Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 21 to 40 of 319

Thread: PES 2013 Online FAQ

Default Odg: PES 2013 Online FAQ

Ako nekom nije problem da mi podesi ove portove direkno preko onog programa TeamViewer bio bi mu jako zahvalan,znaci sve sam pokusavao i nikako nece uvek pise u onom Port Checker: Auto Setup Mode: [X] UDP connection blocked.
    Manual Setup Mode: [X] UDP connection blocked.Hvala unapred

Default Re: Odg: PES 2013 Online FAQ

Ako niko nece da ti namesti,nazovi provajdera i sredi,tako sam ja danas
    Samo im reci hocu da otvorim port i oni ce te voditi korak po korak

MKD V.I.P Димитар's Avatar

Default Re: PES 2013 Online FAQ

Da i kod mene nekoo nek napravi preko team viewer...... Naravno ako moze

Default Odg: Re: Odg: PES 2013 Online FAQ

Ma zvao sam ih jos za pes2012,ja inace zivim u italiji a ovde su ti zabari kad im treba nesto da platis dolaze racuni i pre vremenskog roka a kada tebi nesto treba moras da ih cekas mesecima.Do duse dolazio jedan italijan cackao nesto na brzaka posle toga ugasio modem i rekao mi da ga upalim za 5 min. ali nista se posle nije promenilo sve ostalo isto.........................

Default Re: Odg: Re: Odg: PES 2013 Online FAQ

Meni se ovo desavalo jos sa PES 6, poslao sam samo email provajderu i sljedeci dan dobio obavijest da su portovi otvoreni. Sada sam na DSL-u i nemam problema sa 2013. Znaci samo provajderu pisi email neka ti otvore portove, a nadji na netu koji su za pes.

jednostavno sam sve probao sve mi se cini da je to do Konamija i njihovih servera koji su katastrofalni,najgora stvar sto konami nezeli da obavjesti svoje kupce i igrace i objasni u cemu je problem,nego sute....

Madridista customiZer's Avatar

Kako da izaberem koji Personal Data da koristim dok igram Online?
    Na proslom je bilo da izaberes kada ulazis u Online Menu, a sada mi sam cita odmah onaj Data 1.

Ako ja instaliram neki patch npr. JSL dali mogu da igram online sa tim patchom ili za online moram da ulazim na onaj obican pes13?

dali mogu dobiti odgovor od igraca koji mogu pristupiti online pes 13,da urade ovaj test pa da potvrdimo neku teoriju od tom cuvenom ping limitu,prica se vrti po internetu da je konami stavio ping limit,pa da je zbog toga nastao problem"Login"back to the main menu! znaci otici na RUN-ukucati cmd,zatim-ping 210.148.52.143...pa ako uradite test pisite da vidimo rezultate...kod mene je 280..ali jos uvijek nemogu da igram..

posto nemam jos uvjek privilegiju za Privatne Poruke moram ovde pisati
    Dimitar@
    problem nisam rijesio sa onim programom,ali hvala na pokusaju pomoci
    Darkok@
    nazalost i ja se patim jos uvijek,sve sam pokusao,router sam prekopao citav sve uradio,ali izgleda da nije do nas nego do konamija,samo nam preostaje da cekamo,ja sam jos probao na Visti,Widnows 7,i na xp ali nista se nije promjenilo sve je ostalo isto....

Quote Originally Posted by DJRogo View Post
    dali mogu dobiti odgovor od igraca koji mogu pristupiti online pes 13,da urade ovaj test pa da potvrdimo neku teoriju od tom cuvenom ping limitu,prica se vrti po internetu da je konami stavio ping limit,pa da je zbog toga nastao problem"Login"back to the main menu! znaci otici na RUN-ukucati cmd,zatim-ping 210.148.52.143...pa ako uradite test pisite da vidimo rezultate...kod mene je 280..ali jos uvijek nemogu da igram..
    Kod mene je ping oko 360 i bez problema sam igrao PES 2013

Quote Originally Posted by el_dorado View Post
    Kod mene je ping oko 360 i bez problema sam igrao PES 2013

znaci da mozemo i tu teoriju otpisati,nema nam druge nego da cekamo

jednostavno sam sve probao sve mi se cini da je to do Konamija i njihovih servera koji su katastrofalni,najgora stvar sto konami nezeli da obavjesti svoje kupce i igrace i objasni u cemu je problem,nego sute....
    Nije konami kriv . DIMITRU SAM NAPRAVIO - PROBLEM JE STO TI NISI UGASIO FIREWALL OD PC-A bar je to njemu bilo - moras i u antivirus ako imas obezbediti folder od pes-a da ne utice na njega

hmmmm
    antivirus iskljucio,firewall iskljucio.....instalirao igru na 3 razlicita operativna sistema opet nece i nece :( kako mislis obezbjediti???

neznam gdje se chat nalazi

Quote Originally Posted by mihajlodc View Post

Chat lige na kome uvek mozete naci nekoga da odmerite snage je na sledecem linku
    Slobodno potrazi malo po forumu

trazio sam 2 sata cak sam i onaj mirc skinuo :( u svakom slucaju hvala

A slogiracu se,sredim portove i sve odigram 2 utakmice normalno,ugasim komp,upalim i sad mi opet pise da mogu da igram samo 1vs1 ranked match :( isao u ruter gledao,port otvoren,firewall iskljucen na ruteru i na kompu,antivirus ne koristim,upnp upaljen i nece...

Meni se non stop pojavljuje ovo *****e "unable to connect to connection test server.the server may be too busy or taken down for mainternance work.communications may also be restricted "by your firewall software or ruter"", zna li ko resenje ? :I

Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast