Results 1 to 13 of 13

Thread: PES 2012 PROBLEM secemu fail to initialize the emulator?

Default PES 2012 PROBLEM secemu fail to initialize the emulator?

Poz, evo ovako, instalirao sam pes 2012, pokrenem ga i izadje ovo..

SecEmu
    secemu fail to initialize the emulator

Sta da radim?! Do cega je?!

nesa24 nesa24's Avatar

Default Re: PES 2012 PROBLEM hitno

Do kreca
    Skini krec

Prijatelji fudbala,

Imam problem. Kada udjem u igricu, trazi mi da selektujem tezinu, selektujem je. Pa mi trazi da sacuvam Podesavanja kao 'Data1', sacuvam. E sad nastaje problem, trazi mi da napravim avatar za online i tu zakuca i izbaci mi iz igre. Da li imate neko resenje?

A postoji varijanta 2, a to je da mi samo neko na mail posalje fajl koji se sam kreirao kada je igrica prvi put pokrenuta.

Unapred hvala

Imam neki problem u vezi PES 12. Igram vec neki mjesec dana i nisam imao nekih problema do jucer. Naime kad sam usao u igru da igram jednostavno mi izadje iz igre odnosno minimiziro mi se prozor,aa
    li ne izbaci da je neki error ili nesto i ja opet udjem budem u igri nekih 20 sekundi ono opet isti slucaj znali neko sta je problem

Super Star fantaz's Avatar

Quote Originally Posted by Partianer View Post
    Imam neki problem u vezi PES 12. Igram vec neki mjesec dana i nisam imao nekih problema do jucer. Naime kad sam usao u igru da igram jednostavno mi izadje iz igre odnosno minimiziro mi se prozor,aa
    li ne izbaci da je neki error ili nesto i ja opet udjem budem u igri nekih 20 sekundi ono opet isti slucaj znali neko sta je problem
    U settingsu od Pes-a na onom prvom tabu od Displaya stavi tj. oznaci na Full screen, a ne onaj prvi Window...
    trebalo bi da je do toga, ne zaboravi stisnuti OK da potvrdis radnju koju si napravio.

Quote Originally Posted by fantaz View Post
    U settingsu od Pes-a na onom prvom tabu od Displaya stavi tj. oznaci na Full screen, a ne onaj prvi Window...
    trebalo bi da je do toga, ne zaboravi stisnuti OK da potvrdis radnju koju si napravio.
    Evo uradio sam medjutim opet isto *****e. Cim udjem u igru i hocu nesto pokrenut samo izadje i minimzuje se, a u pozadini cujem muziku ja *****a jbt. Kad udjemu igru opet izadje, pa jbm mu ne znam sta da cinim poludjecu

Professional dulex94's Avatar

Ti i svi koji igraju pes

Probaj ponovo da krekujes igru, ako nece probaj da ides run in compatibility mode (pa probaj sve ides desni klik na ikonicu properties>compatibility)

Ako i to nece sve tvoje save fajlove sacuvaj negde drugde, reinstaliraj igru i ubaci stare save fajlove...

Ako ni to nece probaj Run in 640x480 resolution (isto u compatibility, igra nece ostati u toj rezoluciji, samo ce se pokrenuti u toj rezoluciji)

Ako nista ne uspe probaj par puta da restartujes komp i da pokrenes igru

Napravio ponovo reinstalaciju pesa, znaci komplet sve i opet isto *****e. Udjem u igru i samo izadje da se ne javi nijedna greska neka,obavijest, samo izadje i minimizira se prozor, ja udjem ponovo i izbaci me opet, ne znam stvarno sta da radim, ima li ko pametan

pozz svim gamerima.imam jedan problem.instalirao sam pes12 prije možda 7 dana.do jučer je radio kao švajcarski sat no kada sam pokušao da uđem u njega izbaci mi ovo:
    The dynamic libary ''rld.dll'' failed to load.Please confrim that:
    1)The file was copied over the same folder as the cracked executable
    2)The antivirus software is not false-detecting the file(in wich case white-list the folder/file)
    e sad skontao sam da je do kreka i pokušavao krekovati ali fali jedan dio kreka koji je obrisan ali neznam kako se mogao obrisati.da napomenem da samo ja koristim kompjuter i da je neko drugi došao na kompjuter i obrisao nedolazi u obzir.nije samo što mi neće PES već ni jedna druga igrica koja sadrži taj rdl.dll u svom kreku npr. men of war vietnam.skidao sam već neka tri kreka ali u svakom tom kreku fali taj rdl.dll to izgleda da kad god mi skine krek automatski mi obriše taj rdl.dll....interesujeme dali zna neko u čemu je problem i kako riješiti ga...da napomenem da sam vraćo kompjuter pomoću system restore i da sam ponovo reinstaliravo igru ali ništa

Super Star Стефке's Avatar

Quote Originally Posted by PEJA96 View Post
    pozz svim gamerima.imam jedan problem.instalirao sam pes12 prije možda 7 dana.do jučer je radio kao švajcarski sat no kada sam pokušao da uđem u njega izbaci mi ovo:
    The dynamic libary ''rld.dll'' failed to load.Please confrim that:
    1)The file was copied over the same folder as the cracked executable
    2)The antivirus software is not false-detecting the file(in wich case white-list the folder/file)
    e sad skontao sam da je do kreka i pokušavao krekovati ali fali jedan dio kreka koji je obrisan ali neznam kako se mogao obrisati.da napomenem da samo ja koristim kompjuter i da je neko drugi došao na kompjuter i obrisao nedolazi u obzir.nije samo što mi neće PES već ni jedna druga igrica koja sadrži taj rdl.dll u svom kreku npr. men of war vietnam.skidao sam već neka tri kreka ali u svakom tom kreku fali taj rdl.dll to izgleda da kad god mi skine krek automatski mi obriše taj rdl.dll....interesujeme dali zna neko u čemu je problem i kako riješiti ga...da napomenem da sam vraćo kompjuter pomoću system restore i da sam ponovo reinstaliravo igru ali ništa
    proveri da ti ga antivirus ne brise, pogotovo ako koristis AVG. iskljuci antivirus kad budes ubacivao lekic(ne spominji rec krek, ovo je forum koji ne podrzava pirateriju)

Default Re: PES 2012 PROBLEM secemu fail to initialize the emulator?

e sad vratio sam iz avasta msm iz virusnog kovčega taj rdl.dll i ja samo što prebacim na prozor od pesa on ga ponovo vrati u avast i non stop mi izbacuje upozorenja da je infekcija neka.interesujeme kako da to zauvijek vratim da mi ga nebriše ponovo ili gde da pronađem taj rdl.dll na netu da je ispravan ili crac ispravan za pes

Professional dulex94's Avatar

Dodaj ga samo u listu izuzetaka (ako ne znas kako kucaj na netu How to add files to exception list on (ime antivirusa koji koristis))

POzzz,,
    pre mesec dana sam instalirao pes,igrao ga svaki dan,sljakao savrseno sve na high,onda nisam igrao par dana i vec nekoliko dana igra krece savrseno dok ne dam prvi gol,posle toka pocinje opasno seckanje....i tako stalno...da li neko zna mozda u cemu je problem?

ps

reinstalirao sam pes i opet isto....