Results 1 to 20 of 58

Thread: [OBAVESTENJE]Formiranje Transfermarket baze igraca CTLa [OBAVEZNO]

Threaded View

Nerazzurro 4evra's Avatar

Default [OBAVESTENJE]Formiranje Transfermarket baze igraca CTLa [OBAVEZNO]

Dakle,kao sto se iz naziva vidi,valjalo bi odraditi komplet TM profile za sve igrace unutar CTL lige.
    S obzirom na broj igraca,posao je vise nego obiman,narocito za jednu osobu.
    Da nesreca bude veca,ja sam ovo vec odradio,pretprosle sezone mislim,al' izgleda da sam izgubio pri formatiranju hard diska.
    Elem,posto je ovo bitno za vas,ovaj puta cete malo pripomoci pri izradi liste

Dakle:
    Otvorite svoj excel,i u tabu "TIM" imate spisak svih igraca koji su kod vas.
    Zatim,otvorite stranicu http://www.transfermarkt.co.uk
    U gornjem levom uglu imate polje,gde kucate ime igraca.
    Vase je da obezbedite profile za sve vase igrace koji su vam u excelu.

Primer te liste bi trebao ovako da izgleda:
    https://docs.google.com/spreadsheet/...pSWNxZUE#gid=0
    Dakle,igrac,pa u nastavku link do jnegovog profila.I morate za svakog vaseg igraca to da odradite(ja nisam za ceo svoj tim,samo sam hteo da ilustrujem kako treba da izgleda to).

Listu mozete da odradite u excelu ili notepadu,nebitno je.Samo moraju biti navedeni igraci i linkovi do njihovih profila.

Da ne dodje do zabune,svi ste duzni da odradite ovo.Ko ne ispostuje tu obavezu,sleduje ga novcana kazna od 5 000 novaca.
    Izrada liste traje 15-20 minuta,ne duze.
    Obratite paznju na to ciji link stavljate,ako linkujete pogresnog igraca,i zbog toga posle nastane nekih problema,sasvim je moguce da cete naknadno ispastati zbog tog previda,kako novcano,tako i u kadrovskom smislu.Zato,polako i smireno.

Rok izrade je do 15.marta,23.59h,sto vam daje rok od 6 dana za tih 20ak minuta posla.

Evo liste,koja ce se redovno azurirati,a u kojoj ce biti navedeni oni koji to jos uvek nisu uradili:
    1 liga
    Petko15
    Sloga
    2liga
    Deni
    Markus
    3liga
    Novajlije
    Novajlije nisu obavezni da odrade liste,odradicu vam ja ukoliko ih vi ne uradite.Mada,bilo bi lepo,ako ste pri vremenu,da odradite to sami

Ovu listu cete uraditi ove sezone,posle toga,vise nikad necete morati to raditi.Niti cete biti u obavezi da cuvate te liste.Nadalje cu ja preuzeti,kako vodjenje i updejtovanje,tako i dodavanje novih igraca.

2. The Following User Says Thank You to 4evra For This Useful Post: