Page 1 of 24 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 461

Thread: - Premier League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - Sezona 10

Lightbulb - Premier League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - Sezona 10

CTL - Premier League

Pravila:

TIME : 15min
    LONG / 9Pause
    Condition : Random

Injuries : YES
    SUBs: 3

Weather : FINE (kisa/sneg = kazna)
    Summer

Day/Night birate sami.

Obratite paznju na SSove, (Statistika SS i Strelci SS su obavezni, onaj sa rezultatom se vidi i po strelcima taj nije neophodan, ali ova 2 jesu i ukoliko ih ne uzimate pisace vam se kazne na kraju sezone u vas Excel i svaki SS donece vam manjak u budzetu vaseg kluba)

Procitajte pravila jos jednom , kao i pravilo za "SS ko je duzan da okaci"

Pisite broj kola : Igrac vs Igrac = rezultat.
    (zato sto je onima koji vode tabele lakse da upisu vas rezultat ako znaju broj kola, a ne da traze vasu tekmu u kolima da bi upisali vas rezulat)

Default Re: - Premier League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - S.10

Scooby-Noviice 2:3

Prvo pa nezasluzeno nisam zasluzio pobedu od 3:2 ali mozda nesto kao 5:4.Imao je stative iz nemogucih situacija skubi neverovatno dobre suteve iz očajnih prilika i dva fantastična gola uz jos poneku priliku.Ja sam prvo poluvreme mašio iz dobrih situacija i kockao prilike 1vs1 a u drugom se ispogadjao iz lepih suteva ako ne i lepsih od skubija sto je imao,a skubi najmanje 3 puta 1vs1 je promasio ali sa covekom na ledjima prilike su propustali Hicberger,defo,Martins pa zato ishod nije bio dobar.Napokon Fridel da malo brani a Bizari sto je mogao odbranio je bilo je tu kanuteovih,koentraovih i lopezovih ispaljivanja projektila i sve je to sve izaustavljao.Skubi igra opasno dobru odbranu,ludo cita igru ne mozes ga zeznuti za ubacivanje iz drugog plana pa sam malo vise kruzio sto nekad i mene iritira ali drugacije nije moglo.Dobra tekma i vratilo se malo iz Novogodisnjeg kupa kako sam i predvideo .Rekoh nezasluzeno iako sam imao vise suteva. GG a ja se zezam ovu sezonu sto se lige tice j4be me dzojped,dao sam igrace na pozajmicu koji mi trebaju ispao iz golda,sad nesrećno iz silvera tako da ova liga sta god bude bilo ja cu biti zadovoljan .

3. The Following User Says Thank You to noviice For This Useful Post:

kolo: 4
    marulja - cule = 2:2

dosadna utakmica, bez pravih sansi
    mozda sam zasluzio da pobedim jer sam vodio veci deo utakmice, ali ni x nije nerealan

6. The Following User Says Thank You to marulja For This Useful Post:

Super Star Рого.ЗВ's Avatar

1. коло:

Рого - Ћуле 1:0

Добра и чврста утакмица. Пуно прилика је било на обе стране и лако је могло да буде и другачије. Ипак, противник се изомашивао док сам ја једну лепу акцију Елмандера и Переире реализовао и однео прву победу у сезони. Све најбоље у наставку Ћуле!

8. The Following User Says Thank You to Рого.ЗВ For This Useful Post:

Super Star Рого.ЗВ's Avatar

Arrow Re: - Premier League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - Sezona 10

4. коло:

Рого - Флеш 3:3

Можда и најреалнији резултат на крају. Утакмица са доста прилика и преокрета. Флешу ће остати жал за 2 пречке, мени за испуштено вођство у последњих 5 минута али све у свему један веома занимљив меч. Све најбоље у наставку Флеш па прву победу у лиги1 упиши против твог друга Слаја кад већ ниси против мене...

10. The Following 3 Users Say Thank You to Рого.ЗВ For This Useful Post:

Super Star CHUPO93's Avatar

12. The Following User Says Thank You to CHUPO93 For This Useful Post:

Default Re: - Premier League (rezultati/SS/komentarisanje utakmica) - Sezona 10

Noviice -Petko 5-3

,pocetak je bio odlican za petka sanse su se nizale ali nisu bas bile ono kao 100 posto osim Jelenove stative u 5-om minutu a ja nista sve do gola lisandra kad je golman zaplivao u prazno i on glavom poslao loptu u nebranjenu mrezu,posle je i koentrao sutnuo sa 20 metara tako da se jedva otkotrljala ali u malu mrezu daleko od golmana za 2:0
    petko je malo zastao i nije imao neke ideje a ja sam propustio skoro neverovatnu priliku sa kanuteom kad sam zaobisao i golmana ali on nije hteo da sutne u praznu mrezu nego mu je drugi odbrambeni izbio,istina bio je malo i ometen od strane golmana i jos jednog igraca tako da sam tad bio ljut na sudiju zbog penala itd.Na sredini je inace bila velika borba za svaku loptu.

