Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 33 of 33

Thread: Dresovi.......

Default Re: Dresovi.......

Napravio sam dresove za Levski.
    Pod hitno trebam dresove Classic reprezentacija, da ubacim u Patch. Ko moze to da sredi neka sto pre posalje, pls.

Evo sad cu da ti ja okacim na rapidshare, a ti meni okaci dresove levskog moze li????

Auhhh rodjo ove sto si mi poslao su oni koje je pravio bronxxx a ti i nisu ba slicni pravim dresovima levskog,mozda si mi pogresne poslao?

E Hvala ti dobri su,home dres je mogao biti i bolji ali super :afro: :P

Kazu da vise glava vise zna, pa da vidimo ako ima neko resenje za ovo. Kad sam pregledavao dresove svih timova u PES-u kod pravljenja BLP, naleteo sam na tim iz Holandije- ADO Den Haag. Skontao sam, da bi njihov model dresa (38) trebao biti pravi za Partizan: link
    Ali kad kod Partizanovih dresova upisem taj model, ime bude na pravom mestu, a brojevi idu preko imena, umesto da se smanje i podignu: link
    Ko ima resenje neka ga napise.

A kad ce da sredire dreseve vecitih rivala?Gde je zvezdi sponzor na ledjima WIENER STATDISCHE?

Hmmm vidio sam na vevolutionu kako neki lik pomjera broj tamo gdje mu treba,ali to je za model 5.Bilo kako bilo ima video tutorial na vevolutionu.Mislim da je to trazio neko sa naseg foruma.Mozda tarantula?!

Da, ustvari kada sam stavio model 5 broj na dresu mi je ponovo bio kriv, pa mi je taj lik postavio video tutorijalcic sta treba da uradim da bude tacno na grudima, ali ne mozes da pomeras broj gde ti treba, ustvari mozes ali moras znati za koje mesto na dresu treba da stavis koji model.

Default Odg: Dresovi.......

jel mogu da nadjem negdje dresove za cjelokupan pes2010 posto sam instalirao nekipatch i sada mi neke reprezentacije i klubovi imaju iste dresove one crveno bijele od pes-a

PES-master _Dante_'s Avatar

Default Odg: Dresovi.......

Vidis li ti dje si to postavio??

Page 2 of 2 FirstFirst 12