Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 78

Thread: Kvalifikacije za Gold League <Sezona 11>

Nerazzurro 4evra's Avatar

Default Kvalifikacije za Gold League <Sezona 11>

Zbog "viska" igraca,Lapi,komrad,shox13 i Pancev ce morati izmedju sebe odigrati utakmice,i pobednici ce da dobiju 11 i 12. poziciju u 4. sesiru,odnosno moci ce da igraju prvo kolo protiv Boleta ili Novice.

Direkt prolaz
    Danijel
    Petko
    Rembrant
    Denii
    1.Sesir
    Rogo
    skubi
    sly
    milan5g
    vazda
    joe
    cupo
    viktor
    nakalmiki
    atlantis
    bolle
    novica
    2.sesir
    dSn
    slogapla
    flash
    dovla
    mihajlo
    brunoX
    maremas
    limaMC
    tranks
    4evra
    salle
    legio
    3.Sesir
    marulja
    heric
    shomi
    cule
    stefboy
    markus
    salihovic
    strale
    barselonaboy
    sergio
    maUTD
    pfcDejan
    4.sesir
    totibp
    milosCZV
    arnes86
    neso7
    we9
    savke
    copinjo
    solim
    astrokoki
    Bob015
    Naknadne kvalifikacije
    lapi
    komrad
    shox13
    pancev
    Rok za odigravanje je sledeca nedelja,iliti 29. april.
    Igra se na 2 dobijene.

SSove kacite u ovu temu,postujete pravila kacenja SSova koja su navedena u pravilniku CTL lige.

2. The Following 14 Users Say Thank You to 4evra For This Useful Post:

Super Star Panchev's Avatar

Default Re: Kvalifikacije za Gold League <Sezona 11>

Kvalifikacije:

1. meč : Shox (Shokata United FC) 1:6 (FC Pancho Villa) Panchev

Kakav meč na otvaranju sezone. Shokata United je ugostila FCPV koji je ostvario neočekivano visoku pobjedu.
    Na početku su domaćini imali inicijativu, ali je sve splasnulo kada je Del Horno maestralno pogodio iz slobodnjaka
    sa samog ruba šesnaesterca. Vrlo brzo golman Shokate pravi i penal koji realizira Valeron, a poslije toga sve ide
    na ruku Los Pistolerosa. Čak šest igrača FCPV je poentiralo, a u sudijskom vremenu je čast domaćina
    spasio Milijaš.

2. meč : Panchev (FC PV) 5:1 (SU FC) Shox

Revanš donosi sličnu sliku na terenu. Sesma dovodi domaće u vodstvo, gosti uspijevaju izjednačiti, ali
    Chamberlain vraća prednost domaćih u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena. Onda dolazi do kratkog
    prekida zbog nestanka struje na stadionu (black screen ), a u nastavku Chamberlain pogađa iz prvog
    napada, a posao završavaju Derbyshire i Castillo.

GG Shox, strpljivo igraš, ne gubiš živce i kod ovakvih poraza, doći će i rezultati

4. The Following User Says Thank You to Panchev For This Useful Post:

Ja da samo spomenem da kup nije isto sto i ligaska utakmica,nemate otezavajuce okolnosti da se morate naci sa vise razlicitih ljudi,tako da se rok za kup strogo postuje.
    Drugim recima,nema produzetaka.

Super Star CHUPO93's Avatar

Ja samo da kazem da sam ja diskfalifikovan tako da Choopinho srecno dalje kazna je od prosle sez

Kvalifikacije

1.mec

Legio vs PFC Dejan 3 : 1

PFC Dejan vs Legio 3 : 5

8. The Following User Says Thank You to Mourinho`Legio For This Useful Post:

WPLO Team Lapi's Avatar

Default Odg: Kvalifikacije za Gold League <Sezona 11>

Kvalifikacije

1. mec

Lapi vs Komrad 1:2

2. mec Komrad vs Lapi 5:2

Sta reci, glavu gore baskovci, ipak je munze konza. Castan i veliki otpor favorizovanom Komradu. Bila je neizvensna prva utakmica, malo matriksa oko 50 min. pokvarilo je ugodjaj. Zasluzena, gusta, kroz iglene usi, pobeda.

U drugoj utakmici vodi Komrad, Nolan spretno izjednacuje, ali zatim sudija, nazvao bih ga Mej, ili Robinson svejedno, pokazuje crveni nasem najboljem igracu, golmanu Kamenom. Srusio je Kameni prilikom intervencije dvojicu svojih i samo jednog protivnickih igraca. Sudija Mej(Robinson) a tu je negde verovatno bio i Kwon, pokazuje na belu tacku. Ode mast u propast.

Zasluzena pobeda i prolaz dalje. Sreca ti nece biti potrebna. Svaka cast.

10. The Following User Says Thank You to Lapi For This Useful Post:

Default Re: Odg: Kvalifikacije za Gold League <Sezona 11>

Quote Originally Posted by Lapi View Post
    Kvalifikacije

1. mec

Lapi vs Komrad 1:2

2. mec Komrad vs Lapi 5:2

Sta reci, glavu gore baskovci, ipak je munze konza. Castan i veliki otpor favorizovanom Komradu. Bila je neizvensna prva utakmica, malo matriksa oko 50 min. pokvarilo je ugodjaj. Zasluzena, gusta, kroz iglene usi, pobeda.

U drugoj utakmici vodi Komrad, Nolan spretno izjednacuje, ali zatim sudija, nazvao bih ga Mej, ili Robinson svejedno, pokazuje crveni nasem najboljem igracu, golmanu Kamenom. Srusio je Kameni prilikom intervencije dvojicu svojih i samo jednog protivnickih igraca. Sudija Mej(Robinson) a tu je negde verovatno bio i Kwon, pokazuje na belu tacku. Ode mast u propast.

Zasluzena pobeda i prolaz dalje. Sreca ti nece biti potrebna. Svaka cast.
    Tako je junacino...nisam ni sumnjao da ces opravdati moja ocekivanja

12. The Following User Says Thank You to Danijel 10 For This Useful Post:

Evra vs sergio

1. utakmica
    4:3

usudjujem se reci da sam ovde bio dosta bolji,barem sto se tice sansi.Ukopale su me sergiove kontre,3/4 su bile na moju gresku,neverica teska
    Kao barsa real,ja sam bio barsa,drzao sve i pokusavao,al' sergio je bio taj koji je kaznjavao.Na kraju Moura nekako u duelu pobedjuje defanzivca njegovog i nogom gura loptu u gol.

2. utakmica
    2:1

Drugu je vec situacija nesto obrnuta.Ja sa istom formacijom,sergio nesto radio sa svojom,u osnovi,mozda 2,3 izgledne prilike sam i imao u toku utakmice.
    I ovaj put,sergio nije imao srece,obe prilike su bile plod njegovih gresaka.

14. The Following User Says Thank You to 4evra For This Useful Post:

Flash - Shomi 2 : 0

1. utakmica - 0 : 5

2. utakmica - 5 : 1

Sve sto me nije htelo u nekim prethodnim utakmicama, sad je funkionisalo besprekorno. Mada je i Shomi bio bolji nego sto to rezultat pokazuje. GG i srecno u ligi.

16. The Following 2 Users Say Thank You to Flash. For This Useful Post:

Strale - Lima 3 : 2

Lima - Strale 1 : 2

dobre tekme,srecno dalje.ne bih da komentarisem utakmicu,zato sto ce doci do nagomilavanja postova ovde,toliko od mene.

18. The Following 3 Users Say Thank You to Strale VNC For This Useful Post:

Super Star maremas's Avatar

Default Odg: Kvalifikacije za Gold League <Sezona 11>

Salihovic 3-5 maremas

maremas 8 - 0 Salihovic

Ključni momenat utakmice, Salihović je dao cut gol za 3-1 pa je posle dao autogol za 3-2, to je poremetilo njegovu ekipu što sam i ja iskoristio. U drugoj tekmi se već predao...

