Page 173 of 174 FirstFirst ... 73123163171172173174 LastLast
Results 3,441 to 3,460 of 3462

Thread: Mobilni i Smart Telefoni

Default Re: Odg: Mobilni i Smart Telefoni

Quote Originally Posted by AiN View Post
    Da li je telefon dolazio u kontakt sa vodom?
    Da li si pokusao sa drugim punjacem/usb kablom?
    Jeste... Danas sam prosuo malo vode po njemu...
    Pokusao sam, ali isto

Super Star AiN's Avatar

Default Odg: Mobilni i Smart Telefoni

Iskljuci telefon, ukoliko postoji mogucnost izvadi bateriju i stavi uredjaj u pirinac. Pa pokusaj recimo za par sati ili ujutru da li telefon radi normalno.

Default Re: Mobilni i Smart Telefoni

Quote Originally Posted by N1kNejm View Post
    Nadam se da je ovo prava tema za ovakvo pitanje.
    Radi se o tome da kad ukljucim punjac u fon telefon nece da se puni i pocne da vibrira na svake 2-3 sekunde (vibracija traje sekund samo)
    Ima li neko resenje za ovo?
    ja kad sam imao ovaj problem ispostavilo se da je u pitanju bilo do samog punjaca, dakle ne kabl nego punjac..

Quote Originally Posted by kune View Post
    ja kad sam imao ovaj problem ispostavilo se da je u pitanju bilo do samog punjaca, dakle ne kabl nego punjac..
    Resio sam problem, stavio sam fon i bateriju u pirinac i drzao nekih 15tak sati i sad oce da puni. Juce sam prosuo malo vode po njemu pa sam znao da nije do punjaca, svakako sam ja probao i na ostalim punjacima/kablovima itd i nije hteo ni na jednom da se puni.

Default Re: Odg: Mobilni i Smart Telefoni

Quote Originally Posted by AiN View Post
    Iskljuci telefon, ukoliko postoji mogucnost izvadi bateriju i stavi uredjaj u pirinac. Pa pokusaj recimo za par sati ili ujutru da li telefon radi normalno.
    Proradio je, puni se. Hvala ti mnogo na pomoci. E sad imam jos jedan manji problem. Kako se prosula voda i ubedljivo najvise zahvatila ekran ostale su ''mrlje'' na ekranu. Kroz te ''mrlje'' se vidi ali su one tamnije od ostatka ekrana koji je ostao isti. Nadam se da mozes razumeti o cemu se radi. ''Mrlje'' su se povukle donekle ali ih ima jos pa me zanima da li bih drzanjem fona i dalje u pirincu uspele da se potpuno povuku, jer dok je telefon bio u pirincu one su se donekle povukle.

Super Star AiN's Avatar

Da, pirinac ce pomoci pri tome, samo sto je potrebno nesto vise vremena(dan, dva). Obavezno iskljuci uredjaj. Mozes da pokusas i npr da stavis telefon ispod sobne lampe, tako da lampa bude uperena u telefon. Ne sme da bude mnogo blizu (5-20cm), neka normalna razdaljina. I tako da ostane par sati/dana u zavisnosti koliko je vode prodrlo u telefon.
    Pirinac je mislim sigurnija metoda, ali u slucaju da ti zatreba nekad, a nemas pirinca, da znas da postoji jos mogucnosti.

Moderator Dovla's Avatar

Pozdrav, razmisljam da uzmem telefon preko Telenora na rate i neka, kao, konačna odluka je izmedju Huawei mate 10 lite i Samsung J7 (2017). Zanimaju me vasi utisci i sugestije, predlozi za neki mozda i drugi model u tom cenovnom rangu.

Super Star AiN's Avatar

Izmedju ta 2, izabrao bih mate 10 lite.
    J7 ima samo 16gb interne, sto je malo i smesno da telefon za taj novac nudi samo toliko. Jedino sto ima odlicnu bateriju.
    Mate 10 lite je bolje zaokruzen uredjaj.
    Pogledaj jos i honor 8, lg g6, a5 2017. Gde je g6 najbolji izbor, ukoliko ti se cenovno uklapa. Nisam pratio cene u telenoru.

9. The Following User Says Thank You to AiN For This Useful Post:

Super Star milancedr's Avatar

Imam ja j7 2017 i prezadovoljan sam brzina telefona sve je vrhunski samo kamera prednja kad je slaba osvetljenost nije nesto jedina mu je to mana. ali kad upalis blic prednji i to ti se sredi. tako da moje preporuke imas za j7 2017 baterija 2 dana a bas ga koristim dosta.

11. The Following User Says Thank You to milancedr For This Useful Post:

Rossonero biancorosso's Avatar
    PSN ID:
    biancorosso_

Gde mogu naći provereno uputstvo za rutovanje A5 2016, i da li vredi igrati se sa tim?

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Ako ti je potrebno da ubacujes neki drugi rom, ako ti taj ne odgovara ili ti radi sporije onda vredi...

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Kakvi su utisci po pitanju Redmi Note 5 Pro?
    Mada nisam siguran da li ih ima kod nas još uvek.

Desio mi se zanimljiv feler na S7 edge telefonu starom dve i po godine danas... Iz cista mira je poceo da zakucava, morao sam hard reset da mu odradim, nekoliko puta, jer cim podigne sistem blokira i to je to. Onda je poceo da se greje kao nenormalan, sam da se restartuje na svaka 3-4 minuta, apsolutno neupotrebljiv. Uspeo sam da mu stisnem reset to factory settings, ali nisam uspeo posle nista da namestim, jer se resetovao i dalje sam i blokirao. I grejao se kao lud. Resio sam da ga ugasim, da probam da reklamiram bateriju, jer sam je menjao pre mesec dana otprilike (mada radi vrhunski i drzi dva dana, ali mi nekako problemi lice na batery failture), kad on majstor nastavlja i dalje sam da se pali i restartuje do imbecilnosti.

Da li je neko imao slicna iskustva i sta bi moglo da bude? Svakako ga nosim sutra u servis gde su mi menjali bateriju, ali mi je vrlo cudno jer je baterija trajala skoro dva dana, telefon vise od 50% free space, nemam na njemu mozda 50 slika i 10-ak aplikacija, sto ce reci da nije prebukiran...

Mozda je riknula maticna, i ja sam imao slican problem sa s6. Stavio novu maticnu i sljaka kao lud sada

Au bratac, pa posto to kosta?

jes maticna, djavo je odneo. Kostala me 580 evra (uzeo s9)

Kako nisi neku garanciju imao ipak je nov fon? to je mnogo love bas,, za te pare ima da se uzme nov

Super Star Grobari_bgd's Avatar

Jel se isplati s8 u garanciji jos godinu dana u odlicnom stanju? 350e mi trazi lik?

Šef NemanjaBRE's Avatar
    PSN ID:
    cNemanja

Default Odg: Re: Mobilni i Smart Telefoni

Quote Originally Posted by Grobari_bgd View Post
    Jel se isplati s8 u garanciji jos godinu dana u odlicnom stanju? 350e mi trazi lik?
    Da, imam ja, avion od telefona. Ako je stvarno u odlicnom stanju i da mu sve radi + garancija godinu dana onda je ta cena i premala.