Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 319

Thread: PES 2013 Online FAQ

tatko na online operativac's Avatar

Default PES 2013 Online FAQ

NEOPHODAN JE ORIGINAL DA BI IGRAO ONLINE PES 2013
    ko pita da li je potreban original da bi igrao online, dobija ban na 10 dana,
    ne postoji patch ili lek koji će omogućiti online igranje bez cd-keya

REDOVNO VREME ODRŽAVANJA PES2013 SERVERA
    SVAKOG UTORKA OD 08.00 DO 11.00, ponekad i duže.
    U to vreme, svake nedelje, log-in neće biti moguć.
    Vanredni maintenance je skoro svakog drugog ponedeljka, od 20.00 do 23.00.
    Takodje, igra vam napominje kada će biti NOVO vanredno sredjivanje servera,
    poruke su na engleskom kada se logujete online i tu sve piše.

LINK ZA PROVERAVANJE SERVERA
    http://www.konami.jp/we/online/2013/?tg=gb&pf=pc
    ako tu piše da je server DOWN, ili UNDER MAINTAINCE
    nema potrebe pitati ovde šta se dešava, niko od nas ne radi na Konamijevom serveru.

U ovoj temi pitajte šta vas zanima i opišite svoj problem.

Default Re: Master League Online

Molim Vas za pomoc. Izvrsena registracija na konamijevom sajtu, imam konami ID. Medjutim kada prilikom logovanja za online unesem konami Id, password i serijski broj, on mi izbacuje gresku da je pogresno uneta OTP password ( one time password service). Ako neko zna sta je u pitanju neka pomogne. Hvala unapred

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Default Re: PES 2013 Online FAQ

Prebacio sam ti post ovde. Ako neko zna kako da pomogne neka se javi. Ja nisam imao tih problema a koliko sam video juce, vecina je mogla da se loguje bez problema. OTP je cini mi se neka novina. Uzmi i precesljaj sve mejlove koje si dobio od Konami-a, i pogledaj dobro koji ti je user name i pass. Obrati paznju na velika i mala slova, negde je greska. Nemoj ici na taj OTP, vec se loguj sa svojim user name-om i passwordom koji si postavio.

4. The Following User Says Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Super Star maremas's Avatar

Default Odg: PES 2013 Online FAQ

Ja taj one time password service nisam ni pravio, tako da sam se ulogovao i bez toga.

Super Star javicuse's Avatar

One Time Password sluzi za logovanje sa većin nivoom sigurnosti. Odeš na konamijev sajt i izabereš tu opciju, i podešavaš One Time Pass svaki put pred logovanje. Po meni nepotrebno trošenje vremena, ali može biti korisno ako ti se neko dočepa option.bin fajla Mada i tada možeš da promeniš šifru za nalog

U prevodu - ostavi One Time Password polje prazno i loguj se kao i na 2012

Hocu da kupim original CD i samo me zanima da li brat i ja mozemo igrati na dva razlicita kompjutera u multiplejeru

Hvala unapred

Quote Originally Posted by M1K194 View Post
    Hocu da kupim original CD i samo me zanima da li brat i ja mozemo igrati na dva razlicita kompjutera u multiplejeru

Hvala unapred
    Ne možete igrati online u isto vreme sa jednim original CDom, ako je to bilo pitanje.

Ok, hvala.. ali se moze prijaviti dva razlicita accounta za igranje sa jedinm original CDom, jel?

Ne, ni to. Imaš jedinstvenu kombinaciju Konami ID, passworda i serijskog broja igrice. Možete instalirati original CD na dva različita kompjutera i sa istim podacim pristupati online igri, ali nećete moći biti u isto vreme online - samo jedan moze biti ulogovan, drugi neće moći.

11. The Following User Says Thank You to javicuse For This Useful Post:

tatko na online operativac's Avatar

ne. 1 cd 1 account. ali taj account moze na vise kompova, ali ne u isto vreme online

Quote Originally Posted by javicuse View Post
    One Time Password sluzi za logovanje sa većin nivoom sigurnosti. Odeš na konamijev sajt i izabereš tu opciju, i podešavaš One Time Pass svaki put pred logovanje. Po meni nepotrebno trošenje vremena, ali može biti korisno ako ti se neko dočepa option.bin fajla Mada i tada možeš da promeniš šifru za nalog

U prevodu - ostavi One Time Password polje prazno i loguj se kao i na 2012
    Druze pokusao sam i na taj nacin ali NECE. Jednostavno ne upisujem u polje ONE TIME PASS nista, unesem konami ID i pass ali uredno mi izbacuje gresku: INCORRECT KONAMI ID, KONAMI ID PASS, OR KONAMI ONE TIME PASS SERVICE. Cak sam otvorio novi konami ID i opet isto s.ranje. Jednostavno nece. Ako se jos nekome dogadja molim vas za pomoc.

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Uzmi i posalji mail konamiju, da ti rese problem.

http://www.konami.com/supports/

Imam jedan problem :/ juce sam pes 13 online igrao bez broblema a danas kada poksam da udjem pise mi ''unable to sent or receive data ''? zna neko resenja za ovaj problem.Hvala

Super Star maremas's Avatar

Zeza server i meni je malopre to pokazivalo.

pozdrav za sve

Imam problem vec 2 dana nemogu da udjem u online nijedan mod,uvijek se isto desava-znaci:username pass i code sve ok,idem normalno na ok,vrti onu lopticu,uspostavlja konekciju i vraca me na Main Menu opet idem da master ligu online i opet mi trazi da se logujem,uradim sve to i pokaze mi sve one informacije o popravkama na serveru,data pack i kada to izlistam ponovo me vraca na main menu i vs etako u krug vec 2 dana,sta da radim citao sam po raznim forumima,masa ljudi ima ovaj problem,ali rijesenja nigdje nema..(Znaci da iskljucim odma opcije kako je username netacan ili pass,ili code,to je sve uredu,code je velikim slovima) stalno me vraca na Choose Your Online settings mjesto za Password je uvijek prazno nakon povratka

da li neko ima ovaj problem?

Resio sam problem nekom DOX-u -- znaci PORTOVI SU PROBLEM moras otvoriti portove .

1. napraviti STATIC ip u local area connection
    2. DMZ : ubaciti IP (static IP) i eneble ako ima kvacica ( ako ima uopste dmz opcija na router)
    3. Otvoriti portove 5730-5739
    4. UPNP aktivirati

Sretno Rogo

Quote Originally Posted by Aladdin986 View Post
    Resio sam problem nekom DOX-u -- znaci PORTOVI SU PROBLEM moras otvoriti portove .

1. napraviti STATIC ip u local area connection
    2. DMZ : ubaciti IP (static IP) i eneble ako ima kvacica ( ako ima uopste dmz opcija na router)
    3. Otvoriti portove 5730-5739
    4. UPNP aktivirati

Sretno Rogo
    Upravo tako.. Problem resen. Hvala puno!

MKD V.I.P Димитар's Avatar

Quote Originally Posted by DJRogo View Post
    pozdrav za sve

Imam problem vec 2 dana nemogu da udjem u online nijedan mod,uvijek se isto desava-znaci:username pass i code sve ok,idem normalno na ok,vrti onu lopticu,uspostavlja konekciju i vraca me na Main Menu opet idem da master ligu online i opet mi trazi da se logujem,uradim sve to i pokaze mi sve one informacije o popravkama na serveru,data pack i kada to izlistam ponovo me vraca na main menu i vs etako u krug vec 2 dana,sta da radim citao sam po raznim forumima,masa ljudi ima ovaj problem,ali rijesenja nigdje nema..(Znaci da iskljucim odma opcije kako je username netacan ili pass,ili code,to je sve uredu,code je velikim slovima) stalno me vraca na Choose Your Online settings mjesto za Password je uvijek prazno nakon povratka

da li neko ima ovaj problem?
    I ja imam vakov problem .... I kad kliklnem na Friendly Match i pisem sve sto treba i me vraca open da bidam na pocetnu za Friendly Ranked,....

Kontaktiraj Aladina za tacnije resenje, ne mogu da ti odgovorim na PM. On ce ti objasniti sigurno. Ne brini se, resiva je stvar.

Aladin
    Hvala na odgovoru,ali ovo mi nije nista pomoglo jos uvijek je sve isto...sve sam testove odradio kada je pes u pitanju i svi su prosli,igrao sam i fifu i prosli pes 12 i jos mnoge igre online i sve radile jedino ova neradi,nikako mi nije jasno sta se desava...uvijek me vraca nazad na login i uvijek polje passworda prazno samo se vrtim u krug,sve sam uradio sto si napisao ali to nepije vode nazalost.....

skinuo sam auto login pise da sam se uspjesno Logirao ali opet se nista nedesava,samo mogu da klikam na autologin opciju,ostale opcije friend list i slicno je samo boldano i te opcije nemogu izabrati,profill edit itd...a pise da je Login uspjesan... sve izgleda da je problem u konamiju a ne kod mene...

Page 1 of 16 12311 ... LastLast