Results 1 to 6 of 6

Thread: Da budes opet ona stara zvezda kao pree :punk:

Cool Da budes opet ona stara zvezda kao pree :punk:

jos jedna sezona je izgubljena za crvenu zvezdu :(.vladan lukic kao prvi covek kluba podnosi neopozivu ostavku na mesto predsednika crvene zvezde ,a skupstina je zakazana za 10 jun kada ce biti zavrsena predsednicka kampanja ...Kandidati su bili Ranko Radanovic uspesni biznismen i veliki navijac crvene zvezde ,dragan dzajic legenda kluba Dragan-Dzajic1.jpg i Marko Miskovic biznismen vlasnik kompanije "Delta"..10 jun sednica :mnogo nowinara ,clanova kluba je prisustvovalo izboru novog predsednika ......Posle sabiranja glasova u uzi izbor usli su Dragan Dzajic i Ranko Radanovic koji je bio za sve iznenadjenje jer je bio jako anoniman za sve poznavaoce fudbala ..........U uzem izboru je i definitivno izabran Radanovic koji je imao 5 % vise glasova od popularnog dzaje ....................... uskoro nastavak

Default Re: Da budes opet ona stara zvezda kao pree :punk:

smflogo.png Nakon zavrsetka izbora i postavljanja Ranka Radanovica za predsednika kluba u Crvenoj Zvezdi nije bilo vremena za opustanje odmah po dolasku radanovic je doveo novog sefa strucnog staba Nebojsu Golocevca 33 - godisnjeg trenera sa profi licencom ,koji ima jako puno super ligaskog iskustva jer je cak 4 godine pomagao Aleksandru Stanojevicu u FK partizan i kasnije kao prvi trener metalca ... novi trener.jpg .....Novinarima se prvo obratio novi trener Golocevac : "Drage dame i gospodo drago mi je sto ste ovde sto ste dosli da ispratite moju promociju za novog trenera zvezde...Ja vam nebih puno toga govorio ,nema sta da se prica kod mene se zna red,rad i disciplina a rezultati ce sami doci .nebih da pricam nista vise dosta je price vreme je da se radi ." A predsednik Radanovic se takodje zahvalio i uz salu rekao da je Golocevas malo "opasan" sto su svi ispratili uz osmeh .

Default Odg: Da budes opet ona stara zvezda kao pree :punk:

Можеш ли писати мало лепше?

Manchester United Пеђа's Avatar

Default Odg: Da budes opet ona stara zvezda kao pree :punk:

Onda prvog pocni da razlikujes latinicno i cirilicno pismo, i sve ce biti u redu.
    Ovo niko ne igra, tako da ti ovo za sebe pises.

Default Re: Da budes opet ona stara zvezda kao pree :punk:

Sta ti napadas decka njegova stvar kome pise to tebe netreba da se tice nego setnja

7. The Following User Says Thank You to Nino Grobar 9 For This Useful Post: