Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 30 of 30

Thread: BLP- utisci, komentari, bagovi, ovo ono,...

Default Re: BLP- utisci, komentari, bagovi, ovo ono,...

Ako budete nastavili pricu o forumu na svim topicima dobicete opomene pred ban!!!
    Imate topik Stanje na forumu pa tamo diskutujte!!!

Za sada sto sam video u ovaj patch je odlican!!!! :shocked: :shocked: :shocked:
    Ali imam problem!!! :cry: :cry: :cry: Kada instaliram "all stadiums update pack from hammer and miguel" posle svake utakmice ili treninga igra mi se ukoci i ne mogu nista da uradim vec samo da restartujem komp... :hmm: :hmm:
    Ima li neko neki predlog?????

Hmmm,...
    Pokusaj sve fajlove, koji ti se nalaze u "C:My DocumentsKONAMIPro Evolution Soccer 5savefolder1", osim OF-a da preneses u folder2 (to znaci da napravis novi folder "C:My DocumentsKONAMIPro Evolution Soccer 5savefolder2"). Ja sam imao slican problem za onim prvim Balkan Patchem, pa sam to uradio i posle nisam imao problema (samo sto se meni igra ukocila pre pocetka utakmice).

Da l ipsotoji neko koji bi mogao da mi psohalje poshtom WC2006 i BLP..Ako neka neko postoji takav,nek se javi
    Unapriejd zahvalan

Evo kakav problem ja imam: kada otpakujem patch i instaliram DKZ Studio, i kada pokušam da pokrenem onaj fajl 0_sounds ili kako već, pojavi mi se sledeća poruka:

The program cannot start.

Maybe some controls are corrupt or you have old versions.
    Re-installing the program may solve the problem.

Skinuo sam DKZ samostalno (da nije iz patcha), reinstalirao i opet isto...

U čemu je problem?! :hmm:

instalirao sam sve kako pise u uputstvu ali kada hocu da pokrenem pes5.exe kaze wrong disc inserted :S

Evo ja ga sad skinuh..Odličan je..Svaka chast svima koji su ucestvovali..NEmam rijeci...

Quote Originally Posted by grobar
    Evo ja ga sad skinuh..Odličan je..Svaka chast svima koji su ucestvovali..NEmam rijeci...
    ADSL, a, razvaljiva,... :P

nebih da kvarim ovu temu,al irodjo..bomba je.. 212MB za 1 sat(ja msilim da je to bash dobro)

Page 2 of 2 FirstFirst 12