Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 161 to 173 of 173

Thread: BAL-Ivan Mladenovic

Super Star Ivan94's Avatar

Default Odg: BAL-Ivan Mladenovic

ЗВЕЗДА TРИ КОМАДА ОФК-и ЗА ЧЕЛО ТАБЕЛЕ-3:0,ФАНТАСТИЧНА ПАРТИЈА МЛАДЕНОВИЋА!!!

Фудбалери Црвене Звезде победом над ОФК Београдом на Карабурми-3:0 засели су на чело табеле са 32 бода,док "романтичари" имају бод мање.Сасвим је јасно да ће се између ове две екипе одвијати "рат за титулу" а прву битку заслужено је добила Црвена Звезда.Голове за тим са Маракане постигли су Јохансон у 27,Рикелме у 81. и Младеновић у 88.минуту.Центарфор црвено-белих пружио је још једну фантастичну партију тако што је био асисент Јохансону и Рикелмеу,а поред тога враћао се у одбрану,уливао сигурност у Звездине редове током корнера и слободних удараца,прекидао акције противника на средини терена и на крају урадио оно што најбоље уме=ДА ПОСТИГНЕ ГОЛ!После меча ДЕЛИЈЕ су Ивана поздравиле аплаузом а он је скинуо свој дрес,пољубио грб Звезде и бацио га међу навијаче црвено-белих.После утакмице Ивке је био одушевљен још једном одличном партијом у дресу вољеног клуба:"Увек има тај неки посебан осећај када носите дрес Црвене Звезде,најбољег и најтрофејнијег српског клуба.Тежину Звездиног дреса нису успевали да схвате многи играчи које су са 16-17 година проглашавали за будуће легенде клуба а они су постали сасвим супротно.Ја најбоље од свих садашњих саиграча схватам тежину Звездиног дреса.Једноставно,ја волим Звезду као што волим своју жену и свог сина,своје родитеље и пријатеље.И сваки пут,у дресу Звезде бићу за 200% бољи јер ЗВЕЗДА ЈЕ ЖИВОТ,СВЕ ДРУГО СУ СИТНИЦЕ.Идемо на дуплу круну"-рекао је Младеновић после утакмице.

Đoko

Default Re: Odg: BAL-Ivan Mladenovic

Quote Originally Posted by Ivan94 View Post

ЗВЕЗДА ЈЕ ЖИВОТ,СВЕ ДРУГО СУ СИТНИЦЕ
    To majstore,to SRBINE,To DELIJO

3. The Following User Says Thank You to DjoletheKing For This Useful Post:

Default Odg: Re: Odg: BAL-Ivan Mladenovic

Quote Originally Posted by Supernemecek View Post
    To majstore,to SRBINE,To DELIJO
    Тако је!

ЛИГА ШАМПИОНА:МЛАДЕНОВИЋ РАЗОРУЖАО "ТОБЏИЈЕ",ЗВЕЗДА У ЧЕТВРТФИНАЛУ!!!

Фудбалери Црвене Звезде пласирали су се у четвртфинале Лиге Шампиона,након што су на "Емирејтсу" победили Арсенал са 2:0.Оба гола за црвено-беле,који су вечерас играли у пуној плавој опреми постигао је Иван Младеновић у 11. и 32.минуту чиме је срушио "моћни" Арсенал а Звезди и ДЕЛИЈАМА донео огромно славље и пласман међу 8 најбољих екипа на старом континенту.Звезда је у меч ушла отворено и заиграла офанзивно од првог минута што није било чудно јер је Арсенал пре 7 дана на Маракани славио са 2:1 и са предношћу дочекао овај дуел.Ипак,да не побеђује ни финансијски јачи,ни богатији тим,већ онај који остави срце на терену потврђено је вечерас када су београдски црвено-бели надиграли у сваком сегменту игре Арсенал предвођен Месијем,Џерардом,Риберијем и многим другим светским звездама,док се у тиму Звезде као једина права Звезда и звучно име истицао центафор и српски репрезентативац Иван Младеновић.Да је светска класа,показао је тиме што је био константна опасност по гол Арсенала и небројано пута стављао на муке голмана "тобџија" Стива Манданду.Црвено-бели дошли су до предности у 11.минуту.Ковачевић је покупио лопту на средини терена,послао пас ка Лазовићу који је дао себи фор,ослободио се својих чувара и упутио шут који је одбранио Стив Манданда.Срећом по Звезду,на одбијену лопту натрчао је Младеновић и затресао мрежу за вођство гостију-0:1!Арсенал је деловао немоћно током свих 90 минута и није успевао да створи ниједну праву шансу из које би угрозио гол Звезде.Звиждуци са трибина нису деловали на успаване "тобџије" чије је моћно оружје на овој утакмици у потпуности било бескорисно.У 32.минуту црвено-бели,касније ће се испоставити,долазе до победоносног гола и опет после сјајне акције коју је започео Ковачевић.Он је послао лопту на бок ка Николи Микићу,овај је кренуо као напред,успео да се загради и пошаље лопту ка Лазовићу који је упутио центаршут ка ивици шеснаестерца где је био Младеновић.Овај је прихватио лопту на груди,а потом је захватио лопту волејом и она је завршила у мрежи.Црвена Звезда иде у четвртфинале заслужено,ДА ЛИ ЈЕ ОВО ЗНАК ДА СЕ ВРАЋАЈУ НАЈСЛАВНИЈИ ДАНИ НА МАРАКАНУ ВИДЕЋЕ СЕ ВРЛО БРЗО.

