Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 40 of 75

Thread: Taktike i formacije

tatko na online operativac's Avatar

Default Re: Taktike i formacije

, .

Meni ovo za sada radi posao, 4-5-1, posto je retard ekipa,
    vidi se da ne dajem bas nesto golova mnogo, (najmanje u ligi)
    ali ih zato i ne primam, level je proffesional,
    na top player cu staviti kada prodje prva sezona.

Zna li neko kako se menja attack/defence level

Professional g4meR166's Avatar

Quote Originally Posted by herrnikolic View Post
    Zna li neko kako se menja attack/defence level
    drzis select i onda sa r1 i r2 mjenjas

Quote Originally Posted by g4meR166 View Post
    drzis select i onda sa r1 i r2 mjenjas
    tako je bilo i u 2011,al ovde neće,jednostavno uopšte se ne pokazuje onaj nivo da se podiže ili spušta...

edit:ne znam sta je bilo,ponovo sam odradio dodelu komandi dugmadima i sad radi..

Једно можда,уствари сигурно ултра глупо питање,али можда се неки лудак сећа.
    На песу 2010 ако се не варам био је мислим гранде печ или нешто слично,биле су класичне репрезентације на њему између осталих и ссср.Они су имали неку олд скул формацију 442,само што позади нису имали два штопера него либера и штопера,а напред су имали класичног шпица и левог полушпица којег је играо луди блохин који је кида.
    Са том тактиком ме нико никада није победио у 3 утакмице,било који тим да сам користио.Нека мешавина агресивности и ненормалног контранапада,а одбрана је била непрелазна.
    Најбоља формација и тактика откад играм пес,односно најбоље ми је лежала.Што је најгоре противнике нисам добијао него уништавао.
    Е сад питање је да ли неко можда има тај печ инсталиран или шта већ да окачи сс те тактике и формације да покушам да је ископирам на овом песу.
    Ко нађе или се сети има пиво од мене.

6. The Following User Says Thank You to The Vinjak For This Useful Post:

Ja gotovo uvek igram deufalt i to vrlo uspesno. Kao sto rece neko u jednom od predhodnim postovima bilo bi lepo da neko napise znacenje taktika. Elem mene treunutno najvise nervira kretanje igraca u trenutku kada mu dodajem loptu. Recimo kada ja imam loptu na sredini terena i hocu da dodam nekom od bekova uperim lepo strelice u njegovom pravcu pritisnem X i u u trenutku kada ja pustim X taj igrac kome dobacujem pocne da trci u nekom pravcu najcesce ka meni i onda pas ode u aut ili iza njega. Isto tako kada je igrac sam u sesnastercu i umesto da stoji u mestu on pocne da trci u neku stranu i ja mu dodam neprecizno. Na PES11 je to bilo idealno uradjeno. Nekada je bilo ono podesavanje sa strelicama i mogao sam sam da odredim koji ce igrac gde i kada da se ubacuje. Interesuje me da li je fudbal jednostavno takav ili taktika moze da utice na takve pojave?

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Quote Originally Posted by The Vinjak View Post
    Једно можда,уствари сигурно ултра глупо питање,али можда се неки лудак сећа.
    На пес песу 2010 ако се не варам био је мислим гранде печ или нешто слично,биле су класичне репрезентације на њему између осталих и ссср.Они су имали неку олд скул формацију 442,само што позади нису имали два штопера него либера и штопера,а напред су имали класичног шпица и левог полушпица којег је играо луди блохин који је кида.
    Са том тактиком ме нико никада није победио у 3 утакмице,било који тим да сам користио.Нека мешавина агресивности и ненормалног контранапада,а одбрана је била непрелазна.
    Најбоља формација и тактика откад играм пес,односно најбоље ми је лежала.Што је најгоре противнике нисам добијао него уништавао.
    Е сад питање је да ли неко можда има тај печ инсталиран или шта већ да окачи сс те тактике и формације да покушам да је ископирам на овом песу.
    Ко нађе или се сети има пиво од мене.
    Izlazi El Clasico patch uskoro, to je to isto, samo što su preuzeli posao, biće tu sigurno.

9. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Amateur gawric's Avatar

Inter nikad slabiji na PES-u, ali ja sam takav fan da igram vec 6 god PES sa Interom i ne pada mi na pamet da menjam! xD

Professional nattydread's Avatar

Protiv kompa nije lose nesto ovako sto se odbrane i sredine tice (a gore kako vam odgovara: 1amf/2cf; 2ss/1cf; 2wf/1cf...) ako igrate sa timom koji ima 3 solidna cb-a. Dosta su fleksibilnije pozicije u '12 pa sad cb-ovi mogu prakticno gde oces na svojoj polovini da igraju i izbacili su wing back pozicije pa sad rb i lb mogu skroz do polovine terena da se "nafuraju" sto je idealno za ovu formaciju. Protiv kompa samo visoka odbrana i mega presing.

Aj mala pomoć drugari, kako da u toku utakmice promenim taktiku bez izlaženja u pauza meni? To sam video da rade online, kad se pojavi prozorčić sa menadžerom koji vrišti na igrače.
    hvala!

Default Odg: Re: Taktike i formacije

Quote Originally Posted by bajrozupic View Post
    Aj mala pomoć drugari, kako da u toku utakmice promenim taktiku bez izlaženja u pauza meni? To sam video da rade online, kad se pojavi prozorčić sa menadžerom koji vrišti na igrače.
    hvala!
    Probaj drzis select +krug i tako menjas,ako ces pod 2 taktiku pritisni dva puta krug i tako za ostale.

14. The Following User Says Thank You to internacional 1 For This Useful Post:

Quote Originally Posted by bajrozupic View Post
    hvala!
    Ako imas dzojstik upalis analog i pritisnes (mislim) strelicu u desno i onda menjas taktiku

16. The Following User Says Thank You to darko2595 For This Useful Post:

Regular AcMilan91's Avatar

iz master lige

Jedno pitanje, jel se i vama desava neki bag kad sacuvate formaciju. Na primer, sacuvate neku formaciju, i koje su izmene, ko izvodi korner, itd. A posle kad idem na load, izmene su sve izmesane i raspored igraca?

Isto tako, kad hocu u ML, odem na sledeci mec i u onom meniju gde biram dres i gde krecem da pocnem igru, i sad neko iz startnih 11 je sspendovan a ja ne mogu da ga zamenim, nece. Nego ga komp automatski zameni sa nekim kad pocne mec.

Ove 2 stvari me mnogo nerviraju.

1. Ne desava mi se to, dobro pamti raspored i izmena i igraca, uglavnom dobro pamti podesavanja

2. To mi se desi kad ocitam formaciju, a na nekoj poziciji je suspendovan igrac. Taj problem resis tako sto se posle ocitavanja formacije vratis u meni za pocetak utakmice i onda ponovo udjes u formaciju. Posle toga mozes da promenis igraca koji je suspendovan.

kod mene su igraci neraspolozeni kad igram master ligu

Super Star David_Luiz's Avatar

Najcesce igram sa Celsijem. Ide mi veoma dobro. Taktiku namestam na Quick Counter, jer brzo istrcavam kontre sa Matom. Ovako nekako izgleda moja taktika.

Formacija smrt za protivnike .Ova formacija je jaka zato sto RMA ima prilicno jaku sredinu terena Di Maria , Ozil ,Diarra , Khedira , Alonso , Pedro Leon . Jedino me komp zeza malo u odbrani , samo tri odbrambena imam i tu je jedina mana , ali zato golovi ne fale ..

One evening I drove my husband's car to the shopping mall.
    On my return, I noticed that how dusty the outside of his car was and cleaned it up a bit.When I finally entered the house, I

called out."The woman who loves you the most in the world Diablo 3 Gold just cleaned

your headlights and windshield."
    My husband looked up and said, "Mom's here?"

Evo kako trenutno izgleda moja ekipa !

Mozes li mi reci na koji nacin postavljas trening, koliko ga cesto mijenjas, da li neki koristis duze od drugih itd?

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast