Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 27

Thread: Passing

Madridista customiZer's Avatar

Default Passing

Ako sam jedini sa ovim utiskom zatvorite temu
    Da li je i vama mnogo teze pogiditi pas u 2012? U 2011 sam mogao da pogodim koga sam htio kako sam htio a sada ne mogu pas na 2 metra da pogodim, igrac je obidje ili nesto. Kada stisnem pas moram da igram onako kakvu mi situaciju namjesti taj pas, nema nista od moje zamisli
    Eksperimentisao sam sa Pass Assistance ali bezuspjeno.

Neki savjeti?

Default Re: Passing

Na koliko crtica igraš?Staviš li na full,igraćeš pas igru kao na fliperu.Smanjiš li na jednu ili nijednu,moraćeš da se pomučiš žestoko da dodaš dobar pas,ali ćeš biti u mogućnosti da,kad uvežbaš dobro,dodaješ lopte koje su bile misaona imenica sve ove godine.Ja igram na jednoj crti i to je sasvim dovoljno da se dobije odličan osećaj u igri.Igra na prvu traži najviše koncentracije,ali kada prođe,osećaj je fenomenalan,posebno kad se odigra povratna lopta na šut,ili dupli pas na malom prostoru.Analog i jedna crta,loptu možeš provući gde poželiš.Meni je trebalo nekoliko dana da se pokupim sa pas igrom,ali sada ide odlično.

Amateur

Ja igram bez crtica.U pocetko je bilo tesko , onda sam se navikao i super je.Samo vezba sinko.Glupo je igrati sa bilo kakvom pomoci, iskljuci sve i cepaj .

pozz,da li je moguce da mi je nestala funkcija da sa desnim analogom palim igrace i teram ih da protrce,mozda sam nesto ugasio al neznam sta u svakom slucaju nemam tu mogucnost,ako neko moze da mi kaze gde da to podesim

A gde se namestaju te crtice da i ja ugasim pa da vezbam

Beginner

moze jedno pitanje,nevezano za pas igru??..kako se sutira?? ..svaki sut van 16erca je jadan,sve neki baloni..sut je ranije bio mnogo bolji..sad kao da nemaju snage,jedva dodje do gola..nisu vise onako ostri..

Super Star Dane Znik's Avatar

moras da pustis L1 (brzo trcanje) kad sutiras

Ne mora da znaci da je do tebe sa dodavanjima, sve je oko tog pass assistance. JA igram sa 3 valjda posto nisam nista dirao i desava mi se da kada imam dva igraca kojima mogu da dodam u liniji, doda onom 1. npr a hteo sam durgom bez obzira kolko dugo drzim pas.

Quote Originally Posted by Gilmar View Post
    Ja igram bez crtica.U pocetko je bilo tesko , onda sam se navikao i super je.Samo vezba sinko.Glupo je igrati sa bilo kakvom pomoci, iskljuci sve i cepaj .
    Igraš na analogu ili na krstiću?Ako igraš na analogu bez ijedne crtice,i još imaš uspeha u igri protiv kompjutera na najtežem nivou,onda si ti fenomen svakako.
    Protiv čoveka mogu da igram bez ijedne crte,protiv kompa je suludo.

Regular mr. HankeY's Avatar
    Steam ID:
    necainter45

Quote Originally Posted by Zvezdan Nik View Post
    Igraš na analogu ili na krstiću?Ako igraš na analogu bez ijedne crtice,i još imaš uspeha u igri protiv kompjutera na najtežem nivou,onda si ti fenomen svakako.
    Protiv čoveka mogu da igram bez ijedne crte,protiv kompa je suludo.
    Po cemu je to toliko tesko? I ja igram bez ijedne crtice i jos pogasim onaj Player Assistance. Nije nista tesko,ja sam za 3-4 tekme uso u ritam.

Ljudi,nemojmo se praviti Englezi.Igram i ja ovu igru svaki dan i vrlo dobro znam da je kombinacija analognog upravljanja sa isključenim crtama teško mučenje,gotovo nemoguča misija.Igram igru od samih početaka tako da nisam nikakav amater ili još gore početnik u ovoj priči.Onaj koji uspe da napravi dobar rezultat u nekom takmičenju tipa Master liga,igrajući na najjačem nivou,a isključuje sve crte u kombinaciji sa analognim komandama,vanredno je inteligentan,ili je nadčovek.
    Protiv čoveka je smisleno isključiti sve crte,protiv kompa je to jako teška rabota.
    O player assistance i nije bilo govora,to je i kod mene sve na off.

12. The Following User Says Thank You to Zvezdan Nik For This Useful Post:

Regular

jel pricate o onim crticama semi asisted a,tako nekako pise,znaci sve da smanjim?

Odigrao sam 2,3 partije do sada tako da ne znam u cemu je fora sa tim crticama. Cemu one sluze uopste?

Ma pasovi jesu tezi ali to i jeste realnost nije svaki tim Barselona da igra laserski tacno , ali moj problem je odbrana zasto igrac kad juri protivnickog nece vise kad drzis X da vrsi pritisak na njega da izbija loptu ?

Thumbs down Re: Passing

Ija imam isti problem sa dodavanjem ...pogotovu u online igri KATASTROFA!!!
    Pogasim assistance i nista dodam svih pet crta nista KATASTROFA!!!
    a tek trougao u sesnaestercu ma nista totalno neprecizno,napravise krs od dodavanja

Beginner Sawkecsm's Avatar

Ja sam luddd.... Ili u najgorem slucaju dileja... Ovakav krs od fudbala nisam video par godina. Kompjuter napravljen kao da su vanzemaljci... Igram Konamijem fudbal od 1996 te godine i nikad ovakav nije napravljen tezak... Car igre jeste da se igra na top player..ali nije sustina napraviti igru da stradaju dzojstici ili je u tome i fora da se sto vise prodaju. Procenat pasa u svim dosadasnjim utakmicama kompjutera je preko 85% sto cete iskreno reci mNOOOOGO...nerealno da ne mozes uzeti kompjuteru loptu na izbijanje nikako..a uklizavanje ili uzimanje kocka + iks uvek faul..koje ni Mazic ne bi sudio na nasim livadama.. Inace igram na 2 crtice.. Sve u svemu krs zivi.. jedino je dobro protiv ortaka...tu se pokazuje znanje xD

Quote Originally Posted by Zvezdan Nik View Post
    Ljudi,nemojmo se praviti Englezi.Igram i ja ovu igru svaki dan i vrlo dobro znam da je kombinacija analognog upravljanja sa isključenim crtama teško mučenje,gotovo nemoguča misija.Igram igru od samih početaka tako da nisam nikakav amater ili još gore početnik u ovoj priči.Onaj koji uspe da napravi dobar rezultat u nekom takmičenju tipa Master liga,igrajući na najjačem nivou,a isključuje sve crte u kombinaciji sa analognim komandama,vanredno je inteligentan,ili je nadčovek.
    Protiv čoveka je smisleno isključiti sve crte,protiv kompa je to jako teška rabota.
    O player assistance i nije bilo govora,to je i kod mene sve na off.
    Ja igram običnu Ligu sa Arsenalom, na superstar i sa svim isključenim crtama, a igram sve komplet na desnom analogu. Ne smatram se vanredno inteligentnim, kamoli natčovekom, i posle nešto više od pola sezone sam treći na tabeli sa 2 boda manje od prvog. Bio bih i prvi da mi AI nije lagao sa ofsajdima, i da nije bilo nekih bagova.
    Jedino što mi smeta kod pasova je što nekad ne ume da prepozna šta želim da uradim pa mi uključi pogrešnog igrača dok onaj kojem sam želeo dodati preskače tu loptu, zatim kad igrač krene na loptu, promaši je za 3cm pa onda pravi luk i okreće se da bi došao do nje. I ono kad lopta završi iza leđa onome kome dodajem, samo što je to više moja greška, treba dobro pratiti kretanje tvojih igrača.

Amateur

Ја сам стандардно кренуо без цртица,кренуо да се увежбавам,играо много утакмица,на крају сам само полудео до те мере да сам сломио тастатуру на 2 дела и обрисао пес...Сутрадан купио нову,инсталирао пес,ставио на 5 цртица и не нервирам се толико,само што ми не потрефи баш увек коме хоћу да додам(што је у сваком случају боље него када сваки пас иде саиграчу иза леђа па он као епилептичар маше рукама,или још горе што је послати пас по линији готово немогуће) .

Trebao si od starta da vidiš da je igrati bez ikakve pomoći kompa nemoguće na tastaturi gde imaš četiri strelice i samo osam mogućih pravaca dodavanja. Bez analoga ništa.
    I koji vam je moj sa lomljenjem svega? Ima se, može se, a?

Page 1 of 2 12 LastLast