Page 1 of 26 12311 ... LastLast
Results 1 to 20 of 502

Thread: Gamepad koji koristite za PES?

Default Gamepad koji koristite za PES?

Planiram da nabavim neki i bice da cu zavrsiti sa sony-jem ps2 plus adapter.Kakva su vasa iskustva,jel probao neko logitech rumblepad 2?
    Razlike izmedju analog i d-pad kontrole?

to sa ps2 kontrolerom je najbolja varijanta, samo sto ja vise nemam adapter :( . lakse je kontrolisati igrace na d-pad jer analogni reaguje na jacinu pritiska.

p.s. gde ima da se kupi adapter i koliko kosta?

Ja uglavnom (90%) igrao preko tastature a i ono malo vremena sto sam igrao preko pad-a je bio neki genius i slichni junk-ovi koji su pucali za mesec-dva.Elem,na vise mesta procitah kako "vrhnuski igrachi",znaci svestska klasa,igraju iskljucivo preko analog kontrole pa rekoh da probam.Sve sto sam uspeo da nadjem na netu svodi se na princip da je ps2 kontroler "najbolja vraijanta".Adapter (valjda) kosta oko 500 dindzi a ima ga kod kineza,mada ja prvo treba da pronadjem kineze 8O
    U bg-u imas neke prodavnice (na nekim od foruma bilo je i preciznih informacija)

kako se nisam setio kineza, kod njih je bilo da se kupe 2 kopije ps2 dzojpada za 600 kinti i shljakali su izvesno vreme

ja i dalje igram na geniusove,jedan je onaj najgori budjavi od 450 kinti sto puca(ali znam da ga popravim,sljaka vec 2 godine),a drugi je isti,ali je znatno kvalitetniji,rumble i analog...puko sam oko 2000...a u pravu si da je potpuno drugacije sa analogom,ja sad bez njega ne mogu da zamislim igru...

Ja sam pre 4 meseca kupio dve kopije SP2 pada i adapter za ukupno 1500 din. (3x500)! Sve mi i dalje perfektno radi, a igram bukvalno svaki dan po najmanje sat, dva! Cak sam prosuo i sok od visnje na jedan od pad-ova i jos radi super!

Kupio sam ih u prodavnici SIMA kod buvljaka na N.Beogradu.
    TEL: 176 22 46 i 063 644 100
    imaju i tezgu na buvljaku (tezga br 180).

Quote Originally Posted by tarantula
    Ja sam pre 4 meseca kupio dve kopije SP2 pada i adapter za ukupno 1500 din. (3x500)! Sve mi i dalje perfektno radi, a igram bukvalno svaki dan po najmanje sat, dva! Cak sam prosuo i sok od visnje na jedan od pad-ova i jos radi super!

Kupio sam ih u prodavnici SIMA kod buvljaka na N.Beogradu.
    TEL: 176 22 46 i 063 644 100
    imaju i tezgu na buvljaku (tezga br 180).

E,za te kopije kazu da su strashno loshe,da su tasteri tvrdi i da zaboli ruka posle sat igranja,a original 20-tak eura,jbg.
    Nego,jel ti rade tasteri ispod analognih palica (r3 i l3 buttons),i kako je emulirana vibracija?

Da, kopije koje su sive boje su blagi uzas!!!
    Ali ja sam uzeo plavo-providne i rade extra. Za razliku od sivih tasteri su meksi i posle par sati igranja prsti su ok, osim ako nisi neki siledzija. Za 500 din su super!

Tasteri R3 i L3 rade (mada mi drugar koji je kupio iste kaze da kod njega ne rade), ali za vibraciju nemam pojma.

ja u svakom slucaju ne volim padove sa ps2,jer mi se od onog mrtvog krstica ukoci palac (bilo na kopiji ili originalu,drug mi ima ps2)...

Super Star Veliki_Brat's Avatar
    Steam ID:
    la3ar022
    PSN ID:
    la3ar022

ja imam logitech dual action... jako dobra djosjtik... imitacija ps2 dzojstika... dobio sam ga iz svedske.. od rodjaka...mnogo dobro shljaka...
    znachi LOGITECH-ov dzojstik za ps2 ali PC verzija
    kostao je 275 kruna

Original,oko 1900 dindzi (juce zvao lokal dilera),nekako mi to najsigurnije da uzmem,mada ako negde nadjem te plavo providne kopije,hm.Gde si ih ti nashao?

Taj logitech dual action sam najpre mislio da uzmem.Lepo izgleda,sve fino kvalitetno,savrsena kopija za pc,ali...na skoro svakom sajtu posvecenom pc komponentama u zakljucku review-a stoji najcesce "stay away from logitech",ukratko,problemi sa kalibracijom analognih palica (ako je uopste moguce kalibrisati) i "serious problems" sa 3 od 3 primerka (konkretno).

Koliko vam je trebalo da predjete sa tastature na gamepad (znaci vreme posle kojeg vam je gamepad postao zgodniji od keyb.-a)

Vec sam ti napisao gde sam uzeo providno plave kopije, ali ako vec toliko razmisljas, dvoumis se i pratis testove pad-ova onda bolje uzmi taj od 1900 ili neki drugi kvalitetniji, kako ne bi non-stop nalazio neke zamerke.

Meni nije trebalo puno da se prilagodim posto sam cesto igrao i na SP2.

[quote="tarantula"]Vec sam ti napisao gde sam uzeo providno plave kopije, ali ako vec toliko razmisljas, dvoumis se i pratis testove pad-ova onda bolje uzmi taj od 1900 ili neki drugi kvalitetniji, kako ne bi non-stop nalazio neke zamerke.

to ti ka'em (pratim testove svega onoga sto nameravam da kupim,nemam toliko kinte da bih poput retaya kupovao na prvu)

Amateur _SaLe_'s Avatar

Ja igram na dzojsticima za SONY1
    uz pomoc usb prikljucka.

Heheh, koristim jedan obican gamepad, genius govno, ali sljaka, kupio sam ga jos prosle godine, radi savrseno :d Sutra kupujem neki od 1900 (jos ne znam koji je u pitanju gamepad, drug ga je video u nekoj radnji, a stigla plata, tako da... )

Uzeo sam Logitech Dual Action gamepad - platio 2.600 dindzi i nisam se pokajao mnogo je dobar.. isti takav (al' bezicni) kosta 4.600...eto..

Quote Originally Posted by memento
    Uzeo sam Logitech Dual Action gamepad - platio 2.600 dindzi i nisam se pokajao mnogo je dobar.. isti takav (al' bezicni) kosta 4.600...eto..
    Jel to neki sto sam igra PES5

Quote Originally Posted by samo-partizan
    Heh, tako sam i ja reagovao, otprilike (Ako si mislio na ovaj od 4.600 ) preskupo..

Quote Originally Posted by samo-partizan
    Heh, tako sam i ja reagovao, otprilike (Ako si mislio na ovaj od 4.600 ) preskupo..
    Da na taj sam mislio,ja ga nikad nebi uzeo pre bi prodao moju FX 5200graficku i dodao tih 4600 i lepo kupio neku bolju graficku.

Page 1 of 26 12311 ... LastLast