Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 326

Thread: Gamepad za igranje

Default Gamepad za igranje

koji je najbolji dzojstik za PES ,da lici na onaj od PS ? Znaci ne neki kinez koji crkne posle tri sata igranja,nego koji je najbolji proizvodjac ?

Ja imam jedan Genius,,on nema oblik kao ps dzoj.. prezadovoljan sa njime,ali treba mi jos jedan koji je kao PS ..

Default Re: dzojstik za igranje

Ok. izvinjavam se ako je visak tema,moze lock ..

Super Star Стефке's Avatar

ja preporucujem logitech dual action. kupio sam jedan pre par godina jos za igranje PES 6-ce, pa mi je taj crkao posle jedno 2 godine, pa sam kupio jos jedan isti takav i evo i dalje mi traje i uopste ne mogu da se pozalim, jeftin je, istog je oblika ko i za PS i nista ti vise ne treba za igranje PES-a.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Neka teme ovde, ona je postala pretovarena, lock ću na nju, teško da neko može tamo više da se snađe.

6. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Super Star zokis's Avatar
    PSN ID:
    ZokiSS

Evo i ja da se pohvalim da mi je danas stigao XBOX wired crni controller za PC. Jos ga nisam probao, ali u ruci lezi fenomenalno!
    Nadam se da ce privikavanje na Pesu, proci brzo i bezbolno!

PS2 + Adapter. Godinama radi bez ikakvih problema, a preziveo je sito i reseto

Za vas (nas) koji nemaju nameru ili nisu u mogućnosti da odvoje nešto mnogo para za džojped, mogu da predložim
    CANYON CNG-GP1 (slika 1) i CANYON CNG-GP2 (slika 2).
    Kreću se od 1100-1400 dinara, a ovaj prvi sam pre par dana kupio i leži odlično, pogotovo za nas koji nemamo lopatu od šake.
    Nemojte da vas brine mala glava analoga pošto je veoma precizan i za te pare je, obzirom na sve low budget kontrolere koje sam imao, prvi koji je vredan hvale.
    http://www.itsvet.com/tekst/canyon-cng-gw1/2521/
    http://www.itsvet.com/tekst/canyon-c...-gamepad/2551/

Uvek je preporuka da se uzme PS2 ili Xbox kontroler, ali to je za većinu previše obzirom da realnu finansijsku situaciju.

10. The Following 4 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Quote Originally Posted by zokis View Post
    Evo i ja da se pohvalim da mi je danas stigao XBOX wired crni controller za PC. Jos ga nisam probao, ali u ruci lezi fenomenalno!
    Nadam se da ce privikavanje na Pesu, proci brzo i bezbolno!
    imam takav vec skoro godinu dana, besprekorno radi ! signal po celom stanu, vise i ne znam gde mi je adapter Jedina mana je malo nezgodno pritiskanje R1+R2 ostalo sve super !

12. The Following User Says Thank You to Groksan For This Useful Post:

genius crni, od 350-400 dindzi sa buvljaka . ne prevazidjen je, jest da nema analoga, ali radi posao. Uputstvo kod ovog dzojstika, kada ga kupite prvo ga otvorite i polomite mu krstic, pa ga onda zalepite i bicete iznenadjeni kako dobro funkcionise.

Po mom mišljenju, najbolji džojstik je onaj od Xbox-a , prikačen na PC.

Super Star PeroDeformero's Avatar
    Steam ID:
    srbpero

Default Odg: dzojstik za igranje

Zna li neko gde ima ovaj Canyon GP1 da se kupi preko interneta, ali da se plaća pouzećem ili uplatnicom pošto karticu i te zezancije nemam?

List computers, probaj preko njih.

17. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Jel vredi igrati PES 2013 bez dzojstika sa analogom!?....nisam navikao ,uvek igram na strelicama a planiram da od sada igram sa taktikama i da li one mogu da se ukljuce(taktike,one 4) u toku igre preko analoga a ne psamo preko strelica,posto na strelicama igram!?

Igrati PES,Fifu i ostlale sportske igrice bez analoga je S*ANJE....

