Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 41 to 60 of 173

Thread: BAL-Ivan Mladenovic

Super Star Ivan94's Avatar

Post Odg: BAL-Ivan Mladenovic

ЧЕТВРТФИНАЛЕ ЛИГЕ ШАМПИОНА:ЗВЕЗДА ПОСЛЕ ПЕНАЛА САВЛАДАЛА БАРСУ,У ПОЛУФИНАЛУ СА ЛИОНОМ!!!!!!

*Први меч у Београду,на Маракани добила је Црвена Звезда а гол одлуке постигао је Иван Младеновић у 28.минуту утакмице
    Ау каква прича за све љубитеље фудбала.Црвено-бели успели су да ураде оно што ниси могли ни Реал ни Манчестер нити било који тим=да избаце Барселону!!!И то на какав начин.Први меч у Београду,на Маракани добили су црвено-бели резултатом 1:0.Гол одлуке постигао је 21-годишњи центарфор Црвене Звезде Иван Младеновић у 28.минуту утакмице.И са таквим оптимизмом црвено-бели отишли су на Ноу Камп,првенствено да би покушали да одбране стечену предност из прве утакмице.И то им је до 85 минута полазило за руком.Леви бек каталонаца Герет Бејл одлично је извео корнер а највиши у скоку био је дефанзивац Сиднеи и главом матирао голмана црвено-белих Дијега Лопеза.Да ствар буде још гора,минут пре краја најбољи играч Звезде и центарфор црвено-белих Иван Младеновић непрописно је стартовао на штопера Барселоне Ђерара Пикеа и добио црвени картон чиме је свој тим несвесно оставио на цедилу до краја утакмице.После 90 минута игре на семафору је стајало Барселона-Звезда 1-0.Исти резултат као и пре 7 дана на Маракани.Током продужетака није виђено много изгледних шанси,као да су се играчи чували за пенале.На крају,дошли су и ти пенали,и срећом по Звезду ОНА ЈЕ ИЗАШЛА КАО ПОБЕДНИК ИЗ ДВОМЕЧА СА БАРСЕЛОНОМ.Са беле тачке за Звезду били су прецизни Бабел,Дефо,Абделахор и Јохансон а за Барсу само Ћави и Фабрегас.Голман црвено-белих Дијего Лопез постао је јунак меча одбранивши три пенала.ЗВЕЗДА ИДЕ ДАЉЕ!!!

Радост играча црвено-белих после пласмана у полуфинале:

2. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Default Odg: BAL-Ivan Mladenovic

БЛЕДА ЗВЕЗДА ЈЕДВА ИЗАШЛА НА КРАЈ СА ИНЂИЈОМ И ПЛАСИРАЛА СЕ У ФИНАЛЕ КУПА СРБИЈЕ!!!

*Младеновић је у 38.минуту утакмице донео Звезди изједначење
    Није било времена за славље црвено-белих због пласмана Звезде у полуфинале Лиге Шампиона јер је већ после 3 дана дошла веома битна утакмица,полуфинале Купа Србије против Инђије.Некако нервезно ушли су играчи Звезде у овај меч и то су фудбалери Инђије искористили и после сјајне контре коју су предводили Давидов и Симић Инђија је дошла до предности од 0-1.Шок на Маракани,повици "ХОЋЕМО СРЦЕ НА ТЕРЕН" и "СВИ У НАПАД АЈМО АЈДЕ".И послушали су их црвено бели и силовито кренули га колу Полексића што им се исплатило у 38.минуту када је Младеновић главом на асистенцију Димитријевића затресао мрежу.У другом полувремену,опет се поновило бледо издање Звездиних играча са почетка утакмице.Бледа,безидејна игра уливала је страх у кости и паника се увлачила међу 18.000 навијача на највећем Српском стадиону.Ипак,Звезда се некако одржала на 1-1 и ушло се у продужетке.Одмах потом,већ у првом налету Инђијаца Звездин штопер Милан Вилотић несмотрено је стартовао на Давидова с леђа и аутоматски зарадио црвени картон.Голман Дијего Лопез био је на тешким мукама да одбрани једанаестерац али је на крају успео у томе и скренуо лопту у корнер.Ипак,то је тек био црни наставак за Звезду.Лазар Крмпотић извео је корнер а Давидов био највиши у скоку и главом матирао Дијега Лопеза.1-2 за Инђију тешки тренуци за црвено-беле.У другом продужетку,Просинечки је реаговао тако што је извео Бабела из игре а увео Агбонлахора што се показало као пун погодак.Евандро је оборен на 25 метара од гола Полексића после чега је и он морао да напусти игру а заменио га је Јохансон.Агбонлахор је извео слободан ударац а лопта је одлетела под пречку голмана Полексића.Звезда је поравнала резултат на 2-2 у последњем минуту другог продужетка и као и против Барселоне у четвртфиналу ЛШ морала је да шансу за пролаз даље тражи преко пенала што јој се по други пут заредом исплатило.Прецизни за Звезду са беле тачке били су Агбонлахор,Младеновић,Вешо вић и Лазовић а за Инђију Крмпотић и Симић.Треба напоменути и то да је голман Црвене Звезде Дијего Лопез одбранио 2 пенала и тиме показао да је "специјалиста за једанаестерце"

