Page 1 of 20 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 396

Thread: [Sezona 2] Prva liga - Pobednik Gruja

Patch maker Shollym's Avatar

Default [Sezona 2] Prva liga - Pobednik Gruja

Ovo je tema u kojoj cete kaciti SS utakmica, kada okacite 3 screenshot-a sa meca ovde u temi,
    onda idete na Tabele Online Liga http://www.pes-serbia.com/online-liga.php?pes=pes6
    i tamo upisete rezultat.

KAKO SE KORISTI ONLINE TABELA:
    Odaberite PES6 i ligu u kojoj učestvujete i videćete tri taba:
    Tabela, Odigrane utakmice, Neodigrane utakmice.
    Spisak svih utakmica poređan po kolima za prvu polusezonu. Kada udjete u neodigrane utakmice, domaćin meča vidi ovakvu ikonicu . Domaćin je u obavezi da nakon odigranog meča upiše rezultat klikom na tu ikonicu. Kako bismo sprečili malverzacije, gost meča je u obavezi da potvrdi taj rezultat. Nakon što domaćin upiše rezultat, gostu se na isto mesto pojavljuje ovakva ikonica (za potvrdu rezultata). Kada gost klikom potvrdi rezultat, utakmica prelazi iz liste neodigranih u listu odigranih. Tabela se formira na osnovu rezultata iz liste odigranih utakmica, i uvek cemo imati uzivo tabelu (moderatori lige nece voditi offline tabelu, samo ce upisivati sluzbene rezultate po potrebi)

Prve nedelje se igra prvih 5 kola, kola se ne moraju igrati po redosledu prvo, drugo, treće, već se samo bitno da se prvih pet odigra u prvoj nedelji. U prvoj nedelji mozete igrati i meceve od 6. do 10. kola, ali rezultate ne smete objavljivati dok zvanicno ne pocne druga nedelja u kojoj su ta kola, znaci sacuvajte ih na kompu do tada.
    Raspored kola / utakmica imate na forumu (Tabele Online Liga / Neodigrane utakmice)

Kalendar takmicenja:

kola 1-5 rok za odigravanje nedelja 5. februar u 23:59
    kola 6-10 kola 1-5 rok za odigravanje ponedeljak 13. februar
    kola 11-15 rok za odigravanje utorak 21. februar
    kola 16-20 rok za odigravanje utorak 28. februar
    kola 21-25 rok za odigravanje utorak 6. mart
    kola 26-30 rok za odigravanje utorak 13. mart
    kola 31-34 rok za odigravanje utorak 20. mart

Pre nego sto pocnete da igrate meceve, procitajte PRAVILNIK LIGE (narocito vazi za nove clanove) a i neki od starih clanova da konacno nauce kako da postavljaju SS - dodato je u delu sa tutorijalima.

Dodajte na MSN sve ucesnike liga:
    http://www.pes-serbia.com/threads/21754-MSN-adrese-ucesnika-lige
    i procitajte u Pravilniku, u delu sa tutorijalima, kako da najbrze nadjete protivnike.

Iz Prve lige ispadaju direktno tri poslednja na tabeli + ako se neko od ovih prvoligasa koji pauziraju sezonu vrati od sezone 3, onda automatski sledece najgore plasirani na tabeli ispada, tako da teoretski u Sezoni 2 moze da se desi da ispadne cak 6-7 igraca u drugu ligu.

Pesoholicari, srecno!

2. The Following 4 Users Say Thank You to Shollym For This Useful Post:

Super Star Mihajlo_KL's Avatar

Default Odg: [Sez 2] Prva liga - Rezultati / Kola 1-5 / rok za odigravanje nedelja 5. februar

Da otvorimo karavan

5 kolo
    Mihajlo_KL - Aleksandar777 5:1

Mocni i raspolozeni crnci odlicno krenuli u sezonu..GG Aco i Srecno u Ligi

Regular turtoise04's Avatar

Default Re: [Sez 2] Prva liga - Rezultati / Kola 1-5 / rok za odigravanje nedelja 5. februar

2. kolo turtoise007-tashe93 0-3

Jako tuzan rezultat, mislio sam da cu bolje poceti sezonu al' sta da se radi... GG anyway

6. The Following User Says Thank You to turtoise04 For This Useful Post:

Amateur Denes's Avatar

Default Odg: [Sez 2] Prva liga - Rezultati / Kola 1-5 / rok za odigravanje nedelja 5. februar

Kolo 4 : Denes/Hungary/ - tashe93/Chile/ 0 - 3

Kako smo igrali i dobro smo prosli . U nekim momentima nismo znali gde je lopta Precka glavom + dva suta u prvom poluvremenu i to je to od nas.
    GG tashe !!!

