Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 81 to 85 of 85

Thread: Balkan League Patch Obavestenje

Default Re: Balkan League Patch Obavestenje

Quote Originally Posted by pes5
    Quote Originally Posted by Cantona
    Quote Originally Posted by pes5
    Ă…Â*to se tiče navijačkih pjesama, učinit ću sve što mogu, samo mi reci u kojem formatu moraju biti pa ako treba i ako budem imao mogućnosti prebacit ću ih ja u odgovarajući format pa da vam bar malo truda uštedim
    Treba da budu u .adx formatu, tako da ako imaš, slobodno pošalji i .mp3 i .wav
    Znash sta sam korisno otkrio? e ovako. Ja krenem preko onog programa od 110 kb da konvertujem i nece. onda se ja iznerviram i umesto adx ubacim wav (preko onog programa sa kojim otvarash afs fileove (mislim da se zvao dkz studio)) i ono radi. Nadam sa da sam vam pomogao.

P.S. Nisam isprobao sa navijackim pesmama nego samo sa obicnim al to je jedno te isto?
    Ne razumem.
    pa mislio sam na to da kad ubacujes pesmu u 0_sound da ne morash da je konvertujes u adx nego mozes da ubacis wav direktno

Regular redsi's Avatar

Default Re: Balkan League Patch Obavestenje

posto sam veliki fan proevolutiona 5,a imam dial up vezu i ne bih mogao da :sajkaca: :sajkaca: :sajkaca: :hail: :hail: :hail:skinem balkan league pach,kako bi mi pomogli da ga imam.kako bi ste mi poslali fajl od 212mb. :hail: :hail: :hail: :hail:

Default Balkan liga problem

Moze li mi neko ostaviti link za Balkan liga patch download pliiizzzz? Nasao sam ih par ali kad krenem downloadovati kao da downloadoujem neki document. Moze li mi neko pomoci?

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345