Results 1 to 13 of 13

Thread: customiZer

Madridista customiZer's Avatar

Default customiZer

Dobrodošli.
    Konačno sam nabavio original i za PC pa da se družim malo sa likovima sa ovog foruma, smorilo me igranje protiv random debila.

Ekipe sa kojima igram su Real Madrid (ko me iole poznaje na ovom forumu zna da to nije zbog trenutne napaljenosti na njihovu silu, već da ja odavno preferiram Real) i od ovih 'slabijih' Napoli .
    Ako neko ima fetiš da igramo sa još slabijim ekipama, nije frka, dogovorićemo se.

Mislim da sa mojom konekcijom neće biti problema:

Uglavnom, nadam se dobroj igri i zabavi!
    (fer plej se podrazumjeva, zato sam i kupio original za PC da igram sa ljudima koje 'poznajem')

(vjerovatno ovaj uvodni post izgleda retardirano, al' puče mi..)

Default Re: customiZer

protivnik: Hadis Zekic

vs

Hadis Zekic 2:4 customiZer

Hadis Zekic 1:1 (pk 5:4) customiZer

Komentar: Trebao je uzeti jaču ekipu, ovako sam imao finu prednost u startu. Drugu je bio bolji, zaslužio je da dobije, ali sam se izvukao na kraju.

protivnik: jabaduha

vs

jabaduha 0:2 customiZer

jabaduha 0:0 customiZer

Komentar: Isti slučaj kao i sa prošlim protivnikom, imali su znatno slabiju ekipu. Obojica su mi rekli da prvi biram, tako da ja nemam nista sa tim.
    Sto se tiče utakmice, prvu je primio gol na grešku a drugi je primio u 90+ kada je navalio da izjednači. Druga utakmica je prštala, šteta što nije bilo golova. Možda ne izgleda tako po statistici, ali je stvarno bilo prilika na obje strane.

vs

jabaduha 2:4 customiZer

Komentar: Ovde već sam insitirao da izađemo da ja uzmem drugu ekipu, međutim moj protivnik reče "dobro je, jaki su spursi" i uđe u utakmicu. Statistika govori dosta.
    Nažalost, ispoljilo se i moje najveće prokletstvo, mogu promašiti zicera više nego Pantela golova. Možda je i bolje, ne bi bilo fer prema protivniku koji nije lošiji, samo je igrao sa slabijim ekipama.

protivnik: T3mplar

vs

T3mplar 2:1 customiZer

Komentar: Slučajno sam izabrao Atalantu, međutim nije prošlo toliko loše. Žao mi je sto prvi gol primih iz penala zbog glupog držanja X i sto sam opet propustio 1 na 1 prilike.
    (imali smo i neki lag, kad sam bio sam pred golmanom, jednostavno sve uštopalo na sekundu-dvije pa me to omelo, ali na to sam se spremio kada sam počeo Online)
    Daleko od toga da je protivnik nezasluženo dobio, svaka čast na dobroj igri.

vs

customiZer 1:2 T3mplar

Komentar: Ovde sam već uzeo ekipu koju sam prvobitno htio, ali to mi nije pomoglo. Odlična igra protivnika, stvarno zaslužena pobjeda.

protivnik: T3mplar

vs

customiZer 2:1 T3mplar

T3mplar 0:0 customiZer

Komentar: Primio sam gol iz penala koji sam napravio igrajuci odbranu samo na strelice, nista X ili sl., ali pri postizanju golova imao sam nešto sreće. Nije mi jasno što statistika izgleda ovako strašno, nije mi baš tako izgledalo, ali moguće da sam subjektivan.
    U drugoj utakmici možda je za nijasnu više zaslužio da pobjedi ali imao sam i ja svoje propuštene prilike.
    Uglavnom, dobra igra, T3mplar.

protivnik: maremas

vs

customiZer 0:3 maremas

Komentar: Bio sam zatečen kad je uzeo QPR, pa nisam imao pojma šta ću ja. Listao sam italijansku ligu i kada je isteklo vrijeme zakačila me Đenova. Nažalost nisam mogao ništa sa tromim žabarima. Čini mi se da je maremas-u ovo prva utakmica u PES2012 Online pa ako ništa neka mu je fina dobrodošlica.

7. The Following User Says Thank You to customiZer For This Useful Post:

vs

customiZer 2:0 jabaduha

Komentar: Protivnik se nije snašao sa Interom. Promašio sam bruka zicera, žao mi je što nisam dobio ubjedljivije a mogao sam.

vs

customiZer 0:0 jabaduha

customiZer 1:2 jabaduha

Komentar: Mnogo bolje se snašao sa Milanom. Neću da komentarišem ništa više da se ne iznverviram opet.
    Dobra igra jabaduha.

Administrator maremas's Avatar

Default Odg: Re: customiZer

Quote Originally Posted by customiZer View Post
    Čini mi se da je maremas-u ovo prva utakmica u PES2012 Online pa ako ništa neka mu je fina dobrodošlica.
    Odigrao sam do sad svega 20ak tekmi online, skoro sve u MLO i to prvih dana nakon što je igra izašla i onda sam batalio... Ovo mi je sad bila prva tekma što offline što online posle mesec i više dana, možda budem odigrao još koju

QPR sam birao samo zbog Adel Taarabt-a, čak je i dao jedan gol, a kao što si video trebalo mi je celo poluvreme da se naviknem, odolevao sam tvojim napadima... nisam mogao polovinu da pređem, a posle sam nekako uspostavio svoju igru i dao neke srećne golove...

10. The Following User Says Thank You to maremas For This Useful Post:

protivnik: Kure

vs

Kure 2:2 (pk 4:5) customiZer
    Kure 1:1 (pk 3:2) customiZer
    Kure 4:2 customiZer

Komentar: Prvu sam igrao pič** jer kako vidim na forumu on je jedan od najboljih, pa sam se štekao i igrao samo na kontre. Drugu i treću smo se već šibali, treća je isto bila neizvjesna pa sam primio 4. na kraju kada sam ganjao da izjednačim. Zicere smo promašivali i jedan i drugi, moglo je biti svašta. Sve u svemu, vidi se da je ful igrač, po nekim finesama i detaljima.
    p.s. Još nisam naišao na nekoga ko iz kornera svaki put sebi napravi priliku, ja kad ih izvodim gledam samo da mi ne puknu kontru a on me ubio sa Pikeom.

vs

jabaduha 4:0 customiZer

Komentar: Omelo me Porodično blago, jbg poslednja epizoda. (:
    Dobra igra, jabaduha.

vs

jabaduha 3:5 customiZer

Komentar: Smanjio sam televizor i odmah urodilo plodom. Dobra utakmica, puno golova.
    Bilo je i lijepih golova, Ibrahimović volej, Ronaldo slobodnjak i premoćan lob Bomela.

protivnik: opijat

vs

customiZer 2:0 opijat

Komentar: Momak ozbiljno ne zna da gubi i pod hitno treba da se nauči nekoj kulturi.

protivnik: mr.macan

vs

customiZer 2:0 mr.macan
    customiZer 4:0 mr.macan

Komentar: Nisam bas siguran da je rezultat realan, moguće da sam imao kvalitetnije prilike, ali na kraju krajeva nije ni bitno, igrali smo da se upoznamo sa ekipama prije lige.
    GG!

protivnik: Toja

vs

customiZer 0:2 Toja
    customiZer 3:2 Toja

Komentar: GG!