Page 3 of 54 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1064

Thread: Master League Online

Default Re: Master League Online

Jbg brate,i meni je to najveca glupost sto su uveli! DEFINITIVNO igra nije ista sad za sve!
    Pravili su za siroke narodne mase,to su bukvalno oni likovi sto igraju sa Barsom! A takvih ima najvise!
    **** se njima za nas u manjini..

Super Star javicuse's Avatar

Ispadoh sad u polufinalu ML Opena - lik me dobio sa jednim sutem na gol Ali skoro 10m na računu se neće baciti

Luis Fabiano trpa! Morao sam da ga isprobam da vidim kako ce mi igrati u PS Manager Ligi, i skroz sam zadovoljan - 25 utakmica odigrao, 40 golova dao

Schurrle i S. Camara su odlične kupovine - jeftini a odlično zatvaraju sve pozicije.

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Jos dva iduotluka.

1. Dozvoliti da ekipa pocne mec sa manje od 11 igraca
    2. Ako su vec namestili onu strelic kod manual sutiranja i dodavanja, mogli su barem da je uklone da je protivnik ne vidi, gde planiras da posaljes loptu.

4. The Following 2 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Jbt, pao mi jedan lik kojem je neki Zouma bio na golu, 25 overall. Celo ****no poluvreme nisam mogao da dam gol, sve skidao kao da je Buffon...u drugom sam mu vec dao 4 komada, ali opet, igrac da onako brani..

@miha
    Sto se tice manual dodavanja, isto sam igrao sa nekim likom koji stalno to ukljucuje, ali ne da bi dobacio manualno, nego da te zbunjuje. Stalno ga ukljucuje, a ne koristi ga uopste. Debilizam.

Madridista customiZer's Avatar

Quote Originally Posted by javicuse View Post
    Ispadoh sad u polufinalu ML Opena - lik me dobio sa jednim sutem na gol Ali skoro 10m na računu se neće baciti
    Kad igras te kupove, je l' se dobijaju bonus pare kako prolazis dalje ili dobijas pare kao bilo koja utakmica?

Dobijaju se bonus pare, pa cak i ako se ne kvalificiras a imas 3 ili vise bodova dobivas određeni bonus

8. The Following User Says Thank You to tuksamas For This Useful Post:

S obzirom da prvi put igram online, moram da kazem da mi je mnogo bedno da uzimam igrace na ugovor po utakmici znaci ako skupim nekom magijom za ronalda, imacu ga samo 10 tekmi Inace Milan909 sam na MLO, i bio sam medju prvih 10, pa sam poceo da pus*m od likova koji imaju extra igrace, mada ne znam odakle im para za tako nesto.... Sad sam medju prvih 100 i mnogo sam se razocarao sto nema chat , veliki minus ...

Super Star maremas's Avatar

Default Odg: Master League Online

Ja dobio djoku, odigrao 3 tekme, imao 7 bodova i prošao dalje, odmah mi došao čiter koji me izbacio bez borbe, ja nisam dobio ništa posle toga sem ono što sam zaradio posle svake od one 3 tekme.

Jedino ako sam trebao da čekam da se odigra finale, ali mi nije padalo na pamet.

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

@Night_Wolf_91

Obnovis mu ugovor posle tih deset meceva.

Super Star maremas's Avatar

Default Odg: Master League Online

Hah, komedija. Ustao upalio MLO, prvi meč i izbaci me čiter nakon što sam mu dao gol tako što je upalio torrent ili šta već da pogorša vezu.
    Konami je stvarno komedija, 3 godine za redom ista priča.

13. The Following 2 Users Say Thank You to maremas For This Useful Post:

Sta znaci kad mi ovo kaze kad hocu da dovedem igraca "Trading has been suspended as the player's Transfer Fee has reached the allowed threshold"?

Super Star circulation's Avatar

Quote Originally Posted by circulation View Post
    ne sviđa mi se. nema mypes app-a, nema chata i komentara u utakmici. spojio me sa par jakih likova koji su već imali dobre igrače i po 30 utakmica (iako mi nije jasno kad su to stigli da odigraju)pa sam krenuo sa 300. sve u svemu razoračan sam.
    igrica je divna, divna, divna!
    povlačim šta sam gore napisao jer sam isključio manuel shot i krenuo da igram konačno. zahvaljujem se i w11 što mi je otvorio oči

16. The Following User Says Thank You to circulation For This Useful Post:

Quote Originally Posted by customiZer View Post
    Sta znaci kad mi ovo kaze kad hocu da dovedem igraca "Trading has been suspended as the player's Transfer Fee has reached the allowed threshold"?
    То значи да га је превише играча довело у свој тим, тако да је даље потписивање истог немогуће. Највише "иду" играчи са високим оценама за брзину. Практично их више и нема у понуди...

18. The Following User Says Thank You to Digibot For This Useful Post:

Default Re: Odg: Master League Online

Quote Originally Posted by maremas View Post
    Hah, komedija. Ustao upalio MLO, prvi meč i izbaci me čiter nakon što sam mu dao gol tako što je upalio torrent ili šta već da pogorša vezu.
    Konami je stvarno komedija, 3 godine za redom ista priča.
    Још је и добро како је могло бити, веруј ми на реч. У првој утакмици у којој сам повео, човек лепо угаси интернет и ником ништа! После тога су мало поправили ситуацију. Сада се утакмица региструје службеним резултатом, али се изгледа у том случају добија мање новца. Дешава се често да, када дођем у шансу да постигнем гол, игра почне невероватно да кочи и прекида. До интернета са моје стране сигурно није, што аутоматски значи да неко са друге стране вара. Уосталом, сви играју као машине, само а победе, победе, победе! Потпишу уговор са неким "ванземаљцем", и наравно само шаљу лопту напред и буквално на силу постижу гол. Против играча као што је Ето, можеш се одбранити можда два или три пута, док ће четврти пут сигурно проћи против ових слабих играча које на почетку добијеш.

Quote Originally Posted by Night_Wolf_91 View Post
    S obzirom da prvi put igram online, moram da kazem da mi je mnogo bedno da uzimam igrace na ugovor po utakmici znaci ako skupim nekom magijom za ronalda, imacu ga samo 10 tekmi Inace Milan909 sam na MLO, i bio sam medju prvih 10, pa sam poceo da pus*m od likova koji imaju extra igrace, mada ne znam odakle im para za tako nesto.... Sad sam medju prvih 100 i mnogo sam se razocarao sto nema chat , veliki minus ...
    ugovori se produzuju posle isteka ili ako hoces i za vreme dok traju tako da samo ti skupi za C7 i uzivaj !!!

Quote Originally Posted by Digibot View Post
    То значи да га је превише играча довело у свој тим, тако да је даље потписивање истог немогуће. Највише "иду" играчи са високим оценама за брзину. Практично их више и нема у понуди...
    auu brate, pa kako oni misle da ja sastavim moju Manager Ekipu :s
    Hoce li posle prosirivati koliko igraca moze imati nekoga? (logicno mi je, povecace se i broj MLO igraca)

@mihajlodc
    Znam da mogu da mu obnovim ugovor, ali s kojim parama? D jedino logicno resenje, da osvajam kupovoe

ima li jos neko problema sa konekcijom, izbacuje mi ono kao kad su radovi na serveru

Super Star zokis's Avatar
    PSN ID:
    ZokiSS

Interesuje me da li se u MLO pojavljuju mladi talenti, da li postojeci igraci napreduju u zavisnosti kako igras ili cena raste zajedno kako raste svima u tom trenutku, da li kada je blokirana kupovina odredjenog igraca, moguca posle nekog vremena, i da li ce opet biti aktuelan MyPes preko facebook-a, chat u toku utakmice?
    I jos jedno pitnje, sta znaci pored ugovora nekog mog igraca, npr. pise 14 meceva 20min.?
    Hvala unapred!

Quote Originally Posted by customiZer View Post
    auu brate, pa kako oni misle da ja sastavim moju Manager Ekipu :s
    Hoce li posle prosirivati koliko igraca moze imati nekoga? (logicno mi je, povecace se i broj MLO igraca)
    Искрено се надам, мада не могу то да тврдим са сигурношћу.

Page 3 of 54 FirstFirst 123451353 ... LastLast