8. The Following User Says Thank You to Denes For This Useful Post:

Default Re: [Sez 2] Prva liga - Rezultati / Kola 1-5 / rok za odigravanje nedelja 5. februar

5 kolo Pelemasca vs 3orke 1-3
    poraz na otvaranju ove lige..shta je tu je nismo isoristili svoje sanse,pao nam moral i protivnik je to iskoristio..Jak bre Senegal sve crnac do crnca...

10. The Following 2 Users Say Thank You to Pelemasca For This Useful Post:

iako sam bio medju poslednjim na draftu, Senegal se ispostavio kao odlicna ekipa. Pobeda sa 3 gola u mrezi nad Pelemascom, nije mala stvar, nadam se da ovo nije bila slucajnost i da ce drugovi Ugljese nastaviti ovako.

12. The Following User Says Thank You to simospremo For This Useful Post:

Default Odg: [Sez 2] 1. liga - Rezultati / Kola 1-5 / rok za odigravanje nedelja 5. februar

3.Kolo

Pelemasca - Mihajlo 0:1

GG Pele...Nigeri dominacija

14. The Following User Says Thank You to Mihajlo_KL For This Useful Post:

Default Re: [Sez 2] 1. liga - Rezultati / Kola 1-5 / rok za odigravanje nedelja 5. februar

ali ja gol ne znam da dam.....to je strashno...pocinjem da se nerviram..... svaka chast Nigeri vraticemo svakome duplo u drugom delu

Default Odg: Re: [Sez 2] 1. liga - Rezultati / Kola 1-5 / rok za odigravanje nedelja 5. febru

Quote Originally Posted by Pelemasca View Post
    ali ja gol ne znam da dam.....to je strashno...pocinjem da se nerviram..... svaka chast Nigeri vraticemo svakome duplo u drugom delu
    Pamti pa vrati

Nigeri u duelu su te uzimali samo tako...Ukljucim presing i ne bojim se A i Eneyama skida sve

Default Re: [Sez 2] 1. liga - Rezultati / Kola 1-5 / rok za odigravanje nedelja 5. februar

morace zbornaja ove crne orlove da spusti na zemlju metodom "pod hitno"!

18. The Following 3 Users Say Thank You to Shollym For This Useful Post:

Default Odg: Re: [Sez 2] 1. liga - Rezultati / Kola 1-5 / rok za odigravanje nedelja 5. febru

Quote Originally Posted by Shollym View Post
    morace zbornaja ove crne orlove da spusti na zemlju metodom "pod hitno"!
    Ajd odmah dok sam zagrijan :P

nachi ischiliraj, od ponedeljka cuti objasniti neke stvari na dzojpadu

Super Star Panchev's Avatar

Dakle nije slucajnost sto me simospremo poderao 3-4 puta u prijateljskim duelima nesto je to shollym zakuhao, ovi crnci ogromni, ja sam jedva centra prelazio, nevjerovatan presing, a po ocjenama i slabiji od moje ekipe :S

Quote Originally Posted by Panchev View Post
    Dakle nije slucajnost sto me simospremo poderao 3-4 puta u prijateljskim duelima nesto je to shollym zakuhao, ovi crnci ogromni, ja sam jedva centra prelazio, nevjerovatan presing, a po ocjenama i slabiji od moje ekipe :S
    Crna Skola...

ko vam je kriv sto je 3orke uradio skauting, a vi niste, ima najbolje strelce francuske i bundes lige od prosle sezone, i najboljeg strelca EPL ove (P. Cisse, M. Sow, Demba Ba)

24. The Following User Says Thank You to Shollym For This Useful Post:

Regular tashe93's Avatar

jos nisu svi poceli a liga je zanimljiva eks-sampion Pelemasca 2/2 poraza xaxa bice pravi pakao ovo .. taj sto ce da osvojio imace najmanje 10 poraza i naravno.. svaka cast njemu

26. The Following 2 Users Say Thank You to tashe93 For This Useful Post:

Regular tashe93's Avatar

1. Kolo Tashe - Novice 1 : 12 sta da kazem jos sam klinac ne znam sta je fair-play svaka cast majstore

GG Srecno dalje

Default Odg: [Sez 2] 1. liga - Rezultati / Kola 1-5 / rok za odigravanje nedelja 5. februar

Derbi Afrike igran ovako...Sta mi se desilo sa dresovima pitaj Boga...Nisam htio da prekidamo zbog raspolozenja igraca...GG 3orke...

29. The Following User Says Thank You to Mihajlo_KL For This Useful Post:

4.kolo 30PKE(Senegal) - Mihajlo (Nigerija) 2-1

Dobra utakmica, Mihajlo je pogresio kod izbora dreseva, pa je imao problem. Da je bar igrao sa nekim Evropljanima, mogli bi se razlikovati po boji koze, a ovako, svi crni u belim dresevima.

Page 1 of 20 12311 ... LastLast