Младеновић:"Можда будемо и прваци Европе"!!!

30-годишњи центафор Црвене Звезде и српске репрезентације Иван Младеновић после меча сијао је од среће:"Пре свега,морам да признам да сам јако срећан и поносан на ову Звездину генерацију.Види се да је Роби уклопио добар тим и мени је част да као најискуснији играч преносим своје драгоцено искуство и на млађе играче.Направили смо одличан резултат пласманом у четвртфинале али ја сматрам да ми можемо више.Нека ми неко каже да сам луд али ја ето сматрам да Звезда може ове године да буде првак Европе.Можда и нисам у праву и свакако да има јачих тимова,али Звезда је Звезда и она као велики клуб увек мора имати циљ да достигне сам врх.То ће и бити наш циљ.И ако не успемо у томе,бићемо поносни једни на друге,и навијачи ће бити свакако задовољни јер смо дали све од себе."-рекао је Младеновић за МОНДО.

Super Star GrobarSrbija's Avatar

Default Re: BAL-Ivan Mladenovic

Kakve ti zivce imas

Default Odg: Re: BAL-Ivan Mladenovic

Quote Originally Posted by GrobarSrbija View Post
    Kakve ti zivce imas
    Оно што је наркоману дрога,мени је БАЛ каријера

8. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Smile Odg: BAL-Ivan Mladenovic

Обавештавам све да је моја БАЛ каријера за ПЕС 11 завршена.Сутра ћу поставити скрин шотове,углавном оне најзанимљивије ствари из моје каријере а биће и један клип са мог опроштаја.Ето толико од мене и моје БАЛ каријере.Званично престајем са играњем 11-ице,сутра завршавам скидање 12-ице и већ за три-четири дана крећем са БАЛ каријером у новом моду "Фудбалски живот".Хвала свима који су пратили моју тему.Очекујте још бољу каријеру у 12-ици и наравно још лудих текстова .Поздрав свима

10. The Following 4 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Đoko

Default Re: Odg: BAL-Ivan Mladenovic

Quote Originally Posted by Ivan94 View Post
    Обавештавам све да је моја БАЛ каријера за ПЕС 11 завршена.Сутра ћу поставити скрин шотове,углавном оне најзанимљивије ствари из моје каријере а биће и један клип са мог опроштаја.Ето толико од мене и моје БАЛ каријере.Званично престајем са играњем 11-ице,сутра завршавам скидање 12-ице и већ за три-четири дана крећем са БАЛ каријером у новом моду "Фудбалски живот".Хвала свима који су пратили моју тему.Очекујте још бољу каријеру у 12-ици и наравно још лудих текстова .Поздрав свима
    Jos jednom ponavljam.Svaka ti cast.....Sta vise da ti kazem ....

12. The Following User Says Thank You to DjoletheKing For This Useful Post:

Као што сам обећао ево скрин шотова како сам награђиван,шта сам добијао као награде,шта сам освајао итд

Ево скрин шотова:

СЛИКЕ СА МОГ ОПРОШТАЈА

15. The Following 3 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

pomocu kojeg programa slikas ??

Fenomenalna karijera.. Odusevljen sam..
    Samo me zanima patch koji koristis, gde mogu da ga skinem i da li cu moci da igram vec postojeci BAL ako ubacim patch?
    Hvala unapred..

Professional Жиле's Avatar

Колики ти је био оверол на крају?

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789