Page 26 of 26 FirstFirst ... 16242526
Results 501 to 514 of 514

Thread: PES-Serbia.com Patch 2013 DEMO - "JSL" Version

Default Re: PES-Serbia.com Patch 2013 DEMO - "JSL" Version

Sad nije loše Hvala, zaboravio sam na to.

Ipak se posle 1 meča više nemože normalno igrati. Pogotovo kad navijanje počne...

Regular ♥CrvenaZvezda♥'s Avatar

Jel izasao mozda neki apdejt za ovo?

Super Star NikolaJgd's Avatar

Default Odg: PES-Serbia.com Patch 2013 DEMO - "JSL" Version

Da li je moguće da si morao ceo prvi post da citiraš da bi ovo napisao?

Nije, niti ce.

5. The Following 5 Users Say Thank You to NikolaJgd For This Useful Post:

Svaka casta na trudu i pozrtvovanje .Stvarno dobar pec,svidja mi se posebno kako su uradili nase i navijanje,najezim se kad cujem...Kamera ona sto se vidi ceo teren,znaci perverzija.Ali,neznam dal se to desava samo kod mene nisam citao sve ovde.Sudija,golmani pa i cela odbrana je KATASTROFA!!!Sudija svira sve za protivnika,mene ubise a sudija nista.Ja njih samo pipnem odmah sudija pistaljka u usta.Nekoliko puta mi svira penale protiv mene da se samo smejes.Golmani su dno,ne hvataju loptu kad je blizu njih nego gledaju.Kod kornera i slobodnjaka kao da beze od gola,nekoliko golova sam primio zbog njih potpuno smesnih.Ne pomaze sto drzim trougao,ne reaguju uopste.Odbrana je posebna prica,ako primite gol znaci primate jos 5 do kraja utakmice.Odnos napad-odbrana je DNO.Protivnicki tim kad da gol znaci postaju osice,kao da postaju turbo crveni.A vasi jedva se pomeraju,treba im pola sata da krenu u napad.Napominjem da neznam dal se desava samo kod mene,voleo bi da jeste.U svakom slucaju svaka cast momcima na trudu...

7. The Following User Says Thank You to Zorsula For This Useful Post:

Default Odg: Re: PES-Serbia.com Patch 2013 DEMO - "JSL" Version

Quote Originally Posted by Zorsula View Post
    Svaka casta na trudu i pozrtvovanje .Stvarno dobar pec,svidja mi se posebno kako su uradili nase i navijanje,najezim se kad cujem...Kamera ona sto se vidi ceo teren,znaci perverzija.Ali,neznam dal se to desava samo kod mene nisam citao sve ovde.Sudija,golmani pa i cela odbrana je KATASTROFA!!!Sudija svira sve za protivnika,mene ubise a sudija nista.Ja njih samo pipnem odmah sudija pistaljka u usta.Nekoliko puta mi svira penale protiv mene da se samo smejes.Golmani su dno,ne hvataju loptu kad je blizu njih nego gledaju.Kod kornera i slobodnjaka kao da beze od gola,nekoliko golova sam primio zbog njih potpuno smesnih.Ne pomaze sto drzim trougao,ne reaguju uopste.Odbrana je posebna prica,ako primite gol znaci primate jos 5 do kraja utakmice.Odnos napad-odbrana je DNO.Protivnicki tim kad da gol znaci postaju osice,kao da postaju turbo crveni.A vasi jedva se pomeraju,treba im pola sata da krenu u napad.Napominjem da neznam dal se desava samo kod mene,voleo bi da jeste.U svakom slucaju svaka cast momcima na trudu...
    Kad smo izrađivali Peč nismo menjali gameplay sad mogu da utiču dve stvari PSD ocene (velika verovatnoća) ili kitserver.

Default Re: Odg: PES-Serbia.com Patch 2013 DEMO - "JSL" Version

Quote Originally Posted by Nikolaa_Jgd View Post
    Imam jedno pitanje. Kad pokusam ubaciti npr. Nastasica u igru, izbaci me, a skinuo sam ovaj fajl za transfere i rucno ih odradio, i potpuno reinstalirao igru pre toga, i ubacio samo pes patch. Kako da resim ovaj problem? :(

Molim vas ko Boga, da kad budete pravili JSL pec za full verziju stavite kao naslovnu pesmu FTP- Fuuudbal xD

Professional Жиле's Avatar

Quote Originally Posted by trmke View Post
    Molim vas ko Boga, da kad budete pravili JSL pec za full verziju stavite kao naslovnu pesmu FTP- Fuuudbal xD
    To možeš i sam čoveče.

Nemi Posmatrac xX8Lampard8Xx's Avatar

Hoce li u jsl patchu ponovo biti menjan gameplay, tj. da li cete iskljuciti speed merchant karticu kao i prosle godine?

Default Odg: Re: PES-Serbia.com Patch 2013 DEMO - "JSL" Version

Quote Originally Posted by Nemi Posmatrac View Post
    Hoce li u jsl patchu ponovo biti menjan gameplay, tj. da li cete iskljuciti speed merchant karticu kao i prosle godine?
    Ne radim više u timu, ali koliko sam upućen biće posebno sa gameplayom i bez njega. Što se tiče kartice to ti ne znam reći.

Nemi Posmatrac xX8Lampard8Xx's Avatar

Default Re: Odg: Re: PES-Serbia.com Patch 2013 DEMO - "JSL" Version

Quote Originally Posted by Горан View Post
    Ne radim više u timu, ali koliko sam upućen biće posebno sa gameplayom i bez njega. Što se tiče kartice to ti ne znam reći.
    ok hvala, samo molim boga da ne diraju gameplay ... jer to mi uvek u**** igru jer se stvore bagovi na vec postojece kojih nije tako malo.... hvala na odgovoru jos jednom

Quote Originally Posted by Жиле View Post
    To možeš i sam čoveče.
    znam, ali ne znam sa 13icom da li je ista fora i to

Page 26 of 26 FirstFirst ... 16242526