Drugo poluvreme Kanute stupa na scenu i povecava na 3:0,i jedno zaobilazenje barosa donosi umanjenje prednosti 3:1 pa se onda budi i jelen glavom smanjuje na 3:2 iz ponovljenog centarsuta pa onda crveni Kanute zaobilazi Haguia i plasira u sam ćošak za 4:2,Jelen cepa mrežu za 4:3 a onda Kanute cepa mrežu za konačnih 5:3.Petko kaze da mu je golman podbacio jer obično protiv mene ima inspiracije a ja mislim da je golman tacnije da su oba branili sta su mogli a da su sami golovi bili neodbranjivi.Crveni Kanute -Jelen ne znam kakva mu je bila forma 3:2 .GG i sve najbolje u nastavku.

15. The Following User Says Thank You to noviice For This Useful Post:

3.kolo
    Sly-Petko15

Nezasluzeno totalno. Sly je okusio Zalusku u pravom izdanju. Covek je poskidao sve sto moze, a ostalo je Sly promasio.
    Ne znam sta da kazem sem da Sly ima da ubije sledeceg protivnika. Nedostatak srece ce nadoknaditi sreca, ostalo ti ne treba.
    Jelen je bio zelen.

Novice-Petko

Nesrecna stativa u koju je lopta udarila, mislio sam da ce uci u gol ali je prosla pored druge. Manje vise vojeva se ravnopravna bitka, ali jedna moja greska sa golmanom je rezurtirala dva komada u mrezi, ostalo je istorija.
    Igrao sam bedno nisam zasluzio vise.
    Jelen je bio zut.

Sly -vs- Dovla = 3:2

Opasna tekma, bio sam mnogo bolji od Dovle u prvom poluvremenu, imao odlicne sanse i dao 2 gola. Odlicno su igrali Balotelli, Welbeck i Stankovic. Fabijano tu i tamo, vise je sutirao pravo u golmana.
    Pred kraj poluvremena Dovla sa slabim idejama u napadu je resio da raspali loptu i postigao prelep pogodak pod precku, strelac Giuly.

U Drugom polvuremenu, redjaju se napadi, ali Dovla je spretniji i dolazi do neresenog ishoda.

Na svu srecu Baloteli, kao igrac utakmice, probija se kroz 2 igraca i sutira smekerski u raklje

Na kraju, Dovla je imao i prilike za X ali je bio nesiguran 2x pred golom.
    GG Dovla.

19. The Following User Says Thank You to Slyz For This Useful Post:

Super Star LimaMc's Avatar

Quote Originally Posted by Scooby. View Post
    kolo:5

Scooby - LimaMC 4:1

Nastavljamo tradiciju . . . Pocinjemo sezonu porazom i to naravno ubedljivim !!

Bio sam prinudjen da eksperimentisem u napadu, tako da su mi igrali u samom spicu Karadeniz i Sarioglu...toliko o tome da sam mogao da se suprotstavim Scooby-u na adekvatan nacin.Drzao sam se prvo poluvreme, Scooby iz neke polusanse dolazi do vodstva, golom Cacau-a , ja u sledecem napadu izjednacavam golom Fletcher-a i to je bilo to sa moje strane :( ! Scooby do kraj poluvremena povecava na 2:1, u drugom poluvremenu sam krenuo na sve ili nista i dobio nista Srecno dalje Scooby , mada ne treba tebi sreca, vec dovoljno te kaki koliko vidim

21. The Following User Says Thank You to LimaMc For This Useful Post:

Noviice-Dovla 4:1

Dovla je bolje poceo ali sam ja poveo preko Kanutea driblinzima kroz 16 metara pa Vučinić izjednacio uklizavanjem i lobom i ja ipak sa Kanuteom pogadjam raslje za 2:1 na poluvremenu za mene.Drugo poluvreme Dovla igra bolje na sredini ali bez izrazitih sansi dok iz kontri Lisandro,Koentrao i Kanute prave velike probleme odbrani ali iskreno nije ni čudo jer su sva trojica bili crveni tako da sam sa Lisandrom uspeo da prezviždim Chimbondu i pocepam malu mrežu za 3:1 a onda i Kanute novim het-trikom stavlja tačku na ovu utakmicu šutem sa 25 metara u rašlje.Mislim da sam bio bolji i što je možda i najvažnije za mene čini mi se da mi je malo bolja realizacija nego u proteklom periodu.GG i sve najbolje u nastavku.