GG

Evo jedan šut Robertsa, koji me je iznenadio s obzirom kakav kvalitetan šut ima sad. Gol kakav nije postigao za predhodne 3 sezone Doduše tad otpor Salihovića gotovo da i nije postojao...
    http://tinypic.com/player.php?v=24g583k&s=6

20. The Following User Says Thank You to maremas For This Useful Post:

GG Arnes prolazi u drugi krug.

Kao i ranije arnes je za mene bio nezgodan protivnik. Danas, kada sam bio duplo bolji od njega, stvarao razne 1v1 sanse kao i suteve na prazan gol.. moji su sve masili, sve u precku, spoljnu mrezu i slicno.

Igra napadaca je totalno van pameti i zalim sto je Fabijano otisao.
    Prvu tekmu sam izgubio na penale, drugu na kontre, vec kod 3:2 za njega sam se predao...ali...

bila su 2 slucajna cutback gola na obe strane, to smo regulisali autoglovima.

Arnes ide dalje, ostaje zal sto ovaj covek nije danas otisao na kiosk i odigrao neku igru na srecu ili uplatio neki lotto.
    Na moju zalost, Arnes je resio da svoju srecu iskoristi danas protiv mene u kvalifkacijama golda.

Cestitke na fer igri, net bas i nije zadovoljavajuci ali ne mari, danas nije bio moj dan, Baloteli ce dobiti kaznu po usima za glupiranje, a tebi arnese..srecno u nastavku kvalifikacija protiv Flasha.

22. The Following 6 Users Say Thank You to Slyz For This Useful Post:

Top Player arnes86's Avatar

Sly - arnes (u ovom slucaju zvani sreca) 0 - 2 ( 1-1 pk.4-5; 4-5)

1. tekma Sly - arnes 1 - 1 pk. 4 - 5

2. tekma arnes - sly 5 - 4

U ovoj drugoj tekmi prvo je sly dao go na cut pa je uslijedio dobar potez gdje je dao autogo , pa onda pri kraju drugog produzetka ja dajem go na cut i odgovaram na isti nacin kao i sly.

Prije svega da sam znao da cu imati ovoliko srece kupio bih neku lutriju ili uplatio kladionicu pa da se ovo unovci.

Sly je bio bolji i slazem sa njegovim prethodnim postom.

Srecno dalje u ligi i sve najbolje...

Patch maker Shollym's Avatar

Nakalmiki 2 - 0 Shollym

prvi mec 6 - 2

drugi mec 4 - 1

Lag je jebao kevu u oba meca, meni na oba poluvremena, ne znam kako je bilo njemu, pitao sam ga nije mi odgovorio. Ocigledno se server uvece raspada ali kamo srece da je lag bio najveci problem..
    Prvi mec nesrecno nisam dobio zahvaljujuci retardiranoj reakciji mog golmana (vidi se na snimku) u drugom mecu prvo primam gol iz odbitka a onda je naravno izveo jedan faul sa 20ak metara na X i na bag dao gol za 2-1 tu sam se vec potpuno smorio i znao da ne mogu dobijem jer je njemu ocigledno toliko stalo da dobije da je svaku akciju isao da doda u 5m.

Nakalmikiju svaka cast za igru u odbrani, jeste da ne pusta R2 ali to manje vise svi rade, ali u napadu igra najjajarskiji pes, konstatno dzara oko 16m i ceka da probije do gol aut linije a onda su tu okretanja, pasovi sa drzanjem R2. super-cancel, frke sheme i naravno kad se odjednom iskoristi 5 bagova igrice + lag koji se gomila prilikom tog drkanja oko 16m onda tu odbrane nema. Ogadi mi se PES kad neko igra ovako, ali SVAKU akciju .

Da bi videli o cemu pricam evo jedna lepa kompilacija njegovih jadnih golova koje mi je dao u ovom dvomecu, ovi kad trci do gol aut linije pa se okrene i doda su mi favoriti

25. The Following 4 Users Say Thank You to Shollym For This Useful Post:

milang5-neso7 2:0 (2:1,4:3_

1 utakmica

2 utakmica

Moja prva utakmica od zavrsetka sezone 10,al bukvalno.Neso mi je bio apsolutna nepoznanica tako da sam u neku ruku i ocekivao ispadanje.Al ipak sam uz malo srece,pogotovo u 2 tekmi prosao dalje....Dobre i otvorene utakmice bez odbrana...GG i srecno dalje u ligi...

27. The Following User Says Thank You to milang5 For This Useful Post:

Top Player joesampion's Avatar

Joe - Savke 2:1

drugi mec

treci mec

AAAAAAAAUUUUUUUUUU kakva ludnica

do poslednjeh daha

GG SAVKE

29. The Following User Says Thank You to joesampion For This Useful Post:

Super Star savke's Avatar

odlicna tekme... mislim da su mi ovo najlepse tekme koje sam odigrao do sada Svaka cast Joe, Gomis i tvoji mekani prsti su ipak prejaki za mene
    srecno dalje

31. The Following User Says Thank You to savke For This Useful Post:

Super Star Atlantis's Avatar

1. utakmica:
    Atlantis 8 : 2 astrokoki

2. utakmica:
    astrokoki 0 : 4 Atlantis

Razlika izmedju ova dva kluba je bila i više nego osetna, pa se dosta toga svodilo na igranje za publiku poput Voroninovog gola u drugoj utakmici kada je opet pokupio odbitak od prečke i ovoga puta umesto glavom raspalio volej u dalji ugao desnom nogom. Ostatak susreta je uglavnom Suazo rešavao i pokazao da iako veteran i dalje možemo da računamo na njega.

Super Star nakalmiki's Avatar

http://img4.imagetitan.com/img.php?i...0-37-08-07.jpg
    http://img4.imagetitan.com/img.php?i...0-12-46-14.jpg

Ko koga ovde malo jeb..Zasto nisi snimio ostale golove sa 20-tak metara,pretezno Krosovih?Pogledaj malo statistiku,kako ja mogu da bunarim a imao sam 5 puta vise suteva od tebe.A to oko fer pleja,malo manje stiskaj pauzu i prekidaj mec.Kada si vodio 1-0 ,izmisljao si mi razne gluposti,od fona,laga(a na cmd mi je pokazivao extra konekciju) prekidao si mi moje napade kako si stigao,igrao si fer sve dok nisi izgubio prednost.Nasao si dva gola koja sam postigao sa strane,od 10 kolko si ih primio,svaka cast!!!Batali malo da se zalis,i za promenu recimo igraj normalan fudbal a ne bunker sa jednim napadacem.I pored tvog bunkera sam igrao opusteno,kada sam gubio ,sutirao sam iz daljine,ubacivao na glavu.A jedini koji si bunario si bio ti sa Altidorom.Odo sad da radim,mora da se zivi od necega...

Patch maker Shollym's Avatar

Ne znam sta pricas, ne vidim sta pisu likovi koji sam stavio na ignore list.
    Uglavnom - i ranije sam te pljuvo sto igras ovako, ti i dalje furas taj cheaterski fazon, samo tako nastavi, ti si nas glavni joga bonito igrac, slika govori vise od hiljadu reci.
    Ako me jos nekad zreb nanese na tebe razmislicu dal cu opste da igram, a ako i budem igrao onda cu ti sve noge izlomiti kad krenes ovako da se okreces u cosku pa nek zavrsim mec i sa 8 igraca ali neces vise davati ovakve sifraske golove. Mene bi bilo sramota da igram na taj nacin na koji ti igras.

35. The Following User Says Thank You to Shollym For This Useful Post:

Page 1 of 4 123 ... LastLast