Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 161 to 168 of 168

Thread: Na kojoj težini igrate?

Default Re: Na kojoj težini igrate?

Ma Superstar zakon..onaj osjecaj kad ti CPU zabije svaki iz slobodnjaka HAHHAHA

2. The Following 2 Users Say Thank You to InoMessi For This Useful Post:

Super Star Miodrag999's Avatar

Default Odg: Re: Na kojoj težini igrate?

Quote Originally Posted by InoMessi View Post
    Ma Superstar zakon..onaj osjecaj kad ti CPU zabije svaki iz slobodnjaka HAHHAHA
    Pokusaj odbranit, pritisnes W (dugi pas) i stranu na strelicama u koju ce sutat.

4. The Following User Says Thank You to Miodrag999 For This Useful Post:

Beginner Jasko78's Avatar

Default Re: Odg: Re: Na kojoj težini igrate?

Samo super star,iako je dosta 'bezobrazan' ,iako je 'težak lopov',iako sam sebi rekao mali milion puta da ću ga prestati igrati i preći na neki lakši level kada osvojim sve najteže lige u ML na njemu,sada kada sam to učinio ipak shvatam da je najveći gušt pregaziti jake ekipe upravo na ovom fascinantnom i kontroverznom levelu.Jedan sat ga psujem,drugi sat uživam i tako je ostalo i danas nakon godinu dana kada sam osvojio skoro sve što se osvojit dalo .Izaziva me da krenem na osvajanje još jedino bundeslige koju nisam osvojio,iako mi nije nikakav izazov naspram Engleske 2 puta,Serije A,Španske prije dva dana (nakon 7-8 mjeseci pokušaja) ,Liga Š. itd...

Za.eban level u svakom slučaju

7. The Following 6 Users Say Thank You to Горан For This Useful Post:

SuperStar, ali ovo čudo kako su napravili odbranu ne vredi igrati, golove dobijam isključivo tako što protivnički igrači probiju sa strane, nabace a moji centralni igrači stanu kao retardirani dok ih protivnički laganica prođu i zabiju gol, ili kad iz sredine terena protivnički srednjak uputi precizan pas takođe kroz sredinu i lopta dođe do njihovog centarfora koji je sam pred golmanom ali nije u ofsajdu jer se obavezno jedan moj igrač nađe na ivici šesnaesterca (iako pored sebe nema nijednog protivničkog napadača da čuva) ali sa strane pa ne može da ga stigne iako su njegove kolege iz tima npr. na 25 metara od gola i naravno da onda nema ofsajda (inače je ofsajd trap uključen) i da je gol puka formalnost. Čist čiteraj. Znači jednostavno si nemoćan i sav tvoj eventualni prethodni trud pada u vodu.

Regular AcaX12's Avatar

Ja igram Top Player, jer ja nisam neki igrac, mislim cesto pobedjujem, ali ako predjem na SS gotov sam, gubim 3:0, 4:1... Moracu jos malo da usavrsim igru i prelazim na Super Star!

Default Odg: Na kojoj težini igrate?

Igram na Regular jer utakmice vecinom igram na 5 minuta, a na professional ne mogu da ih dobijem. :P

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789