Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 41 to 60 of 97

Thread: PES 2013 Online igre - Utisci

Default Odg: Re: PES 2013 Online igre - Utisci

Master ligu ne vredi igrati na regular,j je presmesno igrati,svaki sut gol,kompjuter sto vodi igrace kao telad su,od dobre igre zbog regulara napravise skandal i uzas igru koju nema smisla igrati,jer svaki sut je gol.Strasno

2. The Following User Says Thank You to internacional 1 For This Useful Post:

Default Re: Odg: Re: PES 2013 Online igre - Utisci

Quote Originally Posted by internacional 1 View Post
    Master ligu ne vredi igrati na regular,j je presmesno igrati,svaki sut gol,kompjuter sto vodi igrace kao telad su,od dobre igre zbog regulara napravise skandal i uzas igru koju nema smisla igrati,jer svaki sut je gol.Strasno
    Treba samo malo izdrzati da odigras sa regular igracima i da stekas pare i odmah dovodis nove igrace. Ja sam recimo odigrao 15-ak utakmica sa tim jadnim igracima, imao mozda 10 poraza, 3 pobede i 2 neresene, kako sam i to uspeo, nemam pojma, svi vec imaju ok timove, ali posle tih 15 meceva je dosla totalno druga prica, dovedes svoje igrace, rejting 70-75 i krenes da gazis, nema vise smesnih golova, igraci se normalno ponasaju na terenu, sve je ok...

Super Star javicuse's Avatar

Default Re: PES 2013 Online igre - Utisci

Mislim da je ovde pre reč o Regular nivou koji ne moze da se podesi. Steta sto ne moze da se igra na top player online. Valjda ce to da isprave nekim patchom.

5. The Following 3 Users Say Thank You to javicuse For This Useful Post:

Mene mnogo nerviraju likovi koji samo celu utakmicu pokusavaju ta urade pas u prazan prostor celu utakmicu, a mnogo je takvih. Uspeo sam da budem prvi u kvalifikacijama i odma u poslednjih 16 naletim na nekog sa realom, stavi Ronalda na cf-a i gura mu sve vreme, branim se lepo i jednom lopta prodje kao da su debili jer je regular i eto... :(

7. The Following User Says Thank You to Iwander For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Darcoolio View Post
    EDIT:
    Sad sam igrao sa nekim smradom partiju, Nemanja neki čini mi se. Em je za 300 onih bodova, rankova, šta su već, iznad, em ima jednu *ebenu akciju tokom čitavog meča.
    I na kraju p*derčić uzme i zadržava loptu dok ne istekne vreme, pa takve indijance treba naći na ulici i polomiti im prste na rukama da bude čovek siguran da takvo đubre više u životu neće uzeti džojped u ruke.
    I na nogama, za svaki slučaj.
    I nabijem Konami na *urac baš sa onim njihovim retardiranim sistemom, pa čovek šutne toliko kilavu loptu da nije ni do mreže došla, a moj golman sedne na dupe i lopta uđe u gol.
    Mislim da sam igrao jedan mec s tim Nemanjom (sto posto je bio samo "nemanja" nick), i krenuo je sablonski sa Realom, ja mu zakucao dva gola na neke lepe Build Up Play akcije sa Arsenalom i on prekinuo. Hteo sam da ga trazim ovde po forumu a onda sam popio zeleni caj i postao ZEN.

9. The Following 2 Users Say Thank You to salto_mortale For This Useful Post:

Regular opijat's Avatar

po meni je bolji pes 2012, bar za sada. ipak, premalo tekmi sad odigrao sa ovim 2013 da bih bio 100% siguran u to sto tvrdim

Dodavanje prijatelja moguce samo sa onima sa kojima si igrao mec a po niku to nista ? .. Koja glupost... Umesto da ima normalna friend lista pa vidis ko je online ili slicno pa mu posaljes zahtev za match ili slicno ako je slobodan.... Malo da su razradili opcije.... a ne samo udji udri gazi i kraj.. i opet isto... :/

12. The Following 2 Users Say Thank You to DoooX For This Useful Post:

Top Player Lune83's Avatar

Lob nikada laksi nije bio.Od 50 golova sto sam recimo postigao do sada bar pola su lobovi iz raznih pozicija.Golmani primaju olake golove iz slabih suteva.Igracima,pogotovo losijim,treba hektar zemlje da se okrenu na drugu stranu....Recimo da i ja krivim regular nivo za sve to i nadam se da ce uz Oktobarski DLC sve doci na svoje mesto.

