Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 210

Thread: Regionalne Lige Patch 2012 - Download u prvom postu

Regular jalehordas's Avatar

Default Re: Regionalne Lige Patch 2012 - Download u prvom postu

Nema face,nema balls,nema boots.Odem u edit modu,otvorim Arsenal kad tamo nema nijedna faca kako treba.Ne mogu ja reci da je nesto dobro kad nije.Jedino da se pravim slijep

Moderator lazanet's Avatar

Default Odg: Regionalne Lige Patch 2012 - Download u prvom postu

Face dolaze u update-u, balls takodje, jel si toliko zapeo za kopacke pa da ne mozes bez njih? Ako ti to toliko znaci uzmi iz Shollym patcha. Sa druge strane odkud ja da znam koje kopacke nosi neki desni bek iz nekog tima iz druge lige BiH? Neki ljudi su stvarno nezahvalni.

A opet, patch 90% rade 2 coveka dok 20 drugih spamuje temu i onda izbacimo patch brze od BiH patch-a, a da pritom ni jedna funkcija igre nije narusena. I to srbin i crnogorac za Bosnu, Hrvatsku ...

A da ne spominjem koliko sam zbog tebe radnih sati trazio najnovije dresove za Sarajevo...

EDIT: Da verovatno nisi pogledao da ima novi OF sa novim Gameplayom gde je arshavin23 ispravljao face za nase lige :|

Popravio dres Maribora kako vam se cini?

5. The Following User Says Thank You to NikolaJgd For This Useful Post:

Default Re: Odg: Regionalne Lige Patch 2012 - Download u prvom postu

kod mene je problem,vec sam napomenuo, da tokom igre slika na trenutke izbledi kao kada smajuete boju i opet se sama vrati. Ne znam da li se jos kod nekog desava ? inace nije do graficke jer je zauzece tokom igre 90mb meni i pes 12 odlicno radi, sve ostalo radi super !

Nisam to do sada vidjao. Jel ti se desavalo to na nekom drugom patch-u?
    Napravi screenshot kada se to dogodi i kada se ne dogodi pa da vidimo da li je do pesa ili nekog konflikta.
    Koji OS imas? Ako nista ne uspemo probaj na evo-webu

nije se desavalo do sada na nijednom pec-u nemogu da ga uhvatim za screenshot jer se samo pojavi i opet vrati u normalu jednom,dva puta u utakmici i traje tri secunde, imam win 7 azuriran sa najnovijim drajverima za grfiku. Mislim da je pocelo nakon pokretanja PES6 Kamera Zum do sada nisam koristio PES6 Kamera Zum

Saša Ilić немусПФК's Avatar

Ocete praviti torrent? Da znam da li da skidam ili da cekam... Inace momci patch je fenomenalan.. Kome se ne svidja nek odleti sa teme

10. The Following User Says Thank You to немусПФК For This Useful Post:

evo sta se desava uspeo sam da ga uhvatim tako mi menja boju na mahove:

Image 002.jpgImage 003.jpg

Probaj da skines ponovo exe, ako si ti menjao nesto u PES6 Kamera Zum-u.
    Ako nisi onda mi napisi podesavanja koja si stavio.

@немусПФК: Najverovatnije ne zato sto uskoro izbacujemo update pa da ne radimo dva puta, a i ja imam slab net.

Za sve, ko je skinuo ako zeli moze da napravi torrent.

@superstar07: Btw, ovo sa scoreboardom ce biti ispravljeno cim postavim, sutra ili prekosutra.
    A koliko smeta u utakmici, jel ne moze da se igra ili samo kvari utisak Koje si patch-eve pre koristio?

Quote Originally Posted by lazanet View Post
    Face dolaze u update-u, balls takodje, jel si toliko zapeo za kopacke pa da ne mozes bez njih? Ako ti to toliko znaci uzmi iz Shollym patcha. Sa druge strane odkud ja da znam koje kopacke nosi neki desni bek iz nekog tima iz druge lige BiH? Neki ljudi su stvarno nezahvalni.

A opet, patch 90% rade 2 coveka dok 20 drugih spamuje temu i onda izbacimo patch brze od BiH patch-a, a da pritom ni jedna funkcija igre nije narusena. I to srbin i crnogorac za Bosnu, Hrvatsku ...

A da ne spominjem koliko sam zbog tebe radnih sati trazio najnovije dresove za Sarajevo...

EDIT: Da verovatno nisi pogledao da ima novi OF sa novim Gameplayom gde je arshavin23 ispravljao face za nase lige :|
    Jesam,cak sam i taj of ubacio.Onda ima greska i u glavnom meniju fali ona jedna opcija ispod editovanja.
    Cijenim vas trud al ne mogu sad reci da je patch odlican kad nije.Svaki posao koji obavljas sklon je kritici.Treba biti covjek,podnjeti kritiku i truditi se da je ispravi.Jos jednom svaka cast na ideji i trudu al moze i mora to puno bolje.
    Za trud u skoli se dobija poticajna dvica.

14. The Following User Says Thank You to jalehordas For This Useful Post:

ne smeta u igri jer se pojavi na sekund dva nekoliko puta u utakmici kako kad , ali svakako kvari utisak nisam nista menjao ponovo cu da skinem exe...

16. The Following User Says Thank You to superstar07 For This Useful Post:

Saša Ilić немусПФК's Avatar

Probaj da skines ponovo exe, ako si ti menjao nesto u PES6 Kamera Zum-u.
    Ako nisi onda mi napisi podesavanja koja si stavio.

