Page 2 of 54 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1064

Thread: Master League Online

tatko na online operativac's Avatar

Default Re: Master League Online

Nasli foru da cheatuju, povedem 1-0, iskljuce mu napadaca, dam jos koji gol, mali pusti joy.
    na poluvremenu prekid meca, nikom nista.

Super Star CHUPO93's Avatar

Isti fazon , a ja izgubio 11-2 zasluzeno i sto coveku da izlazim kad je se namucio msm stvarno

Quote Originally Posted by operativac View Post
    Nasli foru da cheatuju, povedem 1-0, iskljuce mu napadaca, dam jos koji gol, mali pusti joy.
    na poluvremenu prekid meca, nikom nista.
    Nije to cheat to je nova opcija koju je konami uveo.

LINK

Pozdrav ljudi, jedno pitanje: dok se igra MLO, pa se umesto quick mathc udje u takmicenja, zaboravio sam kako se zovu mrsko mi da proveravam sad, ali onaj Novice cup i valjda Master liga ili kako god skapirali ste valjda... u 2012 je bilo i onih d1, d2, d3, d4, d5 kupova... je l' ima jos nesto tako i sad ili ima samo 2 takmicenja... ??? je l' se dobija novo kad se poveca rang ili ? Hvala unapred.

Madridista customiZer's Avatar

Kada dovodim igrace, koje pare smijem da trosim, samo ono Team Funds ili citav onaj kapital?
    Ima neko neki savjet u vezi dovodjenja igraca?

p.s. Muka mi je vise od timova sa Barseloninim dresovima s:

Uzmi Remy-a za pocetak, kod mene kida. Na 10 utakmica postigao preko 20 golova. Dosta je jeftin, a ocene odlicne.
    Honda je isto zver, ali on je malo skuplji.

7. The Following User Says Thank You to Kepa For This Useful Post:

Uzmi Derdiyoka neces zazaliti on kosta oko 2.500.000 $

9. The Following User Says Thank You to CHUPO93 For This Useful Post:

Kontam da igram sa igracima iz Manager Lige, ali ako budem pravio izuzetke poslusacu vas (pod savjet sam msilio kad sta da radim, citao sam nesto sto je javicuse pisao o otpustanju i slicno )
    Elem, sta bi za pare? Sta smijem da trosim i do koliko i kada smijem biti u minusu?

Nema minusa , ne mozes da odes , ne dozvoljava tako da trosis kolko imas , posle svake tekme dobija pare za pobedu/nereseno/poraz

12. The Following User Says Thank You to CHUPO93 For This Useful Post:

Sta je u pitanju sa golmana,aaaa! Molim vas recite mi da je to zato sto imam default golmana i da kad kupim normalno nece biti tako ocajan. Pozicioniranje ocajno, zalijepi se za stativu (i kada lopta nije na krilu) i ostavlja citav gol prazan, primio sam u jednoj 9 golova a u jednoj utakmici 7. Ne kazem da znam igrati, ali je nemoguce da ne znam da toliko primim, ono je stvarno ocajno.

Prodaj nekoliko igrača i kupi nekog solidnog golmana.

Evo ja sam počeo igrati i nisam zapazio puno leavera kao prošle godine.. Izašao mi je jedan ali ta utakmica je bila dosuđena u moju korist.Imam otprilike dobar skor, izgubim jedino kad neko baš ima nadmoćniju ekipu od moje.. Kupio sam jučer navečer Villu i čovjek kida, drzim ga do 20te minute, utrpam dva gola i vadim vani, tako da mi onaj ugovor od 10 utakmica sigurno može potrajati i do 15,20 . Sad se skupljaju pare za De Geu, pa ću onda Doumbiu [ Nisu velike pare a covjek kida ]
    I moja preporuka vam je da igrate s default igračima sve dok im ne istekne ugovor, i tek onda ga prodajte

Super Star maremas's Avatar

Default Odg: Master League Online

Bem ti peč i net, od juče do danas mi PES pukao 5 puta zbog glupog peča(sad sam ga izbacio), a danas još jednom zbog neta i sve što sada radim je da skupim pare da platim ugovore igračima koji su istekli, više od pola pocrkalo, stamina na izdisaju, katastrofa.

Super Star foneTag's Avatar

Ja kada sam video kakvi su retosi, prvo sam golmana doveo 79 over nije nesto ali brani te budjave stvari

IVYGHASEK http://pesdb.net/pes2013/player.php?id=55244
    Ovom retosu treba ruke odseći, tih prvih par tekmi što mi branio upropastio me.
    Prvih 5 tekmi 1 nerešena i 4 poraza i onda me igra baci na 200 rejting. Juče dogurao do 300, ali opet sam pao zbog ovog pucanja igre. Znači nikad nisam imao rejting manji od 450 u predhodnim pesovima i uvek se pitao koji su to retosi sa rejtingom 200

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

Ja u prvih 5 tekmi sam imao 1 pobedu, 1 neresenu i 3 poraza i stavio me na rejting 300 pa sam pao na nekih 280 pa se sad izvukao. Najzasluzniji za tako nesto Remy, covek je gol masina a i Lassana Traore nije los.

Quote Originally Posted by foneTag View Post
    videcemo, svidja mi se na ML sto su ukinuli raspolozenja za ceo dan, i da povecavas speed i ta *****a...vec su normalni igraci... Ima dosta gresaka igra ali sigurno ce da bude manje nego prethodna
    jedna od mnogo glupih stvari koja ce nama menagerima da smeta, povlacenje za dres dobija se zuti karton, ne stalno, ali primeticete to
    Da, to ce izgleda biti problem... Ja nazalost nisam stigao da odigram mnogo utakmica MLO, samo jednu i tu sam izgubio sa 3-1 od lika sa vec nabudzenim timom.

Ono sto meni pocinje da ide na zivce a sto sam primetio igrajuci sa drustvim jeste konstantno podizanje ruku defanzivnih igraca jer smatraju da je ofsajd, u
    pocetku mi je to bilo zanimljivo, ali sad vec smara jer skoro kod svakog napada oni dizu ruku zbog nepostojeceg ofsajda.

Upravo sam igrao protiv nekog marka, znači ubi me presingom i igrom ali nekako sam ga pobedio. Rešio da odigram meč posle 60ak utakmica koje sam vrteo na coach mode i dobi. Ubacio sivog Soldada i on dade gol Do tog gola sam imao samo jedan šut na gol i to iz slobodnog

P.S.
    Branio sam se ko Čelsi u Ligi šampiona hehe

Ono sto meni pocinje da ide na zivce a sto sam primetio igrajuci sa drustvim jeste konstantno podizanje ruku defanzivnih igraca jer smatraju da je ofsajd, u
    pocetku mi je to bilo zanimljivo, ali sad vec smara jer skoro kod svakog napada oni dizu ruku zbog nepostojeceg ofsajda.[/QUOTE]

da, to i mene nervira, jer su prosle sezone dizali ruku samo kad je ofsajd, tako da ja sada uvek zastanem, jer mi je obicno zvuk dosta smanjen, pa i ne cujem sudiju

Ovo govno ne da ne funkcioniše nego ne znam što su koji moj ubacivali, iako želim da igram sa nekim ko igra na 0 ili 1 za pass support igra me spoji sa nekim ko igra na više. Smuči mi se meč kad vidim kako on samo stiska pas i lopta ide od noge do noge, dok ja sa druge strane ne mogu da povežem 2 brza pasa, nego moram da stanem na loptu i sve polako...

Isto tako rejting u MLO mi je nešto manje od 300 i spoji me sa likom koji ima preko 650 To je lepo kad ga pobedim i uzmem oko 15 rejting bodova, ali ja sam stavio da me ne spaja sa takvim likovima...

Ova igra offline i online je dva različita sveta, gameplay je totalno drugačiji, a najviše mi se smuči ako igram sa nekim dalje pa mi igra onako malo usporena, sve se vuče do zla boga.

Znači ufff...... nemam komentar za pasove i koliko me nerviraju, definitivno jedan od najvećih fejlova u istoriji Konamija je kad su uveli ovu pomoć kod paseva! PES 2011 pasovi su za ove bili zakon.

24. The Following 2 Users Say Thank You to maremas For This Useful Post:

Page 2 of 54 FirstFirst 12341252 ... LastLast