14. The Following User Says Thank You to Lune83 For This Useful Post:

Izadje mi lik u competitionu u poslednjih 16 cim smo krenuli skoro na 0-0 i on prodje dalje??? WTF :( Hoce li to mozda popraviti nekad?

Online competition je kranje frustrirajući sistem takmičenja. Probao sinoć tri turnira i neću više. Prvo što su tekme 5 min, drugo što igraš fliper fudbal protiv barse, reala, psga ili španije (ako su reprezentacije). A o glupavom načinu bodovanja neću ni da pričam.

Generalno, odabir ekipa je presudan za izgled online meča. Ja gledam da nagovestim protivniku da ću da izaberem neku od "slabijih" ekipa i ima onih koji to prihvataju pa biraju i oni. To su uglavnom tvrdi, ali zanimljivi mečevi. A ako vidim da lik bira barsu, real isl ja namerno biram istu tu ekipu.... jbg... ne vredi ja da izigravam Don Kihota pa sa lopatom na bager.

I meni je veliki nedostatak taj što ne postoji chat, statistika protivnika, iz koje je zemlje isl. Ipak je to igra protiv živog čoveka a ne stiče se takav utisak. Ali ajd... to možda i srede....

17. The Following User Says Thank You to Milos011 For This Useful Post:

Super Star javicuse's Avatar

Najveća zamerka mi je regular nivo koji online ne moze da se menja, igrači se nekad stvarno ponašaju kao retardi, a golman ako ima ocenu ispod 80 mozete zaboraviti da će da odbrani nešto - osim direktnog šuta u njega. Mada je i to diskutabilno

Ja celog zivota igram na brze kontre, lopte u prostor i slično, ali ovo što su uradili u ovom pesu je previše - ako hoćeš da pobediš takmičarsku utakmicu igra ti se na kraju svede samo na guranje lopte napred i konstantno vučenje igrača u odbranu.

Offline Top Player sa drugarima mnogo bolje izgleda i funkcioniše. Kapiram da ce Top Player online i oktobarski patch da poprave stvari.

I još jedna, za mene velika, zamerka: muzika je siromašna. Ai Se Eu Te Pego sam odmah uklonio iz liste i ostao sa 7 pesama koje se vrte. Užas Nikad manje muzike na PESu, izgleda da cu prvi put morati da ubacujem sam

19. The Following User Says Thank You to javicuse For This Useful Post:

tatko na online operativac's Avatar

sredice u patchu chat

a sto se izbora timova online tice, svake godine ista prica. zato i imamo lige ovde na forumu, na chatu sede ljudi igralju prijateljske dvomece sa slabijim ekipama, ptave se turniri itd.

Od mene veliki minus za konami,nista nije pregledno ko na 12-ci, umjesto da napreduju oni nazaduju.

Jel probao neko da primeni pravovremeni "offside trap" na ove što siluju trougao za nabudženim timovima?

tatko na online operativac's Avatar

nikako offside trap, lose je odradjen,

24. The Following User Says Thank You to operativac For This Useful Post:

Znači samo stari dobri catenaccio.

26. The Following User Says Thank You to Milos011 For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Znaci, odbrana deep, bez zaletanja na igrace, povlaciti odbranu i hvala dovidjenja.

Kako derem ove majmune sto biraju barsu i real...sad ih namerno ebem,oni brze bolje barsu izaberu,ja za njima namerno /BARSU isto! i sad imam skor: 3 odigrane,3 pobede!
    ****m im mater vise!

Beginner

Utisci dobri.Ja uvek biram Arsenal a protivnik neka bira kog hoce,meni je sve jedno ja igram za svoju dusu pa mi i nije bitno kog bira protivnik.Sto bolji tim izabere ja imam vecu draz za pobedom a i sama pobeda je draza.Za sada mi je skor pozitivan.

pes2013 2012-09-29 23-33-10-04.jpg
    Prijateljska utakmica, vidim lik uzima "user data" ekipu, ocekujem all star i uzimam si real madrid ulazim u game plan i vidim da ima 2 MESSIJA o boze hahaha Povedem 3 nula i u 30 minuti lik izlazi iz igre.. sta reci

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast