Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 226

Thread: Pomoć oko igranja odbrane?

Default Re: Ima li jos ko osim mene da je razvalio monitor?

Потпуно те схватам брате... Ја ПЕС играм на конзоли. Иначе, ПЕС играм од Сонија 1 па до 3-јке. Ниједан дио нисам прескочио. И од кад знам за ПЕС, играм га на најтежем нивоу.

Не могу да кажем да сам био задовољан тежином играња на претходним дјеловима. Увијек сам прижељкивао да ће побољшати стил игре компа. Али ово што су направили на 2012-ци, е ово је благо речено катастрофа. Не само да не могу да се носим са компом, него као што си и сам написао, тачно зна кад ћу којем играчу да бацим лопту (био кратки или дуги пас небитно), пролазе поред мене и кроз мене, направим притисак на противничког играча са чак тројицом мојих играча и не само да успије да провуче лопту (наравно не враћа лопту ка свом голу, него је увијек шаље напријед ка мом голу) него успијева да пронађе свог саиграча гађући га тачно у ноге или у трепавицу. СТРАШНО!!! Кад не могу да ми дају гол, у 99% случајева ми се намјести или да им предам лопту или дам аутогол. Слободњаке нећу да помињем. Е кад нисам поломио оба џојстика за ових пар дана нећу никад.

Вјеровао или не још нисам ни почео мастер лигу, јер уопште нема потребе. Могу мислити шта би ме тамо све чекало. Наравно, кад ухватим да играм са ортацима све је ОК. Право да ти кажем ни сам не знам шта да радим. Чак ми је пало на памет да се опробам на ФИФИ иако нема коме се нисам спрдао да игра ФИФУ поред ПЕС-а.

Ovaj pes jeste najbolji do sada ali protiv pc-a ne moze da se igra na Top Player i Superstar, naravno ako uzmete Barselonu i igrate protiv Škendije
    normalno je da je pobeda zagarantovana, ali ako uzmete slabiji tim i igrate protiv jaceg onda je nemoguce pobediti...
    Sto se tice odbrane i ja koristim L2+X i bas lepo pratim kad da pustim L2 da mu ovaj uzme loptu ali kad ono ovaj odma pomeri loptu u drugu stranu
    i tako stalno, prosto cim vi pretisnete u levo da krene PC ce krenuti u desno iz momenta.
    Primera radi dajem Messi-ja koji vuče kontru, i sada Badštuber njega lagano prati kao da je brzi od Messi-ja.
    Igra moze da se igra samo cik-cak igrom naravno protiv zivog igraca je extra.

Top Player Dzoni 123's Avatar

Default Odg: Ima li jos ko osim mene da je razvalio monitor?

Jel izasao onaj patch za komp nema cheat

nesa24 nesa24's Avatar

Default Re: Odg: Ima li jos ko osim mene da je razvalio monitor?

Quote Originally Posted by dzoni 123 View Post
    Jel izasao onaj patch za komp nema cheat
    Pogledaj drugi post i zvezdanov link

Top Player Фантом's Avatar

Играј ФИФА-у, ПЕС не.

8. The Following User Says Thank You to Фантом For This Useful Post:

ja sam se najvise iznervirao dok sam igrao finale lige sampiona ne bas slab klub (real M) i vodim ja protiv Celtic-a 1-0 85min. korner za njih igrac nizi od Pepe-a daje gol glavom Casillas-u "kroz usi" posred gola kasnije, u 90.min imaju kontru ja izlazim sam na igraca sa golmanom on mi ga obidje i pogodi stativu o.O, i Alonso i Pepe dolaze da je izbace kad Alonso sutne i pogodi njihovog igraca u glavu i gol (igrao sam na TOP PLAYER) znaci NEVEROVATNO

Regular Zeljko_PFC's Avatar

ma stavicu na regular,jer je to ocito najrealniji odnos snaga

Super Star Šilja's Avatar

E o ovome sam ja pricao u nekoj temi, ne secam se bas. Komp citer najjadniji. Bas sam pomno pratio ponasanje kompa, i vise puta se ponavljaju iste stvari

- Moj igrac koji trci u kontru dva na dva, obavezno stane, nikad ne isprati, tako da moram sam da se snalazim, jer od pasa nema vajde
    - Komp tacno zna kad uklizavas. Evo bilo koji tim uzmite, ako protivnicki igrac trci uz aut liniju, uklizajte bilo kada, bilo gde, obavezno ce promeniti pravac, ili ono jednostavno preci preko vasih nogu. Jedini put kad mozes da mu izbijes loptu je kad komp sam napadne, ti selektujes tog igraca i onda iz punog trka uklizas. Tad lopta ode u aut.
    - Kruzenje kompa u napadu. Dobio sam napad jednom zbog toga. Znaci petorica protivnickih, mojih sedmorica, oni se dobacuju u krug, od mojih nijedan da izleti, svi cekaju na otp 2,3m od ove petorice.
    - Ako vodite ubedljivo, znaci kucu stavite na to da ce bar jedan gol da vam spakuju. A onda se pomolite da ne dobijete jos koji od odbice, greske golmana, slobodnjaka u raslje.
    - Pas u prostor, nebitno da li je po zemlji ili preko igraca ne prolazi u 95% slucajeva. Cim pritisnete dugme, protivnik se automatski okrece, staje na liniju pasa i prima je. 5% slucajeva kad prodje, obicno se desi ako ste bas blizu protivnickog, ali i od tih 5% bar jos 80% ode u aut

tatko na online operativac's Avatar

spusti na regular, pa lagano na proff, pa na top player.
    i ja sma se zeznuo, krenuo na top, dao 2 gola u 8 utakmica, i provalio da je komp zayeban
    te krenuo od pocetka lagano... a fudbal je dobar.

Na Top playeru ili Superstaru, dok sam taktički igrao odbranu, redovno sam gubio ili igrao izjednačeno. Kad sam taktičko igranje odbrane zamenio sa ''stihijskim'' igranjem odbrane situacija se preokrenula. Uglavnom pobeđujem ili igram izjednačeno. Poenta je da se igra stihijski, bez neke taktike, sa konstantnim pritiskom na protivničke igrače, na taj način da protivnika sa dvojcom, pa čak i trojcom vaših igrača počnete da pritiskate već na polovini protivnika, da pravite oštre (ali ne i grube) faulove već na sredini terena, jer ako protivniku dozvolite da već na vašoj polovini krene da organizuje neku ozbiljnu akciju biće problema. Znači ne dozvoliti pritivniku da prodire po bokovima niti da vam se približi blizu 16-erca. Najbolje je da sve vreme istovremeno stiskate ''x'' i kocku (odnosno ono dugme koje vam je za šut) i da čim se približite protivničkom igraču sa vašim igračima da sa agresivnim pomeranjem (levo - desno -gore - dole) levim analognim stikom ''čačkate'' protivnika . Znači, u odbrani treba da vam učestvuje čitav tim, počev od napadača pa do odbrambenih igrača, jer ćete utakmicu dobiti samo ako uspete da ostvarite nadmoć u posedu lopte (bez barem 60% poseda lopte nemate šta da tražite). Međutim, AI u PES-u je mala maca za AI u FIFI, jer u FIFI kad stavite na ''legendary'' težinu AI uništava sve pred sobom, samo što u FIFI ni ovakvo stihijsko igranje odbrane ne pomaže. U FIFI još moram da vežbam malo odbranu.

Vi koji ne igrate online igru vratite se na verziju 1.0 i osetićete slobodu koja je nekako izgubljena pečom 1.01. Golmani su loši i u peču 1.01 tako da se ništa ne gubi samo se dobija u osećaju igre.

Super Star Šilja's Avatar

Nemam nekih problema sa rezultatima, nego mnogo ih ****. Gubi draz igra.

Quote Originally Posted by kimica View Post
    Vi koji ne igrate online igru vratite se na verziju 1.0 i osetićete slobodu koja je nekako izgubljena pečom 1.01. Golmani su loši i u peču 1.01 tako da se ništa ne gubi samo se dobija u osećaju igre.
    Kako da vratim v1.0 a da i dalje koristim pesedit 2.0?

Samo kopiraš lekić pes2012.exe od verzije 1.0 gde ti je instalirana igra i onaj fajl rld.dll i to je to, a u kitserveru najnormalnije atačuješ novu verziju exe fajla i radiće (yebe se pesedit timu za verziju igre - sve radi kod njih) jedino za yair peč 1.41 treba verzija 1.01 konamijevog peča inače neće da otvori, dlc ne moraš da diraš. Stvarno se oseti razlika u osećaju prevashodno slobode i nekako lepše legne igra, mislio sam da ovi sa evo-web-a tripuju ali su ljudi u pravu. Konami je sjebao gameplay u novom peču da bi navodno popravio golmane koji su i dalje blagi očaj.

18. The Following User Says Thank You to kimica For This Useful Post:

Haha tugica jedna ovaj pes... Uzmem Real, odigram prva dva kola ML fantasticno, pobedim Atletiko Madrid 2:4, razbijem Hetafe 3:0 i onda redom brodolom... Izgubim od Sevilje i Rasinga po dva nula, od Majorke i Viljareala 1:0, golovima u 95' kad pola navijaca vec izadje sa stadiona. Mozete misliti kolko sam srecan bio posle te nesrecne serije poraza kad sam uspeo da otkinem bod "mocnom" Sportingu iz Hihona.

Nemam tastaturu od gume i nekih svemirskih materijala, kupio sam pre mesec dana novi monitor, ne smem ni to da lomim, sto kaze moj drugar "Sad bih slomio kompjuter da nije moj" Ali slomio sam dzojstik, visestruke frakture je izdobijao, sad sam ga izlepio izolir trakom, umesto dugmeta L1 koristim select, L2 i nemam. Mada, kad pogledam s te strane, uopste mi i ne ide lose u Master Ligi hahah... Odoh da odigram utakmicu protiv Levantea, da vidim sta se desava danas... Mozda ce biti bolje...

edit: poluvreme nula dva za njih, gasim komp, pes, odoh da cuvam ovce na Zlatiboru!

20. The Following User Says Thank You to Deki D For This Useful Post:

Regular Zeljko_PFC's Avatar

Stavio sam regular,uzeo Leeds i fino ide
    Kad se priviknem,probacu na pro,mozda upali

Red Devil CHICHARITO14's Avatar

Sreca pa je moj monitor guzlati
    Inace cesto bacim tastaturu na njega (refleksi)

NEorganizator skupa Milos's Avatar

Default Odg: Re: Ima li jos ko osim mene da je razvalio monitor?

Quote Originally Posted by bogdandelija View Post
    Daj neku sliku, da vidimo kako izgleda monitor
    Di je slika?

24. The Following User Says Thank You to Milos For This Useful Post:

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast