Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 53

Thread: PES 2012 Online diskusija

Top Player

Default PES 2012 Online diskusija

Nema slicne teme tako da mislim da ne smeta jedna ovakva tema.

Razlog zbog kojeg mi je to palo na pamet jeste sto je pocelo da me nervira da razliciti protivnik, razlicita brzina igre znaci ono nema poente igranja online. Npr odigrao sam meceve sa lakijem,spaletom na jednoj brzini a soufiane i zuketom na drugoj brzini znaci totalna glupost.

Top Player zuke's Avatar

Default Re: PES 2012 Online diskusija

Brate to ti zavisi do brzine neta tvoga i protivnika.Tako je bilo i na Pes 11 ,samo sto je u globalu bilo dosta sporije i lag-ovitije nego dosad na pes 12.Samo me interesuje jel protiv mene bilo brzo ili sporo?Meni je upload 1mb ,zbog tog pitam.

Top Player

Kod tebe brzo i nerealno.

Top Player zuke's Avatar

Da kao i offline,brzo.Ako hoces sporo nadji nekog sa dial up-om !

Top Player

Nije cini ti se. To je ono o cemu pricam, nije bilo isto kao offline ...

PS4 PSML United Hadis Zekic's Avatar

Default Odg: PES 2012 Online diskusija

Da li ja mogu da igram online sa ovakvom konekcjiom?
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Mozes, samo instaliraj Javu da bi ti rezultat PingTesta bio sto bolji.

jel ping treba da mi je manji ili veci , instaliro sam javu i sad mi je 33?
    i neko kaze da treba da iskljucim antivirus dok igram online?

Top Player bata bogdan's Avatar

Default Re: Odg: PES 2012 Online diskusija

Quote Originally Posted by Hadis Zekic View Post
    jel ping treba da mi je manji ili veci , instaliro sam javu i sad mi je 33?
    i neko kaze da treba da iskljucim antivirus dok igram online?
    Ping sto je manji to je bolji.....ja isto nemam Javu a ping je skroz ok....

sad je 28, ne moze bolje nadam se da nece biti problema?

Super Star fantaz's Avatar

Default Re: Odg: PES 2012 Online diskusija

Quote Originally Posted by Hadis Zekic View Post
    sad je 28, ne moze bolje nadam se da nece biti problema?
    sad ti je sve 5 , okaci prijavu ako nisi u temi za online lige, odigraj tri dvomeca i prijavi se za turnir koji pocinje u cetvrtak, uh koliko informacija

hocu brate , cekam jos original dzojstike od sonia sa adapterom i bice me svugde, jedva cekam . Hvala puno...

Top Player zuke's Avatar

...i popravi taj grb sto si stavio,nemoj da se brukas .

izgleda da cu morat, a mogao bi i taj kao tvoj da stavim

Pes online ne vredi ni dinar, moje akcije su zavrsavale nerealno lose, dok neki noob skrene malo(ako zna sta radi),
    nesto se ruzno odbije i onda samo drzi loptu i smara dok se ne zavrsi tekma.
    Skapirao sam sta igrica trazi, nisam hteo tako da igram, kod im je skroz iskrivljen.
    Sve se svodi na neku nesrecu ili uzmi igraca i trci ko lud, pa ubac na glavu ili zavuci loptu, dok golman ko balvan gleda.
    Pri tome da bi se bilo sta od toga desilo tvoji igraci moraju prvo da popiju stun, onda ovaj krene da te siluje, onda izgubis tekmu.
    O tome igrica odlucuje, meni je bilo UVEK na moju stetu, svirani su mi penali sto sam bio pored njegovog igraca u 90+...
    Nije me slosilo, ja sam lepo igrao, sto oni napravise krs igricu mene boli briga.
    Jedino sa cim mogu da se pohvale je sto svaka utakmica pruza jedinstveno iskustvo laga, u prevodu taman i da ste ludi da naviknete na ono, svaki put vas ubija na drugi nacin.
    Krivo mi je sto sam naseo na price kako je online bez laga, pa sam zato i kupio igru, inace igraci su pijani na terenu, ono je nesto izmedju klizanja ludaka i pijanih bolida.
    Nisam mogao da igram fifu, malo je kruta i dalje, ali bolje bih prosao da sam to kupio, sada mi je jasno.
    Voleo bih da vidim da naprave simulaciju fudbala bez nekih ludackih ideja, kao ova odbrana ili da bar igrica malo manje odlucuje sta ce da se desi.
    Gomilu puta sam sam ispred gola, ili neki volej, ili udarac glavom i nema gola, pravo u golmana ili katastrofalan promasaj. Kome je to zanimljivo?
    Oni su jurili neku relanost, napravili su parodiju.

Top Player

I sta je pjesnik htio da kaze? Kako igrica ne valja, bla bla bla bla ? Culi 300 puta i bas smara ta prica. Ako ti se ne svidja igrica kakva je, ti nemoj da je igras i kraj price, a ne dodjes i smaras nas ovuda po forumu. Privikni se ili odustani.

Regular

bravo Matija ,meni ne laga ni jedna tekma mozda 4 od 111 i to dok nisam reinst windows!!! Tako da 21 vek komp mora da bude dobar,kao i net!!!

Modulator Toja's Avatar

Quote Originally Posted by trogdor View Post
    Pes online ne vredi ni dinar, moje akcije su zavrsavale nerealno lose, dok neki noob skrene malo(ako zna sta radi),
    nesto se ruzno odbije i onda samo drzi loptu i smara dok se ne zavrsi tekma.
    Skapirao sam sta igrica trazi, nisam hteo tako da igram, kod im je skroz iskrivljen.
    Sve se svodi na neku nesrecu ili uzmi igraca i trci ko lud, pa ubac na glavu ili zavuci loptu, dok golman ko balvan gleda.
    Pri tome da bi se bilo sta od toga desilo tvoji igraci moraju prvo da popiju stun, onda ovaj krene da te siluje, onda izgubis tekmu.
    O tome igrica odlucuje, meni je bilo UVEK na moju stetu, svirani su mi penali sto sam bio pored njegovog igraca u 90+...
    Nije me slosilo, ja sam lepo igrao, sto oni napravise krs igricu mene boli briga.
    Jedino sa cim mogu da se pohvale je sto svaka utakmica pruza jedinstveno iskustvo laga, u prevodu taman i da ste ludi da naviknete na ono, svaki put vas ubija na drugi nacin.
    Krivo mi je sto sam naseo na price kako je online bez laga, pa sam zato i kupio igru, inace igraci su pijani na terenu, ono je nesto izmedju klizanja ludaka i pijanih bolida.
    Nisam mogao da igram fifu, malo je kruta i dalje, ali bolje bih prosao da sam to kupio, sada mi je jasno.
    Voleo bih da vidim da naprave simulaciju fudbala bez nekih ludackih ideja, kao ova odbrana ili da bar igrica malo manje odlucuje sta ce da se desi.
    Gomilu puta sam sam ispred gola, ili neki volej, ili udarac glavom i nema gola, pravo u golmana ili katastrofalan promasaj. Kome je to zanimljivo?
    Oni su jurili neku relanost, napravili su parodiju.
    Druze, igra je svima ista, svaki igrac kakav je tebi, takav je i drugima, to sto ti uvek laguje je do tebe, evo npr meni nikad ne laguje, sto me vrlo iznenadilo.
    Nema ovde da se potplacuje sudija pa da ti svira penal u 90+ minuti bez razloga... kao sto svira zvezdi u kupu. Ako je tvom protivniku svirao penal, za istu takvu situaciju svirao bi i tebi. Sad druga je prica sto ti nisi uspeo da se nadjes u njegovom sesnaestercu, a on tebi jeste.
    Hocu da kazem da je prema svima igra ista. A ti se zapitaj zasto bas ti gubis svaku utakmicu i to, kako sam kazes, od noobova. Ako ne mozes da skontas zasto, ja cu ti reci... nemas pojma igrati pes, a utehu, tj izgovor trazis u tome sto je igra losa.
    A samo malo pogledaj realno, zasto je online milion puta bolje od svega otalog. Bas u offline moze da bude tih stvari, jer komp zna svaki tvoj potez unapred, zna sta primeniti, cudna je ta vestacka inteligencija. Dok su u online oba igraca u skroz istoj poziciji, pobedjuje bolji, snalazljiviji

19. The Following 2 Users Say Thank You to Toja For This Useful Post:

Super Star circulation's Avatar

Quote Originally Posted by Toja View Post
    Druze, igra je svima ista, svaki igrac kakav je tebi, takav je i drugima, to sto ti uvek laguje je do tebe, evo npr meni nikad ne laguje, sto me vrlo iznenadilo.
    Nema ovde da se potplacuje sudija pa da ti svira penal u 90+ minuti bez razloga... kao sto svira zvezdi u kupu. Ako je tvom protivniku svirao penal, za istu takvu situaciju svirao bi i tebi. Sad druga je prica sto ti nisi uspeo da se nadjes u njegovom sesnaestercu, a on tebi jeste.
    Hocu da kazem da je prema svima igra ista. A ti se zapitaj zasto bas ti gubis svaku utakmicu i to, kako sam kazes, od noobova. Ako ne mozes da skontas zasto, ja cu ti reci... nemas pojma igrati pes, a utehu, tj izgovor trazis u tome sto je igra losa.
    A samo malo pogledaj realno, zasto je online milion puta bolje od svega otalog. Bas u offline moze da bude tih stvari, jer komp zna svaki tvoj potez unapred, zna sta primeniti, cudna je ta vestacka inteligencija. Dok su u online oba igraca u skroz istoj poziciji, pobedjuje bolji, snalazljiviji
    Šta je penal ako ono u kupu nije?

Top Player zuke's Avatar

Ma sta se palite odmah,covek je rekao sto cesto mozemo cuti i od iskusnijih online igraca.Njemu ne zameram,ali zameram kad neko ko igra nekoliko sezona online,i ko zna kolko liga i turnira ima,moze da se vadi na slicne stvari.I to uvek kad izgubi ,dok pobedjuje sve je u najboljem redu.Tako da dok god bude postojao EGO,postojace i ove stvari ,ne samo ovde.Inace kad smo kod laga i veze na Pes 12,meni je nekih mesec dana radilo extra,gotovo offline.I tu sam video sta mi je falilo na proslom pesu,brate veza nenormalno utice na rezultate i igru.Poslednja tri dana ,radi lose ,kao i prosli PES,nadam se da je nesto trenutno,ali ni sada ,kao ni tada se nisam vadio na to,i nisam govorio kako je igra sra... Sra... smo mi ,a igra je ,kao i sve u zivotu ,NESAVRSENA!!!

Page 1 of 3 123 LastLast