa ^^)
    probao sam u nekoliko navrata da udjem u sve ove opcije i niko se nije priključio ...

i ovo izgleda obezličeno i alienirano kao i ceo online mod. sve je nekako daleko i hladno. vama?[/QUOTE]

Probao vise puta, nikada se niko nije prikljucio... :(

6. The Following User Says Thank You to dino80 For This Useful Post:

Pokušavam svaki dan i nikad nikoga nema...

Evo eksperimenta, ja cu probati danas (1vs1) od 16:00 do 17:00, a ujedno cu biti prisutan i na forumu, pa ako neko proba da se prikljuci neka samo napise da je i on probao.

Professional nattydread's Avatar

Radi tebra samo se niko ne igra s'tim a s'obzirom da nepostoji nacin da iz igre pozoves nekoga na mec (tipa lobby chat; privatne poruke iz 2012.) jedina solucija ostaje da se nakacis na Pes-Serbia IRC.
    Online komjuniti katastrofa ove godine, vec par dana ne igram uopste ali realno hvala konamiju na ovoj svojevrstnoj pes rehab verziji... imam vise vremena za neke druge stvari, manje se nerviram, ne varim vise toliko.. ahahaha

ne postoji vise mogucnost pristupanja pes serbia community ?

Научио данас, није била веома зна фудбал данас знамо, Бејли, један је од највећих фудбалских двадесетог века звезде, волео га је поштован као "број један". Постигао 1282 голова у каријери фудбала, четири представљају национални тим одиграо на Светском купу и освоји Светски куп три пута (сједница 6,7,9),. Burberry Европа и Сједињене Државе више од 20 новинар у 1980, као најзначајнијом спортисте 20. века први пут у јуну 1987, био је награђен ФИФА златну медаљу од стране Међународног олимпијског комитета (МОК) у 1999 изборима као "Спортисте века". Burberry

Da li moze neko da mi objasni kako ja mogu da joinujem u vas Pes Serbia community? Clan sam Belgrade community, tamo nas ima 1485, predpostavljam da su tu svi sa pc-a, ps3 i xbox360 (ja sam na ps3). Kada trazim communitu da se joinujem on mi izbaci samo neki PES Serbia communitu koji broji 6 clana, medjutim kada ukucam password lozinka, kaze da sifra nije tacna... Da li su te zajednice povezane i na pc i na ps3 ili je ovaj Belgrade communitu gde sam ja samo za ps3? Nekako mi nije realno da ima 1485 ljudi u srbiji koji igraju pes sa ps3...

Page 2 of 2 FirstFirst 12