Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 30

Thread: BLP- utisci, komentari, bagovi, ovo ono,...

Default BLP- utisci, komentari, bagovi, ovo ono,...

Evo ovde je vec prvi update.
    Oni sto su full verziju BLP instalirali preko superpatcha imaju kod tri tima krive dresove (Livorno, Barcelona i Real Betis), a Classic reprezentacije imaju crne dresove. Sa ovim update-om to mozete popraviti. Upustvo je prilozeno.

Default Re: BLP- utisci, komentari, bagovi, ovo ono,...

Kao sto ste mozda opazili imena stadiona vam verovatno nisu na mestu. Ova imena valjaju za one koji koriste "All_Stadiums_update_by_h@mmer_and_BronepoezD" . Drugi moracete nazalost prepraviti imena u "In Game Editoru".
    Hvala na razumevanju

ma nije frka za stadione,nego samo imam malu zamerku na djokica i milijasa,posto ste konvertovali iz fm 06 ocene,mnogo su slabi.tamo su u vozdovcu i zemunu i imaju slabije ocene od realnih.inace patch me je oduvao,svaka cast...
    i da,kako da ubacim lopte?

To za ocene, ne mogu pomoci. Dobra strana editiovanja je i u tome, da svako moze da prepravlja sta god i koliko zeli. Pa tako svakom preporucujem, ako misli, da kod nekog igraca ocene nisu realne, da jih sam prepravi. To i nije neki problem. A lopte mozes birati sa tipkama "v" i "b" na tastaturi, kad pre utakmice dodjes na onaj deo, gde se biraju dresovi za utakmicu. Tamo negde na sredini ispod videces napis imena lopti.

Rodjo svakja cast.Skiuo sam juce short verziju i extra je!!!Koliko je tezak taj staduim pack i odakle ga mogu skinuti?

Quote Originally Posted by metallica2
    Rodjo svakja cast.Skiuo sam juce short verziju i extra je!!!Koliko je tezak taj staduim pack i odakle ga mogu skinuti?
    Hvala za kompliment. Taj pack je tezak 95MB (puno za dial-up), a gde sam ga skinuo, nemam pojma, ne secam se. Pogledaj malo po drugim sajtovima vezanih za PES.

Ljudi ja imam veliki problem.Naime skinuo sam patch..ali on nece da se raspakuje..Evo,ja sam moj problem prikatao u slikama..pa ako neko moze da mi pomogne

1

2

3

4

5

Please..brzo help Nadam se da neko zan dami kaze shta da radim Znaci kad udjem u folder sam omi je kitserver..i vidi se da radnja nije zavrshena..moze li neko da mi kaze shta da radim??

TOTTI
    Guest

Quote Originally Posted by toda
    Skinuo sam jedan njihov patch i extra su stadioni nego ne znam da li je to taj....

Da li mozes da mi kazes kakva je trava na olimpicu osim sto je zelena

Zna li nek oza ovaj problem da me posavjetuje??
    nekako sam uspio kod druga da iskopam O_Sound.dkz i otvori mga..kad ono samo jedan fajl u njemu..I naravno,ne moze da se apply-uje patch..Shta da radim?'Moze li neko da kaze shta se tacno nalazi u tom packu,odnosno koji su sve fodleri u tom patchu?'Please

Quote Originally Posted by TOTTI
    Skinuo sam jedan njihov patch i extra su stadioni nego ne znam da li je to taj....

Da li mozes da mi kazes kakva je trava na olimpicu osim sto je zelena
    cista, bez ikakvih crta...

@grobare, neznam gde je problem kod tebe. Meni se cini kao da ti je sjeban patch. Pokusaj ga ponovo skinuti, pa vidi.

Au jbt..Aj mi kazi koje se svi fajlovi nalaze u patchu sem kitservera(samo m ito i O_Sound pokazuje)..Bili neko mogao to da mi poshalje ako mu nije problem?Raspakowan?Please..ako ne moze..opet shvatam..Unaprijed zahvalan!

Nisi dobro skinuo patch, tj nisi ga kompletnog skinuo, to je problem

Vrlo važno!!!!

Ako nemate SuperPatch 2.0, nemojte kopirati fajl PES5.exe, u suprotnom vam igra neće raditi!

U redu..Danas cu opet skinuti patch(valjda).Hvalka na savjetu pes5 i ostalima

Quote Originally Posted by pes5
    Vrlo vaĂ…Âľno!!!!

Ako nemate SuperPatch 2.0, nemojte kopirati fajl PES5.exe, u suprotnom vam igra neće raditi!
    Nisam siguran, da je bas Superpatch u pitanju, jer kad sam testirao, pokusao sam prvo na cistu igru bez patcheva, i radilo je. Da nije mozda problem u onom o cemu se na forumu ne prica... :X
    Svejedno, ko ima gore navedeni problem neka uradi kako je to @pes5 napisao. PES5.exe iz BLP menja samo ime "Litve" u "Bosnia", pa kome to bude smetalo ima ovde mali tutorialcic za promenu imena reprezentacija u svom PES5.exe.

Quote Originally Posted by pes5
    Vrlo važno!!!!

netacno, meni radi

Rdojo shta ti je znacilo to?"Ovdje se rdi o tome,jel ito ono shto se na 4umu ne prica",ne shvatam shtas i htio da kazesh..Mosh li mi rec..jer ja msilim da se ovjde neshto cudno deshava

Page 1 of 2 12 LastLast