Овде можете погледати славље играча Звезде након пласмана у финале Купа Србије:

*21-годишњи центарфор Црвене Звезде Иван Младеновић био је огорчен игром како целог тима,тако и својом игром:
    -"Уопште нисам очекивао да овако слабо одиграмо.Овако не сме да игра велики клуб као што је Црвена Звезда.Не сме!!!Играли смо се са живцима навијача и то више никада не сме и што се мене лично тиче неће се поновити.Верујем да је ово био сам лош дан.Са ведрије стране,остварили смо пласман у финале купа а за тај трофеј борићемо се са
    Партизаном који је био бољи од ОФК-е 1:0.Што се првенства тиче има још 7-8 кола до краја,први смо на табели али ОФК Београд има само бод мање од нас.Партизану су шансе за титулу 10% мислим да ће наш највећи ривал покушати да нам узме куп и тиме ублажи губитак титуле за ову сезону"-рекао је Младеновић новинарима СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА

4. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

ФИНАЛЕ КУПА СРБИЈЕ:ЦРВЕНА ЗВЕЗДА-ПАРТИЗАН 2:0

Фудбалери Црвене Звезде освојили су Куп Србије тако што су у финалу били бољи од вечитог ривала Партизана резултатом 2:0.Двоструки стрелац за црвено-беле био је Иван Младеновић у 18 и 79.минуту утакмице."Пресрећан сам што смо освојили куп.Тиме смо употпунили сјајну сезону иза нас.Остало је још да победимо ОФК Београд у међусобном сусрету у Лиги па да славимо дуплу круну"-рекао је 21-годишњи центарфор црвено-белих Иван Младеновић новинарима СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА.

6. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

ЗВЕЗДА ОСВОЈИЛА ТИТУЛУ!!!!!!
    Фудбалери Црвене Звезде завршили су сезону 2015/2016 као први на табели и освојили титулу првака Србије са 84 бода.Иза себе,црвено-бели оставили су ОФК Београд са 81 бодом и Партизан који је сезону завршио на трећем месту са 73 бода.

Индивидуална признања:
    Најкориснији играч лиге-Иван Младеновић
    Најбољи стрелац лиге-Иван Младеновић
    Најбољи асистент лиге-Иван Младеновић
    Играч године у ЈСЛ-Иван Младеновић

*Младеновић је изабран и у идеалних 11 Јелен супер лиге за сезону 2015/2016

8. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Младеновић 4 године у Арсеналу!!!

*НИКАДА НЕЋУ ЗАБОРАВИТИ ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ И ДЕЛИЈЕ.УВЕК ЋЕ БИТИ У МОМ СРЦУ.ЈЕДНОГ ДАНА ВРАТИЋУ СЕ НА МАРАКАНУ ДА ЗАВРШИМ КАРИЈЕРУ У ЗВЕЗДИ"-ИВАН МЛАДЕНОВИЋ
    22-годишњи српски репрезентативац и бивши центарфор Црвене Звезде Иван Младеновић потписао је четворогодишњи уговор са Арсеналом.Млади српски ас ће годишње као члан "тобџија" зарађивати чак 9 милиона евра по сезони што ће му бити најплаћенији уговор у досадашњој каријери.Поводом трансфера у редове једног од најтрофејнијих енглеских клубова Иван је изјавио:"Драго ми је што сам потписао 4-годишњи уговор са Арсеналом.Арсенал је велики клуб,са великом армијом навијача,и клуб који увек има амбиције да се бори за титулу.Ја сам због тога и одлучио да пређем у Арсенал јер ми је велика жеља да освојим премијер лигу пошто сам ФА куп већ успео да освојим са Ливерпулом пре 3 сезоне.Морам посебно нагласити да сам у Звезди провео две дивне године,освојио сам титулу и куп и догурао до полуфинала Лиге Шампиона што је заиста велики успех и делимично остварење сна јер и даље имам циљ да са Звездом једног дана освојим Лигу Шампиона.За крај бих само рекао,2 године у Звезди су биле најбоље године у мом животу.Хвала навијачима,хвала свим људима у Звезди који су учинили да претходне 2 године буду најбоље у мом животу али и у досадашњој каријери.Делијама могу да поручим да је Звезда мој клуб,за који навијам од рођења и да ћу се једног дана вратити на Маракану и завршити своју фудбалску каријеру у вољеном клубу".-рекао је српски репрезентативац новинарима СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА

10. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

ПЛЕЈ ОФ ЛИГЕ ШАМПИОНА:ЗЕНИТ-АРСЕНАЛ 1:1,МЛАДЕНОВИЋ ДЕБИТОВАО ГОЛОМ У ДРЕСУ "ТОБЏИЈА"

*Српски репрезентативац успео је да се упише у стрелце на дебију у дресу Арсенала
    Фудбалери Арсенала одиграли су у гостима,са Зенитом прву утакмицу плеј офа Лиге Шампиона.На овој утакмици,за енглески тим дебитовао је српски репрезентативац и бивиши центарфор Црвене Звезде Иван Младеновић.Он је ушао у игру у 60.минуту уместо Волкота и недуго затим,успео да се упише у стрелце за коначних Зенит-Арсенал 1-1.

12. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

АРСЕНАЛ ОСВОЈИО СУПЕР КУП ЕВРОПЕ,МЛАДЕНОВИЋ СТРЕЛАЦ!!!!!!!

Фудбалери Арсенала тријумфално су започели нову сезону.Након пласмана у групну фазу Лиге Шампиона(1-1 први меч,3-1 на Емирејтсу)"тобџије" су успеле да освоје и Супер Куп Европе победивши екипу Атлетико Мадрида са 1:0.Једини гол на мечу постигао је српски репрезентативац Иван Младеновић,најзвучније појачање Арсенала овог лета.После утакмице видно одушевљен наш млади ас је изјавио:"Заиста сам направио одличан корак тиме што сам одлучио да пређем у Арсенал.Брзо сам се уклопио и прилагодио систему игре који форсира тренер Арсен Венгер.Нисам могао ни да сањам овакав почетак у Арсеналу.Заиста ми је драго због тога.У Арсенал сам дошао да освајам трофеје и ево већ на својој другој утакмици у дресу Арсенала сам то и урадио.Почетак као из снова"-рекао је српски репрезентативац енглеским медијима на конференцији после утакмице

14. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

АРСЕН ВЕНГЕР:ОДУШЕВЉЕН САМ МЛАДЕНОВИЋЕМ!!!

Менаџер Арсенала Арсен Венгер у изјави за клупски сајт "тобџија" похвалио је новог нападача Арсенала и српског репрезентативца Ивана Младеновића.Венгер је изјавио:"Ја сам једноставно одушевљен Младеновићем.Он је фантастичан играч,има осећај за гол,увек се нађе на правом месту у право време.Његово довођење сам још у јануару означио као приорет и заиста смо дали све од себе да бисмо га довели у клуб.Пресрећан сам што имамо таквог сјајног центарфора у екипи.Очекујем да управо он буде један од кључних играча у походу на титулу"-стоји у изјави Венгера за клупски сајт "тобџија"

16. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

МЛАДЕНОВИЋУ НАГРАДА ЗА УЕФА НАПАДАЧА ГОДИНЕ!!!!!!!!!

22-годишњи центарфор Арсенала и српски репрезентативац добио је од стране УЕФА награду за нападача године.Млади ас је ову награду апсолутно заслужио својим партијама у Црвеној Звезди прошле сезоне са којом је освојио дуплу круну и стигао до полуфинала Лиге Шампиона.Младеновићу је награду уручио председник УЕФА Мишел Платини:"Велика ми је част и задовољство што сам Младеновићу уручио награду за нападача године по избору УЕФА.Он је млад али перспективан и талентован центарфор.Одушевио је цео свет својим играма у репрезентацији Србије са којом је недавно одбранио трофеј првака Европе али и одличним партијама у дресу својих бивших клубова,ПСЖ-а,Ливерпула и Црвене Звезде претходних сезона.Убеђен сам да ће он наставити са добрим партијама и у дресу Арсенала а љубитељима фудбала широм света могу да поручим да смо добили још једног фудбалског велемајстора."-изјавио је Платини приликом доделе нагреде за нападача године по избору европске фудбалске федерације(УЕФА)центарфору Арсенала и српском репрезентативцу Ивану Младеновићу

18. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

ИНТЕРВЈУ-ИВАН МЛАДЕНОВИЋ О ПОЧЕТКУ У АРСЕНАЛУ,ЦРВЕНОЈ ЗВЕЗДИ,РЕПРЕЗЕНТАЦИЈИ,ЖЕНИ ДБИ,НАГРАДИ ЗА НАПАДАЧА ГОДИНЕ....

