Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 20 of 41

Thread: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................

Default NAJBOLJI IGRAC U become legend....................

ipak je moguce.....................
    best player in BAL.....................

Default Re: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................

krenuo sa 84 pocetnom ocenom......vec sa 22god. ocena bese 95.demolition man...........................

Super Star Ivan94's Avatar

Angry Odg: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................

Погледај ти моју каријеру па ми се јави.Почео сам са 17 година оверал 73 а сада имам оверал 96 и имам 31 годину!!!!!!!То не може оверал 95 са 22 године нико да има осим ако ниси правио ПЕС 11 па знаш све унапред!!!!!!!

Default Re: Odg: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................

veruj da moze............objasnio sam momce kako sam uspeo to da uradim da si pratio video bi.....prva dva puta kada sam igrao BAL isto sam imao kao ti slicno ali treci put kada sam slucajno probao nesto uspeo sam.......
    ako hoces momce objasnicu ti.......pozzzz.....a posle kada vidis da moze neces tako govoriti......

veruj da moze............objasnio sam momce kako sam uspeo to da uradim da si pratio video bi.....prva dva puta kada sam igrao BAL isto sam imao kao ti slicno ali treci put kada sam slucajno probao nesto uspeo sam.......
    ako hoces momce objasnicu ti.......pozzzz.....a posle kada vidis da moze neces tako govoriti......

I'm ALEKSANDAR, BITCH CREEP's Avatar

Realno puca mi poz ne zelim vise da spamuje niti ban da dobijem

ma neka tebi puca sta oce....ali ne mozes da pricas neke stvari o kojima nemas pojma druze.........

Top Player Dzoni 123's Avatar

Default Odg: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................

ivan94 i creep su dva lika koja kidaju bal a ti mozes da odes na neki drugi forum i *****s kolko oces
    ja sam citao i ivanovu creepovu karijeru i prosto razbijaju a ti mozes da se pokrijes usima

12. The Following 4 Users Say Thank You to Dzoni 123 For This Useful Post:

IPes Шоми's Avatar

Prvo,''momce'' ti ne znas da napravis najprostiji klip.Motas 20 puta tvoje ocene,a videli smo da su ''fascinantne'' i prvog puta.Drugo,ne kapiram u cemu je draz varanja i nabudzivanja igraca da imaju overal preko 100?! Jbt,zar ti nije bolje i zanimljivije da pocnes u nekom ''jadnom'' klubu sa overalom 65,70,nebitno,a ne da ti vec sa 20 godina imas preko 100? Radi ti sta hoces i pljuj koliko hoces,ali ovo sto ti igras ne zove se PES.

14. The Following 4 Users Say Thank You to Шоми For This Useful Post:

Super Star Ivan94's Avatar

Default Odg: NAJBOLJI IGRAC U become legend....................

Е па имењаче као што видиш сви те исмевају и шта си тиме постигао?Лако је узети па буџити оцене а рођаче играј ти два месеца и дођи до 30 година па имај оверал 95 е то се зове каријера ово што ти радиш нема везе с ПЕС-ом!!!

Играј ти за Лацио,ХСВ,ПСЖ,Ливерпул,Звез ду(сад одрађујем последње 3 године у каријери),Арсенал,Реал Мадрид,Милан,Манчестер Сити,Барселону освоји све што се може освојити,покупи награде за играча године у свету 4 пута заредом и УЕФЕ 3 пута у каријери па се онда јави!!!Освоји ЕП и СП 3 пута заредом па онда реци нешто.Буди најбољи стрелац,асистент,лиге,буди легенда а немој да се спрдаш нити да бламираш себе!!!

16. The Following 4 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Ja ljudi ne znam kako da vam objasnim da nisam ubacivao ocene,da nema drugari cheat,nema foliranja.....sve je to cista slucajnost probao sam i uspelo mi.....tri igraca do sada izgradio na istu foru......gde sam se zeznuo priznajem u pisanju i postavio da sam uspeo da dobijem igraca sa 84,ustvari najbolje sto mi je ispalo je 76(to je greska priznajem) ali sve ostalo i slike sto ste videli nije fake!!!nikoga ne zezam,ne zelim da me ismejavate,ne lazem.a sa ovim igracem(slika) sam osvojio skoro sve....(opet ne morate da verujete).ko hoce neka mi se javi da se nadjemo na npr facebook-u i objasnicu mu......(((ivan jovanovic)))pokazacu mu u cemu je caka i posle kada uvidi da je realno ovo sto sam pricao videcemo ko je lazov........

20. The Following User Says Thank You to Prince For This Useful Post:

OD TEBE MOMCINO da.............................

I'm ALEKSANDAR, BITCH CREEP's Avatar

Quote Originally Posted by Prince View Post
    Creep ovaj te je nadmasio
    Svaka mu cast brate !

23. The Following User Says Thank You to CREEP For This Useful Post:

probaj sledece:kreni BAL,visina,tezina,bla bla nebitno,namesti CF i all-arround.dalje.namesti sut 6,dribling 6 i snagu 2 (dobija se igrac sa kod najvise sto sam dobio 81,naravno i manje ali blizu te ocene)pa ces videti CREEP sta ispada....i tako se vrati nekoliko puta unazad da bi dobio sto bolju ocenu....ali ne diraj pomenute shut,dribling,snagu.....i u top player ima da vidis sa 22 god. koliko ces imati ocenu,pa nece biti kluba u kome ne mozes igrati(brdo dobrih klubova davace ponude i to prvih 15 klubova......osim pocetka BAL gde ti komp daje klubove...a to osvajanje LS,najbolji strelac,asistencije....pih sa tim ocenama videces kako ces igrati i davati brdo golova i ostalo.....

Nerazzurro 4evra's Avatar
    Steam ID:
    4evra

okaci SSove liste klubova gde si igrao i sve one indvidualne nagrade pa da se moze zavrsiti sa raspravljanjem.

26. The Following 2 Users Say Thank You to 4evra For This Useful Post:

Page 1 of 3 123 LastLast