Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 61 to 71 of 71

Thread: On-line turnir "Za Čast i Ponos"

Regular ragazzi's Avatar

Default Re: On-line turnir "Za Čast i Ponos"

Ljudi ja stvarno zelim da se izvinim, pre svega organizatorima pa onda igracima.... Iskrslo mi nesto za vikend i nisam bio kuci, a mislio sam da ce turnir da se pomeri za utorak sredu ili se nece odigrati, posto je takvo bilo stanje na forumu kad sam poslednji put bio.... Jos jednom se izvinjavam svima.... :'(

Quote Originally Posted by ragazzi View Post
    Ljudi ja stvarno zelim da se izvinim, pre svega organizatorima pa onda igracima.... Iskrslo mi nesto za vikend i nisam bio kuci, a mislio sam da ce turnir da se pomeri za utorak sredu ili se nece odigrati, posto je takvo bilo stanje na forumu kad sam poslednji put bio.... Jos jednom se izvinjavam svima.... :'(
    Ma opušteno. Ovaj turnir je malo zbrzan jer sam ja kasnije u obavezama. Prvo neću biti kući, a kasnije se i selim, tako da ću baš biti u frci. Ali praviću ponovo u Aprilu, pa se nadam i boljem odzivu, a i imaćemo više vremena.

Upravo zbog gore navedenih razloga, ovde pljušte službeni samo tako. Marino ide dalje, a Bajrozupic-a ćemo sačekati još malo.

Super Star Macan's Avatar

Zasto je Marino otisao dalje? Juce sam bio ceo dan na chatu i samo sam uspeo da odigram sa makkijem, a danas sam bio ceo dan na humanitarnom turniru u igraonici selo crew i vratio sam se pre par sati.

Quote Originally Posted by mr.macan View Post
    Zasto je Marino otisao dalje? Juce sam bio ceo dan na chatu i samo sam uspeo da odigram sa makkijem, a danas sam bio ceo dan na humanitarnom turniru u igraonici selo crew i vratio sam se pre par sati.
    Ubrzali smo izmedju ostalog zbog razloga koji sam naveo u postu iznad. A i u prvoj temi sam lepo napisao...Ko ima obaveze da se ne prijavljuje...Nije smak sveta.

A i nemoj se mnogo sekirati ovaj turnir nije nikakav, ako mene pitaš. Totalna katastrofa, nadam se da će u Aprilu biti bolje.

Professional Zmaster's Avatar

turnir je ok samo nzm koj ***** su se prijavljivali kad vecina nije ni igrala

Regular marino's Avatar

polufinale:

(zmaster) Real Madrid 2 - 4 Barcelona (marino)

(marino) Barcelona 2 - 0 Real Madrid (zmaster)

7. The Following User Says Thank You to marino For This Useful Post:

Regular marino's Avatar

FINALE:

(marino) Barcelona 3 - 0 Argentina (cevali)

GG CEVALI ČESTITKE NA FER I KOREKTNOJ IGRI.

I dobili smo pobednika 1. turnira "Za Čast i Ponos"...To je igrač Marino (Barcelona)

Želeo bih da se izvinem svima što je turnir bio ovako loš, vreme je bilo kratko, pa smo morali da ga završavamo, što se kaže "na vrat, na nos"...Ali kao što sam već obećao u Aprilu ću napraviti novi, gde će biti više vremena i nadam se više učesnika.

Marino još jednom čestitke i od mene...zaslužio si ovo
    Attached Images Attached Images

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Organizacija 0, strasno, ne verujem da se ovako zavrsilo, sto se koji k.... i organizovala kad ce ovako biti, ko jos moze turnir za 1 dan da zavrsi, nije meni do pobede i finala, ali da se tako organizuje, da niko nikome ne govori nista, uzas...

PS Bishop-e nista protiv tebe nemam, al i sam znas kakva je situacija i kako bi se ti osecao da ti ovako nesto zadesi.

Quote Originally Posted by makki22 View Post
    Organizacija 0, strasno, ne verujem da se ovako zavrsilo, sto se koji k.... i organizovala kad ce ovako biti, ko jos moze turnir za 1 dan da zavrsi, nije meni do pobede i finala, ali da se tako organizuje, da niko nikome ne govori nista, uzas...

PS Bishop-e nista protiv tebe nemam, al i sam znas kakva je situacija i kako bi se ti osecao da ti ovako nesto zadesi.
    Znam da ti nije sve jedno i znam da je organizacija ispala JAKOOOO loša, ali jednostavno je od samog početka mirisalo na takav završetak.
    Na greškama se ljudi uče, pa se nadamo da će biti bolje sledeći put.
    Realno ti si najoštećenija strana ovde, pa ćemo ti to nekako kompenzovati na sledećem turniru u aprilu Pozdrav

12. The Following User Says Thank You to Bishop For This Useful Post:

Direktor u penziji! Mihajlodc's Avatar
    Steam ID:
    mihajlodc1
    PSN ID:
    mihajlodc-MDC

14. The Following 3 Users Say Thank You to Mihajlodc For This Useful Post:

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234