Moderator pilojac85's Avatar
    Steam ID:
    pilojac85

imam http://media.teamxbox.com/xbox-hardw...1156439841.jpg i odlicno me sluzi. skroz sam se navikao na njega. Leti kad su visoke temperature i igrate neke napete utakmice pa pocnu da vam se znoje ruke mozete da ukljucite hladjenje . Oko 2500 din je.

Cak sam planirao da kupim dzojped za PS3, ali posto je wireless nisam siguran da moze na PC. A i kosta oko 60e, bar pre 2 godine je bio toliko.

21. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Super Star zokis's Avatar
    PSN ID:
    ZokiSS

Da li neko zna sta znace na Xbox controleru, one diode oko oznake X!
    Ima ih 4, meni je sve vreme dok je komp upaljen, ukljucena jedna pod rednim brojem 1!
    I da li to nesto skodi sto kada ne igram nista ona stoji upaljena, a cim komp ode u stand by, ona se ugasi!
    Ne znam da li se pale ostale kada se igra neka igrica, bas me to interesuje!
    Hvala unapred!

Steam ID:
    pilojac85

pretpostavljam da to znaci da ti je taj dzojped prvi kontroler, plejer kako god. Kad imas vise dzojpeda da znas koji da dovatis . I kod mene isto gori jedna dioda, na ovom dzojpedu pre tvog post-a.

24. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

Steam ID:
    pilojac85

Takodje sam igrao na tastaturi do pre par godina. drugari protiv kojih igram cepaju na dzojpedu sa analogom. Zvali su me "pijanista" zbog brzine prstiju kojom cepam po tastaturi .
    sad igram na dzojpedu i opet koristim krstic za upravljanje ali koristi desni analog za driblinge, utrcavanja, promenu igraca itd.

Stvar je u tome da mogu mnogo brze da vrsim promenu pravca na strelicama nego na analogu. Jeste da ti analog daje vecu slobodu kretanja ali strelice su mi preciznije i znatno brze reaguju. Dok ti prebacis analog iz levog polozaja u desni ja sam to uradio vec dvaput sa strelicama. To je samo primer. Sustina je u tome da mi je svaka desetinka u toj reakciji fudbalera bitna. Jos nisam nasao dzojped sa analogom koji mi obezbedjuje tako brzu reakciju i preciznu kontrolu.

Druga stvar, ti se mozes navici na analog i imati 360 stepeni kontrolu nad igracem, ali neces moci bas svaki put da iz prve ubodes te prelazne kurseve (0 stepeni, 45, 90, 135, 180, 225, 270, 315 ). Uvek ce biti to koji stepen gore ili dole, pa ces recimo kad primis loptu na aut liniji neretko izaci sa njom u aut, ili neces moci da trcis sa loptom bas paralelno uz tu liniju.

26. The Following User Says Thank You to pilojac85 For This Useful Post:

nesa24 nesa24's Avatar

Quote Originally Posted by LeSHiNa85 View Post
    Stvar je u tome da mogu mnogo brze da vrsim promenu pravca na strelicama nego na analogu. Jeste da ti analog daje vecu slobodu kretanja ali strelice su mi preciznije i znatno brze reaguju. Dok ti prebacis analog iz levog polozaja u desni ja sam to uradio vec dvaput sa strelicama. To je samo primer. Sustina je u tome da mi je svaka desetinka u toj reakciji fudbalera bitna. Jos nisam nasao dzojped sa analogom koji mi obezbedjuje tako brzu reakciju i preciznu kontrolu.

Druga stvar, ti se mozes navici na analog i imati 360 stepeni kontrolu nad igracem, ali neces moci bas svaki put da iz prve ubodes te prelazne kurseve (0 stepeni, 45, 90, 135, 180, 225, 270, 315 ). Uvek ce biti to koji stepen gore ili dole, pa ces recimo kad primis loptu na aut liniji neretko izaci sa njom u aut, ili neces moci da trcis sa loptom bas paralelno uz tu liniju.
    Odigraj Batman: Arkham Asylum
    Nakon nekoliko misija ce analog biti mnogo prirodniji

28. The Following User Says Thank You to nesa24 For This Useful Post:

Page 1 of 17 12311 ... LastLast