Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 226

Thread: Pomoć oko igranja odbrane?

Default Re: Ima li jos ko osim mene da je razvalio monitor?

ja ne znam po cemu je ovo najbolji pes kada je sve random na njemu... vise sam uzivao igrajuci ****ni ISS sa ortacima gde pass ima zvucni efekat zakivanja eksera nego ovo... ja igram uglavnom exb. sa zivim protivnicima a na kraju utakmice iako vodis 3 gola razlike ne mozes reci da si bolji jer je 1 auto gol, drugi odbitak, treci neka traljavica koja prolazi ispod golmana... i sta sad ja sam ga kao ubio u igri ?! jos kad takve golove ja fasujem popizdim... u ovm pesu izgleda da pada 1 evro gol a ostalih 9 su neki shugeri nesta normalno izgleda ne postoji. Golmani su tuga, odbrambeni igraci su mi bolje reagovali na 11, pre bih sa njima zaustavio napadace iz 12 nego sa ovim bogaljima odbrambenim koje su stavili za odbranu 12ke. dzabe ja lomim prste pokusavajuci da ih pozicioniram kad se oni sami od sebe ukopavaju kao hrastovi... mnogo su konamijevci hteli i na kaju su zasrali zestoko.

2. The Following User Says Thank You to milisav For This Useful Post:

Quote Originally Posted by Zeljko_PFC View Post
    Prinudjen sam da kupujem novi monitor i tastaturu,jer sam u toku igranja ML sa Atletikom,tastaturom odvalio po monitoru.
    Kupi i meni jedan monitor kad imaš za razbijanje i bacanje.

4. The Following 2 Users Say Thank You to Andrej09 For This Useful Post:

Ima dosta istine u svemu sto sam procitao na ovoj temi ali cete se slozit da je veliki dio vas poslije 5 meceva instalirao neki modifikovani gameplay i na osnovu toga donosi sud o igri. Ja sam igrao na default desetak dana i prilicno savladao igru i bio zadovoljan. Naravno ludio sam od odbrane dok nijesam odigrao par puta trening i skontao kako. Po meni najbolje odradjena odbrana ikad. Onda sam instalirao PesEdit i poslije dvije utakmice shvatio da nesto ne stima. Nema otvaranja igraca, bjeze od lopte, kriju se iza odbrane, golman krene da ispuca promasi loptu pane i od njega se odbije u gol...... Odbrana kao na 2011. Uzas. I onda nadjem da PesEdit ima modifikovan gameplay. Isti momenat sam ga izbrisao. Koristim Firepatch. Nemam informaciju da je kod njega gameplay modifikovan ali i ako jeste to ne primjecujem jer sve prednosti default gameplay-a su tu. Desavaju se sr@n!@ raznorazna ali su se na svaki pes i desavala. Na ovaj ponajmanje. Ja se nesto ne nerviram vise. E i da ne zaboravim. Od ove verzije igram professional. To je po mojoj procjeni najrealnije. Kao Top Player prosle godine. Ne treba mi da se dokazujem bilo kome. Igram iz razonode. A top player i super star su mi ptpuno nerealni zbog velikog broja "messia" na terenu.
    I da odgovorim na temu:
    Ja nijesam ali sam zalijetao joystick i u zadnjem trenutku se zaustavljao..... Imam finansijskih problema a i volim ovaj joystick.

Мало сам експериментисао и могу да кажем да сам успио мало да се похватам са игром. Барем мислим да сам успио

Е овако... Прочитао сам у једном од претходних постова, да се проба промјена постојеће тактике. Значи ако играте, нпр. са Манчестером направите своју формацију (мада мислим да може и дефолт формација) и ОБАВЕЗНО, значи ОБАВЕЗНО промијените постојећу тактику на "стандард" и подесите је по вашој жељи. Можда се трипујем али мислим да сам због ових измјена успио да се носим, колико-толико равноправно са компом (барем што се одбране тиче , мада ни напад ми није толико лош). Успијевам да створим приличан број шанси.

Такође, да напоменем и ово, играм са 4 одбрамбена играча, с тим да ми један штопер игра либера. Можда може и са класичним штоперским паром, пробајте.
    Што се игре тиче, имам колику-толику контролу на мечу. Наравно, са овим нисам ријешио све проблеме.
    И даље зна да се деси да нпр. Хелсинки у задњих 5-6 минута добије 2-3 месија, играч вам да ауто гол у задњој секунди меча, или ваш одбрамбени играч (без обзира колико прецизно и јако упутили пас ка свом играчу) једноставно набаци лопту противнику на волеј или му створи чисти зицер. Једини успјех је што сам успио да ове ствари смањим прилично.
    Значи, играм лигу шампиона, и можда у 6 мечева у групи, у једно 2 или 3 меча су ми се јављале ове спорне ситуације. Понављам, док нисам пробао промјену тактике у сваком мечу сам наилазио на ове "спорне" ситуације које су ме доводиле до лудила!

Што се тиче тежине, смањио сам на "professional" и такође савјетујем да и ви то урадите. Барем док се не стекне нека рутина.

Igrica je mnogo random, kada neko kao ja npr pobedim sa barsom real na top player 2:1, a onda izgubi od granade 3:0, ne zna covek sta da misli... posle tog *****a sam preaso na fifu, za svaki slucaj da i meni ne ode monitor u tri lepe

Quote Originally Posted by Casanegra View Post
    Е овако... Прочитао сам у једном од претходних постова, да се проба промјена постојеће тактике. Значи ако играте, нпр. са Манчестером направите своју формацију (мада мислим да може и дефолт формација) и ОБАВЕЗНО, значи ОБАВЕЗНО промијените постојећу тактику на "стандард" и подесите је по вашој жељи. Можда се трипујем али мислим да сам због ових измјена успио да се носим, колико-толико равноправно са компом (барем што се одбране тиче , мада ни напад ми није толико лош).
    Naravno da ima smisla da se menja taktika po sopstvenom nahođenju, ali pitanje je kako. Ako npr. odbranu postaviš visoko protiv tima sa tri napadača ili brzim krilima, a pritom ne umeš da koristiš ofsajd zamke, dobre su ti šanse da završiš sa 0:5. Treba gledati način na koji igraš, kako daješ i primaš golove, i iz toga naučiti nešto. Ja sam dosad shvatio, recimo, da mi je najbolje da postavim odbranu dosta blizu golmanu, i da ne stavljam više na maksimum presing mojih igrača na protivnika, jer oni tada sami jurcaju na prvog slobodnog ko ludaci, bez moje kontrole, i lako ispadaju.

Покушаћу да смањим и пресинг... До сад ми је био углавном мало већи. Можда буде још боље.

Regular Zeljko_PFC's Avatar

Ne izgleda nista spektakularno monitor Napukao je pri dnu ekrana,a kad ga upalim pojavi se crna boja sa par strafti duginih boja

11. The Following User Says Thank You to Zeljko_PFC For This Useful Post:

pozdravljam sve, evo nisam mogo izdrzati s igrom gledajuci kako lopta odskace kao balon i neke glupe golove igraca pa sam nasao ovdje za taj patch kojeg sam skinuo i kopirao u folder igre. i kad udjem preko njega igrati nakon par minuta izbaci mi error i ugasi igricu, zna li mozda neko u cemu je problem inace imam windows xp ?

ja sam danas polomio dzojstik..: ..poludeo sam...ali zbog online-a...celog meca bude 1-0 za mene i onda u sadnjim minutima primam glupavi gol i onda pucam i .a bogami i dzojstik

Default Re: Pomoć oko igranja odbrane?

Zasto je losa igra ako se prime golovi u zadnju sekundu ili ti jos gore bude auto gol? To se desava i u stvarnosti. Kad bi se na pesu desio Blackburn - Arsenal (4-3) svima bi bila kriva igrica jer su imali 3 suta u okvir od kojih je jedan odbrana a 4 gola. A sto se tice ovoga pobijedi se barca a izgubi se od granade...... Pa i hercules je dobio barcu.... Levante je prvi ....... Mislim valjda je to fudbal.....

Regular Zeljko_PFC's Avatar

Quote Originally Posted by Jitter041 View Post
    Zasto je losa igra ako se prime golovi u zadnju sekundu ili ti jos gore bude auto gol? To se desava i u stvarnosti. Kad bi se na pesu desio Blackburn - Arsenal (4-3) svima bi bila kriva igrica jer su imali 3 suta u okvir od kojih je jedan odbrana a 4 gola. A sto se tice ovoga pobijedi se barca a izgubi se od granade...... Pa i hercules je dobio barcu.... Levante je prvi ....... Mislim valjda je to fudbal.....
    Da,ali to se nama dogadja konstantno,a Barsi jednom u sezoni. I ne padaju auto golovi i "golovi uz zvuk sirene" bas na svaku utakmicu.

ne igram ja ove pes-ove odavno samo da bih pobedio sve redom ni da prelazim ML pa da se sad kao nerviram nesta sto me kantaju te granade sto spominjete ja igram pes da bih uzivao u igri i u golovima al ovi golovi sto dajem i primam su mesavina smeha i tuge ( igram uglavnom protiv ortaka). cim su oni najavili da ce da naprave napadace koji ce lakse prolaziti i odbranu koja ce biti bolja ... ne moze iz kontradiktornosti nista normalno izaci. npr bacam matriju pas na ivici 16 pravo na grudi L1+ ,lopta preletela odbranu on stoji sam ko duh i povlaci se unazad naravno sansa propala... ali zato dajem neki budjoni iz odbitka i to je sad kao realnost. Na odbrani izlomih prste pokusavajuci da isprobam sve varijante al dzaba kad mi se igraci zaglupi i skliznu od protuvnickog igraca koji ostaje sam, ili stoje i gledaju ga dok sutira (drzim x bez r2 - da ne bi bilo glupoh komentara) a desava se i da beze od lopte. zato sto su ubacili hold up play na r2 ja treba da hvalim odbranu... ono malo sto sam igrao vs kompa na top i super primao sam i davao normalnije golove nego na exb sa ortacima tako da svako ima svoja iskustva. iako sam fan ovog fudbala jos od kad sam ga igrao na ps one ipak sam se nevidjno smorio sa ovim pes-om 12 :((( ima tu dosta dobrih stvari sto su popravljene ali da svaku 2 utakmicu odlucuje greska golmana igraca a svaki 3-4 auto gol je glupost....

ma kad sam tek poceo igrat mislio sam da samo meni nesto nije u redu s igrom jer ima dosta nelogicnih situacija, ali vidim da je to vecini. nema nista lose kad izgubim od slabog kluba ali to se dogadja stalno. r2 i X jako ce pomoc u igri kad se branite samo treba pogodit trenutak kad pustiti r2 (iako to ne znaci 100 % da ce se uzet kompu lopta u nekih 70 % hoce). vidim da cu i ja morat stavit na regular pa polako preci na professional jer ce mi klub bankrotirati. sto se tice pes '11, tamo su bile cake da ako ne koristim brzo trcanje onda mi cpu ne vrsi velik pritisak i bez problema mu prolazim igrace. dodavanje iz kornera prvom igracu, ucinim okret i dodavanje - gol. sad toga vise nema, ne mogu dodat iz kornera jer cpu odma napravi pritisak i uzme loptu, i konstantan pritisak u igri pa sam prisiljen drzati brzo trcanje. probo sam instalirati onaj patch iz posta odprije ali daje mi neki error i ne moze ga pokrenuti. ali sad gledajuci ovako mnogo je dobar pes samo treba se priviknut na drugaciji stil igre.

P.S. za obranu slobodnjaka koristim r2 i r1 sto mi je namjesteno da u zivi zid stane jos jedan moj igrac i automatski sam smanjio golove kompa iz slobodnjaka za nekih 85 %, znaci sad mi zabije jedan od 10, a prije sam u jednoj utakmici znao primiti po 3 komada. ali zato ja zabijam sa seedorfom slobodnjake s 38m i tako tih velikih udaljenosti sto prije nisam mogo. knuckle shot su doradili pa sad svaki udarac iz slobodnjaka s vece udaljenosti ili zabijem ili bude velika opasnost za protivnicki gol.

Professional Zmaster's Avatar

igram bez patch-eva samo vezba pomaze ja sam 10-ak dana pokusavao na superstar da igram ligu sampiona i ni grupnu fazu nisam mogao da predjem ali zato sada pobedim i barcu na super star

Džabe perfektno igranje odbrane kada će kompjuter naći način da ti uvali golčinu koliko god ti dobro igrao odbranu.Ovde mislim na najteži novi igre,a to je svakako superstar.Top player jeste napucan,ali je superstar definitivno teži jer samo odaje utisak da se ima kakva takva kontrola igre,jer mašina kažnjava i najmanji propust u igri čoveka.Volim teške igre,to samo pobuđuje igrača da se maksimalno koncentriše na istu.Ipak,na ovom fudbalu postoje stvari na koje čovek jednostavno ne može da utiče.Korneri,prekidi i igra glavom mašine su savršeni.Meni Kanute zabije tri gola glavom protiv Barselone pored Pikea i Pujola koji ga striktno markiraju i permanentno su pored njega.Abidala mi po levoj strani celu utakmicu nadskače Navas?!Nema to nikakve veze sa vežbom i treniranjem odbrane,to je činjenica.
    Ipak,igra je dobra,i najjači aspekt iste je ispravno odabrana taktika.Ono što je Konami započeo sa 11. u ovom fudbalu je doveo do savršenstva.Jednostavno,protiv svake ekipe mora se pogoditi odgovarajuća taktička zamisao,i tim će odgovoriti zahtevima.Perfektna igra mašine se može pročitati i neminovno je da se u toku utakmice konstantno menja način igre.

Pro Evolution Soccer makes its return this fall, Pro Evolution Soccer 2012! This year, Konami is determined to give global football fans a truly realistic, immersive and a delightfully playable take on the beautiful game. Creative Producer Shingo "Seabass" Takatsuka has been sourcing the desires of fans across the globe and working non-stop on marrying the digital game to the real life game so fans can get as close to the real thing. All elements have been examined - defense, offense, AI, penalties, officiating and of course, graphics! The result is a game truly represents the key attributes of the game and it's players. Pro Evolution Soccer… "Can you play?"

Da,ispada da je većina populacije debilna pa ne može da savlada fantaziju Japanaca.Sasvim je druga priča ono što promoteri govore od one u realnom životu.
    Napravili su dobar fudbal koji zahteva mnogo vremena da bi se savladao,ali neminovno je da su kod nekoliko stvari potpuno zakazali.

Super Star Deroko's Avatar

Evo da se oglasim i ja povodom igranja odbrana protiv komp-a...
    U pocetku sam primao i po 3,4,5 komada, onda kad sam se nesto malo uigrao, uspeo da primnjene golove svedem na max. 3 po utakmici, a sada uglavnom 0-2..

Ovako...

Primetio sam da ja golove uglavnom primam nakon mojih gresaka, nisam igrac koji cim prigusti opali loptu preko polovine, vec pokusavam da nadjem prvog otvorenog igraca i njemu dodam loptu i tu nastaje problem, komp ili presece taj moj pas ili pas jednostavno zavrsi u njegovim nogama nakon cega ja obicno primam gol.
    Kad sam to shvatio resio sam da ispucavam loptu cim malo prigusti i pomoglo je, primam manje golova, ali opet nisam zadovoljan tom "taktikom" jer to nije moj stil igre...

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast