Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 38 of 38

Thread: Raspored igraca kod prekida

Ja trenutno ovaj problem resavam tako sto pred korner zamenim pozicije niskih igracima sa nekm dugajlijama iz odbrane, ali to malo smara

Super Star markotor's Avatar

Extra bi bilo da pred utakmicu osim formacije mozes i pojedinacno da dajes zadatke igracima ( ko,gde,sta i kako)

A jos kad bi pred izvodjenje kornera ili nekog prekida kamera u krupnom planu na kratko prikazala nekog od opasnijih skakaca

Quote Originally Posted by markotor View Post
    Extra bi bilo da pred utakmicu osim formacije mozes i pojedinacno da dajes zadatke igracima ( ko,gde,sta i kako)
    to mozes da postignes sa menjanjem taktike.. znas ono, L2+ iks,kocka,trougao ili krug.. pa ti napravi cetiri varijante,za korner,kraj tekme ili sta god ti volja..ima i offside zamka,svi bekovi izlete na komandu,ili da posaljes beka u protivnickih 16 kad je korner,ili da grize drugo poluvreme,da se dodaje u napad..da.. zaboravio sam da kazem da mozes najvise dve stek formacije da imas!znaci jedna pocetna+dve stek varijante(npr. za korner 5-3-2 ili slicno,a mozes i ofanzivniju varijantu..sta god ti treba..

Quote Originally Posted by imported_NightRider View Post
    Ljudi pa ovo nije Generals Zero hOUR
    hahahahahah dobro si im rekao.
    lol

Default raspored

pa o tome vam pricam korner i jedan stoper ode napred a drugi ne npr.rio ferdinand i nemanja vidic ode jedan a drugi ostane a ne zna se koji bolje skace.usput ako niste znali to je najbolji tandem stopera,procitao sam na man utd site

Pa 'ajde kazi mi koliko golova Tery da za celu sezonu. Odgovor je malo. Ne mozes ti da ocekujes da ako stavis stopere u napad svaki treci korner bude prilika. Ja bas mislim da je to realno uradjeno, retko se daju golovi stoperima kao i u stvarnosti

E kad bi se spojili FM i PES to bi bila ludnica.

Fenomenalan predlog. Sem sablonskih izvodjenja mogli bi i na tom polju malo iznenaditi protivnika. U potpunosti se slazem sa ovim.

Quote Originally Posted by masne View Post
    to mozes da postignes sa menjanjem taktike.. znas ono, L2+ iks,kocka,trougao ili krug.. pa ti napravi cetiri varijante,za korner,kraj tekme ili sta god ti volja..ima i offside zamka,svi bekovi izlete na komandu,ili da posaljes beka u protivnickih 16 kad je korner,ili da grize drugo poluvreme,da se dodaje u napad..da.. zaboravio sam da kazem da mozes najvise dve stek formacije da imas!znaci jedna pocetna+dve stek varijante(npr. za korner 5-3-2 ili slicno,a mozes i ofanzivniju varijantu..sta god ti treba..
    Slazem se da postoji nacin da se ovo resi, samo sto bi to trebalo malo pojednostaviti i nista vise

Najvise me nervira kad izvodim korner a u sesnaestercu stoje Giuly, Messi i Saviola.
    Ali ja odbrambene igrace sa njima i onda ovi odu u odbranu a ovi u napad i onda odbrambeni budu u sesnaestercu. Jedino taj nacin ima.

Top Player kerix waw's Avatar

Dobar prijedlog,super bi bilo kad bi mogo da stavim caragera u 16-erac nego da mi je tamo Bellamy..

Madridista customiZer's Avatar

Stvarno mi je glupo kad mi nikad nema Kanavara i Ramosa u sesnaestercu,stoji tamo Robinjo!!!

ima neka fora da pre nego sto izvedes korner dodje ti odbrambeni igrac koji ima najbolji heading na skok

postoji u formacijama taktika,mislim da se zove CB OVERLAP,ili tako nesto...to se aktivira,i mozete da izaberete jednog od bekova koji najbolje skace, da ide u 16 prilikom kornera,ili kad gubite da se dodaje napadu i pravi visak...
    aktiviranje taktike se vrsi na L2+,ili L2+,ili L2+,ili L2[](kocka),sve zavisi sta ste odabrali da bude na toj taktici...
    kad izvodite korner,prepurucio bih jos da pored pozivanja beka(L2+nesto),uradite u L2+R1 nekoliko puta, jer su tad igraci vise koncentrisani na napad...znaci vise udju u 16m..potrebno je malo sacekati da bek dodje na skok,nista strasno...

Super Moderator TrueBlue's Avatar

Sa obzirom da se moze izabrati igrac u sesnestercu i micati ga gdje zelis nema potrebe za ovom opcijom da se namjestaju igraci.

Patch maker Shollym's Avatar

Mrzim kad je aut sa leve strane i dodje desni bek tu da se guzi, ili desni midfielder. Ili kad napravim faul na centru sa centralnim bekom, a on se posle ne vrati u 16 kad krene igra nego ostane rupa u odbrani

I kad Ronaldo lepo centrira tu dodje glupi smit umesto da dodje Vidic i lepo da ih oderem

Page 2 of 2 FirstFirst 12