Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 20 of 168

Thread: Na kojoj težini igrate?

Default Na kojoj težini igrate?

Ljudi ja ne znam za vas ali ja još uvek ne mogu da se naviknem na novi pes :P Čim sam ga instalirao počeo sam na top playeru jer sam uvek igrao na toj težini i sjajno mi je išlo u 11-ci. Sad ne mogu ni na profesional da igram kako umem. Ne znam kako je kod vas, meni je dosta komplikovan ovaj pes :(

Default Re: Na kojoj težini igrate?

И ја сам кренуо на "Top player" нивоу одмах након инсталације. Наравно, губио сам у првим мечевима много чешће него што сам побеђивао. Било је ту и доста нерешених резултата. Убрзо сам почео да играм на "Superstar" нивоу. Морам ти признати да ми је некако лакше него на "Top player", иако то нема, ама баш никакве логике. Ако се баш концентришем могу да победим, рецимо са Србијом, сваку репрезентацију. Међутим, стоји да је јако тешко добити ове најјаче(Енглеска, Шпанија, Бразил и сл.), па се у финишу утакмице врло лако примају голови када противник притисне, а концентрација падне.

Regular mr. HankeY's Avatar
    Steam ID:
    necainter45

Ja od pocetka Top player igram...kasnije kad sakupim malo onih poena kupujem i krecem na Superstar.

Uvek na najtezem nivou, na ovom PES-u to je Superstar. Kao i u predhovnim nastavcima igram master ligu sa onim zlj igracima pocinjem u drugoj ligi cilj mi je da osvojim 1 mesto i kup zatim u drugoj sezoni prvu ligu, cup i uefa cup i u trecoj sezoni ligu sampiona, super kup i ponovo prvenstvo i kup, pa onda sve ispochetka.

Odigrao sam jedan Svetski kup sa Nemačkom na Superstar. Osvojio sam iz keca, ali sam uživao u svega dva gola od osamnaest koje sam postigao do finala.
    O primljenim golovima neću ni da govorim. I to je moja definitivna odluka o kraju ogranja ovog PES-a. Pružiću šansu novim gameplay patchevima, ali teško
    da će se tok igre i animacije golmana srediti kako treba u ovom fudbalu. Razočaran.

Od juče igram na ss težini i primetna je razlika u stilovima igre mašine.Dok je na top player-u komp igrao kao napucan,na ss nivou igra potpuno drugačije.Odbrana koju igra je savršena,kao i napad.Nema onog strahovitog pritiska kao na top player-u,ali kad krene da igra,neumoljiv je.

7. The Following User Says Thank You to Zvezdan Nik For This Useful Post:

Igram na top player,superstar izbegavam jer da su hteli da stave tu tezinu stavili bi je po default-u a ne da se "kupuje",ne znam sta su time hteli da docaraju,znaci jedino mi je merodavno ono sto je po default-u koliko vidim mnogi se i zale da je superstar nesto laksi od top player-a ali precizniji u pasovima i sutevima,kako bilo top player je za mene najtezi nivo...

Regular AcMilan91's Avatar

Top player i superstar..

Igram na Top player. Nije da me nervira igra compa već je stvarno nerealno ono kako su napravili, uletim klizeći u trenutku kada sam pritisnuo comp. stane i samo prođe pored. Da ne govorim o prepucanim igračima i timova kojima ne možeš uzeti loptu (Roma, Malaga, Atl. Madrid itd..)

Default Odg: Na kojoj težini igrate?

Igram na Profesional i na Top Player,Superstar mi je nekako mnogo tesko..

Super Star makki22's Avatar
    Steam ID:
    markonnni22

Top Player, uskoro na Superstar

13. The Following User Says Thank You to makki22 For This Useful Post:

Superstar. Igram samo sa Arsenalom i Juventusom, mogu da pobedim sve te prosečne B i C timove, sa čisto B timovima se patim, protiv A ne smem još ni da probam.

Regular

Uvek od kad znam za sebe igram na najtezem nivou u ovom slucaju je to top player posto sam ubedjen da je tezi od superstara.

Professional nattydread's Avatar

Superstar (1.1) je tip-top. AI vara minimalno i mnogo se lakse oduzima i preseca lopta. Izgleda se neko tamo zaje**o i zamenio kodove za TP i SS.

Regular

superstar lagano 4-5 nula...

Quote Originally Posted by nemshy View Post
    superstar lagano 4-5 nula...
    Pa ako te komp gazi 4-5 nula, smanji težinu...

Ja igram malo na profesional, malo na superstar..Retko koju dobijem na superstar.
    A top player toliko laže da nije normalno.

21. The Following User Says Thank You to real022 For This Useful Post:

Default Odg: Na kojoj težini igrate?

Na profesional igram, a od skoro i na Superstar.

Super Star Šilja's Avatar

Umalo nisam razlupao ****ni komp zbog PES-a. Igram na top playeru, al brate ono je proseravanje. Kompovi pasovi su 100% precizni, uvek znaju gde da bace loptu kad je guzva, nijedan pas u prostor mi ne prolazi, jer uvek odbrambeni igrac izgura ovog mog. Kod kornera moji i ne vide loptu, a kamoli udare. Kad god uklizam, komp samo preskoci i nastavi dalje. Sizim

24. The Following 2 Users Say Thank You to Šilja For This Useful Post:

Page 1 of 9 123 ... LastLast