Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 46

Thread: Moji golovi

Default Re: Moji golovi

Ovo je samo mali deo golova pobratime,dosta ih postižem a izdvajam samo one iz izgrađenih i "normalnih" fudbalskih akcija koje su,očigledno,većini teško odigrive.Ti sledeći put napiši nešto smislenije,ili stavi neki svoj gol da vidim čime raspolažeš.Kao što vidiš,na svim klipovima su raznovrsni golovi,i nogom i glavom,a većina je iz dobro odigranih akcija.Živo me interesuje kakve ti golove postižeš kad ni u jednom od ovih klipova nisi video ništa vredno pažnje?!
    Digresija:sada sam odgledao tvoje golove;kao što sam i mislio,izuvanje sa pola terena,toliko ih ima na sajtu da ih više ni ne razlikujem.Verovatno svi postignuti na suvom pes-u bez Jenkey peča gde je moguće otežati loptu prilikom šuta.Otežaj šut pa da vidim kako biješ sa 40 metara.

pa sigurno bolje od tebe...

Sinovac,smešan si!Koliko si maliciozan vidi se po tvom komentaru u kome navodiš kako u mojim klipovima nema ničeg zanimljivog.A vidi,u tim istim klipovima ima hrpe golova iz slobodnih udaraca.Slobodnih udaraca koje si i sam postovao u svojoj temi.To dovoljno govori koliko si neozbiljan ,tako da te u buduće ne smatram kompetentnim sagovornikom ni u jednoj temi vezanoj za Konamijev fudbal.Te golove na koje se ti ložiš ja sam preležao pre mnogo,mnogo vremena.Vidiš ,od samih početaka Konamijevog fudbala ja težim da igram igru koja liči na realan uzor.Zato sam davno i prešao sa Fife na japanski proizvod.Neko voli da izuva sa pola terena i loži se na takve stvari,ja volim da igram "pravi fudbal",zato mene nova izdanja Konamijevih fudbala ne razočaravaju poput ljubitelja nekih starijih,"fliper" izdanja.
    Ove fore "bolji sam od tebe" i "nisi zanimljiv" sačuvaj za društvo iz kraja,nisam ti ja dobar sagovornik za te budalaštine.

Evo,dečkić se primio pa laje!
    Zamolio bih te da više ne truješ po temi,imaš svoju pa tamo slini!

Banned

Kad Zvezdan objasni, objasnio je

Nego Manca, ne slazem se sa tvojim gledanjem na Zvezdanove golove. Ok, kad igras protiv drustva uvek je lepse zavuci sa 30/40m pa se kasnije 10 dana k****ti kakav si gol dao nekom drugu. Ali kad igras protim kompa(pogotovo na pes 12), uvek je lepse graditi akciju sa puno dodavanja i postepeno probijati(Posto je AI poboljsan ove godine, teze je proci igraca).

7. The Following User Says Thank You to OriGinaL For This Useful Post:

Manca, pokri se ušima.

Ukusi su razliciti,ok su i tvoji golovi ali i sa distance su golovi iz akcija,neko mora da ti doda loptu u noge ili u slobodan prostor i da posalje projektil,ja koristim Jenkey patch i stavio sam da mi lopta bude teska sa nesto jacim sutom,tako da dosta golova dajem u visini do polovine gola,nekako mi je to lepse,kad mu zavuce u donji ugao,tako da mislim da je sve to realno nema tu nista lose niti je bas jednostavno,prosto iskoristis tajming i prostor,da sam hteo da stavljam sve asistencije koje sam napravio u BAL-u,ima ih preko 200,imalo bi se svasta videti ali golovi su dovoljni,uzgred bez ljutnje tvoje akcije imaju svakako fudbalski rezon ali nekako lako dolazis do gola,odbrana kao da je slogirana,primer tog gola kad primis loptu u blizini sesnajsterca,imas vremena da cimnes i dodas,mislim razmislis dok odbrana slabo reaguje,kad bi igrao iz prve eventualno druge pas onda bi to jos vise imalo smisla ali kao sto rekoh ukusi su razliciti,meni su gotivni i takvi golovi,mada kao AMF opravdavam poziciju na kojoj igram i postizem golove van sesnajsterca,u svakom slucaju samo napred...

Brate,dok ja napravim jednu ovakvu akciju na supetstar težini,mozak mi prokuva.
    Iza svih ovih golova je sijaset situacija koje nisu prošle.
    To što ti se čini da odbrana deluje blazirano je samo posledica dobro odigrane akcije,i to se ne dešava stalno.Napraviti dobru akciju na ovom fudbalu je Sizifov posao.Kad uradim igrača,ili dobrom loptom izbacim napadača u šansu,više nema potrebe da držim brzo trčanje,pustim,namestim igrača i dam gol.Isto važi i za prostor oko protivničkog 16.Ne držim mnogo brzo trčanje pa imam vremena da pogledam šta se oko mene dešava.
    Šut sa distance u konamijevim,a svim ostalim fudbalskim simulacijama je splet okolnosti,i nema mnogo veze sa znanjem i veštinom(neki od najgorih igrača sa kojima sam igrao ovaj fudbal od samih početaka,su davali najatraktivnije golove upravo šutevima iz daljine).Dobra akcija je ono što je krasilo japanski fudbal od samog nastanka,i to je aspekt u kome je uvek bila izazovnija od Fife.
    Na ovoj,poslednjoj igri,za dobru akciju nije više potrebno samo stisnuti prema igraču,treba ga videti,često i na radaru koji ja obilato koristim,treba ga pokrenuti,a možda i još nekog od saigrača u blizini,treba mu dodati pored ubistvenog kompa,i treba realizovati.Nikad teže i nikad bolje.
    Što se tiče šuta,default je besmislen jer šuteri ubijaju,i levom idesnom.Ja sam šut,pored težine lopte,otežao odmah nakon prvog Jenkey peča.To je prava stvar.
    Naravno,ukusi su različiti,pa je suvišno raspravljati na tu temu.

14. The Following User Says Thank You to Zvezdan Nik For This Useful Post:

16. The Following User Says Thank You to Zvezdan Nik For This Useful Post:

Default Odg: Re: Moji golovi

Svaka cast majstore, super su ti golovi. Sto ne ubacis neku muziku mnogo lepse bi izgledao klip?

18. The Following User Says Thank You to miloscalum For This Useful Post:

Uh,mrsko mi je da se i sa time zezam,probao sam jednom i nije mi uspelo to što sam naumio da uradim.

Professional TheBernandinho's Avatar

Haha ma ne moraš da uklapaš situaciju sa muzikom samo je ubaciš.Inače dobri su ti golovi,pusti šta drugi pričaju snimaj zasebe.I ja snimam sve golove jer je svaki lep na svoj način,komp je ove godine sjajan i ne može bog zna šta da se uradi u napadu.Samo tako nastavi!

21. The Following 2 Users Say Thank You to TheBernandinho For This Useful Post:

Kompilacija golova "Građanskog" u ML,i poslednja dva gola iz utakmica 2 na 2 sa društvom.

24. The Following User Says Thank You to Zvezdan Nik For This Useful Post:

Kako me nervira kad ovako igrac na 0:3 prima loptu,na kojoj tezini igras ? Svaka cast za golove.

Na superstar,a ovako je primio jer sam ja krivac,loše sam usmerio pas,tako da je dobro da je uopšte i primio.Inače,ko igra na manual,odnosno bez ijedne crtice u pass suport-u,zna koliko je nezgodno u pojedinim trenucima dodati saigraču loptu,posebno kad je malo veća gužva u odbrani.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast