Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 81 to 97 of 97

Thread: PES 2013 Online igre - Utisci

Default Re: PES 2013 Online igre - Utisci

Quote Originally Posted by Dane84 View Post
    ljudi da li je neko igrao online da li vam se cini da je sve presporo??
    zna li neko kako ubrzati igru preko online???
    Ne moze se ubrzati online..

Quote Originally Posted by zuke View Post
    Odigrah prve online meceve na 13-tici,I prvi utisak je da moraju vratiti kako znaju I umeju stari online meni.Sada bukvalno ni nema menija.Tako deluje nekako siromasnije.Offline igra sa drugovima mi nekako deluje drugacija, verovatno zbog laga povremenog I regular nivoa na online.Ovako kad igram online ne primecujem toliku razliku izmedju ovog I prethodnih pes-ova,kao sto mi to deluje kad igram offline.I da verovatno je to neko i pominjo,ali sada bukvalno ne smes da dodas loptu golmanom kad je prekid,jer su protivnicki igraci odmah iza.To moraju popravit,zajedno sa regular nivoom ,sudijama(olako daju kartone) i slobodnim udarcima.Kad te stvari isprave bice odlican.
    Tu su sv opcije kao i prosle godine.Meninje ovaj meni lepsi a tu ti je i gadget novi..

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Vidim da postoji fora da ti protivnik laguje igru kad je frka?
    Ne može niko da me ubedi da je do mog neta obzirom da ovo nije jedina online igra koju imam na kompu i rade bez trunke laga.
    Da,rade namerno to..

Super Star circulation's Avatar

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    Vidim da postoji fora da ti protivnik laguje igru kad je frka?
    Ne može niko da me ubedi da je do mog neta obzirom da ovo nije jedina online igra koju imam na kompu i rade bez trunke laga.
    da, baš juče, pošto je prošlo vreme, naravno uvek najopasniji poslednji napad konačno da pripadne meni, kad ono, ne može da se doda više nikome. ma fak, njima na čast, sve su to mali bubuljičavi turci-grci-italijani. krivo mi je što ljudi ne umeju da podnesu poraz, a moj drug je predložio nek se ukine bilo kakva vrsta rankinga i ostaće samo igrači koji vole fudbal.

5. The Following User Says Thank You to circulation For This Useful Post:

POMOC LJUDI...!!!

Imama original i adsl connection ( telekom ) 4 mb/s i windows 7 ultimate, do sada mi je svaki pes online radio sam OVOG!! PES 2013
    Sta da radim hvala, imam oba patcha i 1.01 i 2.0
    I NERADI ,HVALA.

sasakajzer Maxim_Tsigalko's Avatar

ne mogu da verujem kakvih pacijenata i bolesnih likova ima! tip ima rejting 976 B ja 382 B vodim sa 2-0 do 66 min kad odjednom izadje iz igre i niti je izgubio niti ja dobio poene. ima "samo" 14 poraza 5 remija i 123 pobeda. bas me je zanimalo kako je to izveo a sad sam se i uverio. sigurno je ovako ocepio i ostetio jos stotinak ljudi da bi imao ovaj rezultat. jebao ga rezultat!!!!

ljudi sto vise igram online sve vise i vise mi se ne svidja>>>>>igraci su toliko okretni i brzi da bih lakse okrenuo fap kamion nego promrnio pravac kretanja kada dodajem ili sutam loptu prodje oko 2sec, od moje komande sve je presporo i kilavo protiv koga god da igram igrci su sporiji i tromi, kako se odredjuje przina meca na online kada mec pocinje pokazuju mi se neke crtice u uglu i od 4 crtice jedna je puna cemu to sluzi??a da i to uvek kada pocinje mec pali mi se kamera zasto?? molim za pojasnjenje hvala

Modulator Toja's Avatar

Te cetiri crtice predstavljaju stabilnost konekcije, ako se pali bilo koja crta, znaci dolazi do prekida veze i laga... veza je najstabilnija kada nema tih crtica.
    A ovo drugo, ne razumem o kakvoj kameri govoris.

Da bi izbegao to lagovanje, kasnjenje komandi i ostalo, mani se igranja protiv uzbekistanaca, egipcana, turcina i ostalih, dodji kod nas na chat, sa ljudima iz Srbije i okoline imaces najstabilniju konekciju, kao i fer ple j igru

hvala druze na odgovoru a sto se tice kamere da pojasnim. uvek kada preko onlajn nadje protivnika i kada se poveze web kamera se sama ukljuci neznam zasto ? reci mi kako mogu da igram sa nasim ljudima kako da se povezemo kako to ide? hvala

Dve veceri za redom ne mogu da zavrsim utakmicu u MLO. 6 utakmica, 5 puta su mi izasli pri mom vodjstvu i jednom pri neresenom rezultatu (decko je imao mnogo jacu ekipu pa mu X nije odgovarao). Posle ovih izlazaka nisam imao vise volje da igram. Polovinu meceva na kojima sam vodio su mi prekinuli u MLO. Iz dana u dan sve je vise citera. Nema vise nikakve drazi igrati online.
    Vrhunac svega je sto izlaze i u friendly mecevima.
    Najgori online sistem igranja ubedljivo, bruka i sramota.
    Od prijavljivanja citera nema nista, cisto gubljenje vremena.

Kontaktirao sam Konami i dobio manje vise ocekivan odgovor.
    "Izvinjavamo se zbog neprijatnosti koju ste imali. Vredno radimo na resavanju problema. U svakom trenutnku mozete prijaviti citere/prevarante..."

Dok ne budu uradili nesto konkretno povodom ovoga ne pada mi na pamet da igram online. Ovaj problem se vuce godinama, u prethodnim delovima nije bila bas ovakva situacija ali ovo sada je nepodnosljivo. Ne znam da li su svesni da ce izgubiti mnogo igraca (onih koji kupuju originale) ako se ovako nastavi.

Stoji da postoje lige, turniri na forumu ali to je relativno malo, nekoliko meceva nedeljno. Cemu original kad ne mozes da odigras koji online mec i da se lepo zabavis i opustis.

12. The Following User Says Thank You to zokigunner For This Useful Post:

Top Player zuke's Avatar

Ne igram MLO upravo iz straha zbog cestog bezanja protivnika,ali zato cesto igram ranging meceve i tu nema toliko problema sa tim(mozda mi se desilo da 2 put izadju od mnogo meceva) . Ali tu se desava drugi poznati problem,onaj sa biranjem reala i barse.Mislim ne znam cemu je svrha,sad ima ona fora sa otkljucanim timovima u comm pa te na neki nacin privlaci da biras razne klubove.Namerno stanem i pokazujem da cu da biram slabije timove ,ali likovi ,cak i oni sa preko 600 poena stalno biraju narocito real.Bilo bi dobro kad bi se u sledecem pesu nekako odvojilo.Tj. nadjes online opciju gde mogu da ucestvuju samo timovi slabiji od timova prve klase,i onda ih tu nema .Oni koji hoce da igraju sa njima ,nek izaberu drugu opciju i nek igraju sa sebi slicnima "strucnjacima".

14. The Following 3 Users Say Thank You to zuke For This Useful Post:

Super Star cercil's Avatar

Default Odg: PES 2013 Online igre - Utisci

u pravu si zuke tebra i ja igram ranking mečeve jer me master liga tolko ne privlači, dovoljne su mi naše menager lige a ne još tu da gubim vrijeme a što se tiče reala i barse to je nevjerovatno,milije mi je uzet klub slabiji 10 puta i izgubit muški nego uzet te mrtvake od timova...a na fifu ima ta opcija da namjestiš ako oces timove sa 5 zvjezdica da ti dodju ili sa 4 ipo i tako do 1 zvjezdice..mnogo je bolji online sistem od fife nego od pesa...

16. The Following User Says Thank You to cercil For This Useful Post:

Sujeta je čudo, a čini mi se da su ove godine sujetniji igrači nego prethodne.

Kako mi deluje popravljen je servis pa bolje prepoznaje ko je izašao iz igre, pa mi se jako retko dešava da protivnik napusti igru, a i kad se desi piše da sam ja pobedio, jer je on napustio igru. Ali šta se sad dešava, sve je OK dok im ne zavučem treći gol, onda obavezno ostave igru i ne igraju više, makar to bio i 30-ti minut. To mi se do sada desilo barem 20 puta, katastrofa...

Ja ne znam šta im je draž u tome, ja i kad gubim 5:0 idem dalje, napadam, ako ubodem makar 1 dobro je.

Ovo igranje On-Line je pravo mucenje. Upravo sam igrao sa nekim mankijem, lik ima rejting 992 (pomislih znalac), izabere kralj prvo Mancester Siti, i saceka da ja izaberem tim. Ja izabrao Totenhem, kad on kralj odmah prebaci na Barsu. Pomislih, ma nema veze, verovatno ubija... kad ono neki slepac. Vodio sam 2:0 do zadnjih pola sata i smrad mi ucacka 2 gola iz 3 pokusaja poslednjih pola sata, pomislih, jbg nemam srece, stigao me. Kad on jos veci kreten nego sto sam mislio, opteretio konekciju u 88 minutu i server nas izbacio i svakom po krompir. JBMT igru, prosle godine i ove sam kupio original i verovatno nikad vise. Ovo nema drazi uopste.

Default Odg: Re: PES 2013 Online igre - Utisci

ja jos nisam dobio igru cekam da mi postar donese a da li u toj igri kada dodas loptu kompjuter sam prebaci kontrole ili moras i ti da prebacis kontrole

Modulator Toja's Avatar

Moze i jedno i drugo, to sam podesis u podesavanjima, kako ti vise odgovara

Regular toni90's Avatar

Kako se preopterecuje konekcija?

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345