23. The Following User Says Thank You to noviice For This Useful Post:

Scooby - Bruno 2 : 3

Uploaded with ImageShack.us

Dobra utakmica moje ekipe,prvo poluvreme na nivou, sanse, lepi potezi, vodjstvo 2 :0 ali neverovatan pad igre u drugom poluvremenu, tada je Scooby redjo sanse i postizo golove, i izjednacio je, u poslednjem momentu sam se trgo i zahvaljujuci veselom crnji u protivnickoj ekipi Ozil pakuje za konacni ishod.

Sve najbolje u nastavku takmicenja

25. The Following User Says Thank You to gogiland For This Useful Post:

Fox in the Box Рембрант's Avatar

2. коло

Рого - Рембрант 3:2

Одличан меч са доста лепих голова. Већ у првом минуту примам гол, али ме то ипак није пореметило, наставио сам као да је 0-0 и добро одиграо полувреме. Рого је претио из контри, док сам ја имао боље шансе, али само 1 гол сам постигао (Матић еврогол, окачићу касније). У наставку меча, опет стварам неколико прилика, али после толико пропуштених шанси, морала је да стигне казна. Прво Родригез исто постиже леп гол, а онда и Измаилов пролази по левој страни и шаље пројектил и супротан угао. У финишу меча сам успео да само смањим на 3-2, јер је у последњем нападу Модрић солидну прилику прокоцкао. Све најбоље у наставку сезоне.

5. коло

Маруља - Рембрант 3:10

Лудница! Срећа коју нисам имао против Рога у пресудним тренуцима ми се вратила против Маруље, али на који начин ни сам нисам веровао. Маруља креће жестоко, у 7' је већ 2:0, Модрић у наредном нападу смањује вођство, а онда Маруља поново има 2 гола предности (30'). У том тренутку сам помислио само да не примим још неки до 45, јер сам ретко прелазио центар у тих пола сата игре. Онда невероватна ствар се дешава од 36-45+ ја дајем 5 гола за преокрет какав се не виђа ни на филму. Ту је противник верујем пуко (ко не би) и у наставку се само повећавала та предност, иако је Маруља имао шансе да постигне још неки гол, али су сви ти шутеви или били блокирани или је Хелтон бранио. Срећно у наставку лиге.

28. The Following 3 Users Say Thank You to Рембрант For This Useful Post:

Quote Originally Posted by gogiland View Post
    Scooby - Bruno 2 : 3

Dobra utakmica moje ekipe,prvo poluvreme na nivou, sanse, lepi potezi, vodjstvo 2 :0 ali neverovatan pad igre u drugom poluvremenu, tada je Scooby redjo sanse i postizo golove, i izjednacio je, u poslednjem momentu sam se trgo i zahvaljujuci veselom crnji u protivnickoj ekipi Ozil pakuje za konacni ishod.

Sve najbolje u nastavku takmicenja
    Al ti je nabacio loptu na penal, svaka mu cast : ))))

Da sam hteo, ne bi ti bolje bacio. Pokazao mi se igrac, igrace stalno sada : ))))))))

30. The Following User Says Thank You to Scooby. For This Useful Post:

5.kolo
    Rogo-Petko15

Vise srece nego pameti. Ne znam dokle ce ovo trajati.
    GG

32. The Following User Says Thank You to Petko15 For This Useful Post:

Fox in the Box Рембрант's Avatar

1. коло

4евра - Рембрант 3:3

Имали смо обојица проблема са расположењима играча па је помало чудан меч био. Оба голмана су ми били сиви, као и пола напада (Кавани, Шевченко, Клосе и Марковић), али је зато бившин еврин играч Аугусто решио да одигра најбоље против свог некадашњег клуба Евра је играо повучено, чекао контре и максимално их искористио, док сам ја, иако више волим да диктирам игру, од једноставног правио компликовано. Имао је вођство од 2-0 и 3-1, али ето на крају у 90+ сам успео да извучем реми, мада је у тих последњих 6-7 минута свашта могло да буде. Прво Клосе маши 2 невероватне прилике, да би затим Денис распалио лопту, али је она завршила на пречки, да би одмах након тога Аугусто донео бод. На крају морам да будем задовољан бодом, можда и више од евре, због начина на који сам дошао до њега, али генерално цео меч сам одиграо катастрофално, изгледа да не могу да саставим 2 добра меча. Срећно у наставку.

34. The Following User Says Thank You to Рембрант For This Useful Post:

Page 1 of 24 12311 ... LastLast