@немусПФК: Najverovatnije ne zato sto uskoro izbacujemo update pa da ne radimo dva puta, a i ja imam slab net.

Za sve, ko je skinuo ako zeli moze da napravi torrent.

@superstar07: Btw, ovo sa scoreboardom ce biti ispravljeno cim postavim, sutra ili prekosutra.
    A koliko smeta u utakmici, jel ne moze da se igra ili samo kvari utisak Koje si patch-eve pre koristio?
    Skinucu ja pa cu napraviti torrent za koji dan... mozda vec do petka...

18. The Following User Says Thank You to немусПФК For This Useful Post:

@jalehordas:
    Prvo sto me najvise vredja to je da to sto si rekao nazivas kritikom(da, procitao sam pre nego sto je rembrant prepravio). To je u najmanju ruku pljuvanje i vredjanje.
    Drugo, posto volis da pricas napamet (u nemogucnosti da koristim glagol za probavu), zanima me da li si ikada igrao Shollym patch posto je ta opcija uklonjena iz istog razloga iz kojeg je i u Shollymu uklonjena.
    Trece, odakle tebi pravo, a pri tome mislim tebi licno da prozivas patch takvim imenima ma kakav god da je. Taj svoj pesimizam siri negde drugde. Ovaj patch ima preko 500 realnih poseta (ne ukljucujuci robote i paukove) i bog zna koliko downloada, i ti si jedini koji mora da odvali nesto tako. Znaci samo cuti i pokrij se usima. Tek ovo za "dvicu" necu da komentarisem pogotovo sto si upravo pokazao da ne znas kakav je Shollym a kamoli da poredis sa necim drugim. Idi radi svoj patch ili prestani da spamujes temu.

A o tome kakav si kao clan foruma govori i to da si ravno 2 godine na forumu i imas nemas ni jednog prijatelja. I ne samo to nego od kada si ovde nisi nista uradio ili pokazao sto moze da pomogne( nisi pravio ni dresove,ni of,ni grbove, ni grafiku) vec si veciti kriticar. Kad vec znas sta treba da se uradi onda zavrni rukave brale pa pomagaj i ti.

@jalehordas:
    Prvo sto me najvise vredja to je da to sto si rekao nazivas kritikom(da, procitao sam pre nego sto je rembrant prepravio). To je u najmanju ruku pljuvanje i vredjanje.
    Drugo, posto volis da pricas napamet (u nemogucnosti da koristim glagol za probavu), zanima me da li si ikada igrao Shollym patch posto je ta opcija uklonjena iz istog razloga iz kojeg je i u Shollymu uklonjena.
    Trece, odakle tebi pravo, a pri tome mislim tebi licno da prozivas patch takvim imenima ma kakav god da je. Taj svoj pesimizam siri negde drugde. Ovaj patch ima preko 500 realnih poseta (ne ukljucujuci robote i paukove) i bog zna koliko downloada, i ti si jedini koji mora da odvali nesto tako. Znaci samo cuti i pokrij se usima. Tek ovo za "dvicu" necu da komentarisem pogotovo sto si upravo pokazao da ne znas kakav je Shollym a kamoli da poredis sa necim drugim. Idi radi svoj patch ili prestani da spamujes temu.

A o tome kakav si kao clan foruma govori i to da si ravno 2 godine na forumu i imas nemas ni jednog prijatelja. I ne samo to nego od kada si ovde nisi nista uradio ili pokazao sto moze da pomogne( nisi pravio ni dresove,ni of,ni grbove, ni grafiku) vec si veciti kriticar. Kad vec znas sta treba da se uradi onda zavrni rukave brale pa pomagaj i ti.
    Prvenstveno nije mi bitno koliko imam prijatelja na forumu.Jednostavno ne zanimaju me ti virtuelni prijatelji.Po nekoj hijerarhiji uvijek postoje proizvodjaci i potrosaci.Ti ovdje imas funkciju proizvodjaca.Dakle i tebi je u cilju da je potrosac zadovoljan.Ako se meni ne svidja ja biram nekog drugog proizvodjaca,jasno ko dan.

@jalehordas: Zao mi je sto prekidamo saradnju. Dovidjenja

Evo i dres Skendije, ovaj nisam video da je nigde napravljen, ovakav sa nekim reklamama su nosili protiv Partizana

Ovaj znak Joma cu jos pomeriti desno. Kako vam se cini?

EDIT: Jbg, opet sam zeznuo, moram da popravim ledja

@lazanet, skinuo sam novi exe file i odigrao dve utakmice sada nema vise problema sve je ok ! kada budes imao vremena izbaci najbolja navijanja za jsl to bi dalo poseban draz pacth-u.. Hvala !

23. The Following User Says Thank You to superstar07 For This Useful Post:

Professional

Dobro je da se resavaju problemi .....Mi smo svjesni toga da pach mora imati gresaka u sebi jer je prilicno veliki projekat.......ovo je verzija 1.0.0.....negativne kritike nam nisu potrebne u smislu pljuvanja na patch....a realne kritike naravno da prihvatamo i nastojimo da ispravimo i polako dovedemo pach do savrsenstva...............kako vam se svidja gameplay?i za bilo kakve kritike u vezi Option Fajla javite se meni.....

26. The Following User Says Thank You to arshavin23 For This Useful Post:

sad je djojstik prestao da mi radi u pes 6 dok u drugim igrama radi, moze li da bude da je do pacth-a ?

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast