Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 28

Thread: Pass support

Default Pass support

Zanima me na koliko crtica igrate ovaj pes? Meni je namesteno na 3 crtice,i primetio sam da se malo teze prolazi protivncika odbrana,dok su pasovi daleko precizniji,i lako se dodaje. Probao sam da igram i sa jednom crticom,tu daleko vise treba da se vodi racuna oko dodavanja,ali cini mi se da je tada comp malo slabiji u odbrani,nekako lakse dodjem do udarca za sut. Ali me mnogo nervira kada u sret kontre,ne odredim lepo ugao pasa (jako mora da se vodi racuna oko toga) i komp mi uzme loptu,kao i o toniranju jacine pasa to toliko me izbaci iz takta,tako da moram da vratim opet na 3 crtice. Zanima me da li taj pas lepo moze da funkcionise,samo ako se ima analogni dzojstik,ili je ovako moguce na strelicama?
    Svako pisanje na ovu temu bi svima dobrodoslo. Hvala

Default Re: Pass support

Ja igram na 2 crtice, i sasvim sam zadovoljan passovima, skroz malo gresaka se pojavljuje. Odigraj par utakmica na svaku tekmu, drugi lvl. Pa ces vidjeti na kraju koliko imas uspjesnih pasova i sta ti najvise odgovara.
    Testiraj malo, sta je to sta tebi treba...

3. The Following User Says Thank You to el_dorado For This Useful Post:

Super Star NikolaJgd's Avatar

Default Odg: Pass support

Probaj da igraš na 0 crtica, manual pass i videćeš da nije ni malo lako, ali vežbanjem sve može. Pes12 sam igrao na 0 crtica, takođe igram i ovaj. Jedino ovaj manual shoot nisam probao.

Probao ga ja,težak,pipav...

uvek pass suport na 0 crtica da se mucim ali tako je daleko najzanimljivije i realnije .A sut nekad sutnem manual nekad ovako zavisi .

Quote Originally Posted by bokirivaldo View Post
    uvek pass suport na 0 crtica da se mucim ali tako je daleko najzanimljivije i realnije .A sut nekad sutnem manual nekad ovako zavisi .
    Ja od skora testiram sa nulom i slozio bih se da je tako mnogo izazovnije igrati, ali treba dosta privikavanja i uvjezbanosti... Sto se tice ostalih crtica i nivoa, rekao bih da je ove godine previse automatizovan pas... narocito onaj u prostor, pa je veoma lako uhodati u akciju koja uz dva klika stvara opasnu sansu za gol. Meni to nije zanimljivo, ali nekome ce biti...

Super Star Era997's Avatar

Sta je uopste manualni šut?

Quote Originally Posted by Era997 View Post
    Sta je uopste manualni šut?

Jeste li primetili da kada igrate bez crtica i posle kada povecate crtice da se teze prolazi odbrana kompa? Kao i to da maltene svaki malo jaci pas u prazno polje golman njihov hvata i izbija. Tacno mora precizno da se odredi ugao pasa i jacina. Vi sto igrate bez crtica jer igrate sa analognim dzojstikom,ili igrate i ovako na strelicama,ali dosta vezbate? Ja bas i nisam vezbao to toliko,jer je to uvedeno od 12-ce,a nju sam slabo igrao,tako da mi treba vremena da se bas uhodam

Igram sa jednom crticom i mislim da je to taman za prosecnog igraca, a sut sam probao da stavim na manuel pa mi je svaki udarac zavrsavao kod korner zastavice

Quote Originally Posted by mega varga View Post
    Igram sa jednom crticom i mislim da je to taman za prosecnog igraca, a sut sam probao da stavim na manuel pa mi je svaki udarac zavrsavao kod korner zastavice
    Imao takvu situaciju na FIFA '12 haha. Prejako xd

Ne znam zašto vlada fama da je bez crtica nemoguće igrati na običnom džojstiku.U mojoj ekipi čak trojica igraju na džojsticima sa krstićem a samo nas dvojica na analognim pečurkama.Manual pas bez crta igramo od samog demo-a 2012 i toliko smo ga uvežbali u ovih godinu dana da nema nikakve razlike u igri između nas koji igramo na pečurkama i njih koji rokaju na krstiću.Dakle,moguće je igrati bez problema i na krstiću.E sad,ljudima koji igraju na tastaturi ne mogu ni da zamislim kako je dok pokušavaju da igraju sa 0 crta,ali ne vidim nikakav problem da se kupi solidan džojstik i da se nauči na analogu.Ceo život sam igrao na krstiću i za dva dana sam savladao igru preko analognih komandi.
    Fora kod manual pasa bez crtica leži koliko u dobrom intenzitetu pasa,toliko i u usmeravanju istog.Bliže lopte se lako svaladaju,problem su duži pasevi koji ne zahtevaju veliki ugao,dakle,situacija kada naš igrač utrčava ispred saigrača sa loptom.Skala preko pola,čak i jače,i minimalno pomeranje pečurke-krstića ukoso.Minimalno.To je jedini način da lopta ide dobro ka igraču.

Beginner raul7's Avatar

kad vas covek ovako cita pomisli da ste svi redovni finalisti ovih svetskih prvenstava u pesu. toliko ste upoznali materiju za ovih 4-5 dana da je to cudo!

Regular AcKekE's Avatar

Quote Originally Posted by raul7 View Post
    kad vas covek ovako cita pomisli da ste svi redovni finalisti ovih svetskih prvenstava u pesu. toliko ste upoznali materiju za ovih 4-5 dana da je to cudo!
    Upravo to.. Citajuci ovo osecao sam se kao da je pes izasao tamo negde 2011-te.

Quote Originally Posted by AcKekE View Post
    Recimo da je PES , bas davno izasao. I da je princip igre ostao isti... hmm?

16. The Following User Says Thank You to el_dorado For This Useful Post:

Regular AcKekE's Avatar

Quote Originally Posted by el_dorado View Post
    Recimo da je PES , bas davno izasao. I da je princip igre ostao isti... hmm?
    I? Japanci su takvi uvek nas teraju da naucim nesto novo.. Ne mozes tako non sarlantno napisati "princip igre isti", 13-ka nosi nove stvari kao i svaka verzija prethodna. Uvek su tezili ka tome da unaprede i uvek se nesto novo nauci, pre svega proslo je 5 dana kako je igra izasla i svi su odjednom sve shvatili i svi znaju samo zbog tog "istog principa"

Stavio 3 crte,sta se ja pravim "pro" kad svaki slepac online igra sa 3 crte i onda primam po 6-7 komada...Od sada i ja tako,bole me

upravo tako sa tri crtice i kraj.Tako sam i ja prolazio prvo sam iskljucio sve te pomocne stavke pa kad su poceli da me buse vratio na deafult

Quote Originally Posted by AcKekE View Post
    Prijatelju dragi,a i ovaj što je reciplirao iznad tebe,manual pas o kome se vodi diskusija postoji već godinu dana,ako si igrao dvanaesticu morao si to da znaš.Ne znam o kojih 4-5 dana je reč kada je princip funkcionisanja pass support-a potpuno isti kao na dvanaestici,dakle,postoji godinu dana,baš od 2011. godine.

Ja igram na 0 crtica, sut iz daljine je malo slabiji. Kako da namestim sam da menjam igrace, kao na PSP?

ja nisam ni znao za sto su te crte
    ako pricamo o istima

Page 1 of 2 12 LastLast