Поводом одласка из Црвене Звезде у Арсенал,проглашења за нападача године од стране Европске фудбалске уније(УЕФА),женидбе,репрезе нтације одлучили смо да урадимо интервју са 22-годишњим центарфором Арсенала и српским репрезентативцем Иваном Младеновићем који је ових дана боравио у Београду и био гост редакције СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА:
    *Ивке,пре свега добро ти нама дошао.Који је ово пут да си опет овде,с нама,да си наш гост?
    -Па колико сам бројао,ево већ трећи пут сам гост ваше редакције.
    -Добро нам дошао по трећи пут.
    -Добро вас нашао.Лепо је бити овде(смех)
    *После прве сезоне у Звезди у којој ниси ништа освојио и за коју си реко да ти је била неуспешна имао си понуде од 4 тима:Сандерленда,Депортива из Ла Коруње,Еспањола и Наполија.Сва четири клуба си одбио и одлучио да останеш у Звезди док не освојиш дуплу круну.
    -Па да.Тако је и било.Све четири понуде су биле јако примамљиве али ја једноставно нисам желео да одем из Звезде а да претходно не освојим ниједан трофеј а то сам сањао као дечак.Због тога сам одбио понуде које сам имао на крају прве сезоне у Звезди и одлучио да останем у вољеном клубу
    *У зимском прелазном року желели су те Лил и Хофенхајм,а ти си и њих одбио.
    -Па наравно да сам их одбио.Био сам први са Црвеном Звездом,Куп и Лига Шампиона су били увелико у току и шта је требало да одем из клуба,да оставим саиграче на цедилу и да разочарам милионе Звездаша широм света.Па ја нисам такав човек.Ја сам Звездин војник и Звезда ће увек бити у мом срцу!!!
    *И онда баш у току сезоне Арсенал је послао своје скауте да те прате
    -О томе ме је известио мој менаџер Вук Оровић и ја сам реко ОК.Дао сам му дозволу да ступи у преговоре са челницима Арсенала који су трајали 4 месеца и на крају су успешно завршени.
    *Уследило је Европско Првенство на коме је репрезентација Србије успела да одбрани титулу Европског првака и да освоји ЕП други пут заредом.Ти си на том првенству одиграо само 2 утакмице.Због чега?
    -То морате да питате селектора јер он је тај који саставља тим.Ја сам патриота,волим своју земљу,Србија је моја отаџбина и увек ћу се радо одазвати позиву за национални тим.Разочаран сам свакако,у животној сам форми а шансу су добили играчи који у својим клубовима нису били стандардни.Не знам зашто је тако,али нећу да се оптерећујем тиме чекају ме нови изазови.
    *На почетку прошле сезоне си најавио женидбу.Када можемо очекивати да станеш на луди камен са изабраницом твог срца?
    -Најавио сам женидбу на почетку прошле сезоне и она ће бити у децембру ове године,односно након завршетка јесење полусезоне.Моја вереница Јелена је тренутно у Београду и очекујем да ми се ускоро придружи овде у Лондону па да заједно испланирамо како ће изгледати наш најсрећнији дан у животу.Од званица ће бити свакако моји најбољи другови,бивши саиграчи из Звезде,саиграчи из репрезентације и поједине легенде Црвене Звезде а кога сам од легенди звао нећу вам још откривати.
    *Одлично си кренуо у дресу Арсенала.7 утакмица,6 голова и освојен Супер Куп Европе.Верујем да ниси очекивао овакав почетак у свом новом клубу?
    -Па шта да вам кажем.Добро знате да сам играо једну сезону у Ливерпулу и да сам са њима освојио ФА куп.Руку на срце,7 утакмица и 6 голова на старту сам очекивао јер је мени посао да дајем голове и одличан сам у томе али да освојим трофеј са Арсеналом већ на другој утакмици у дресу "тобџија" е то већ нисам очекивао али много ми је драго због првог трофеја јер сам управо због тога и дошао у Арсенал.Да бих освајао трофеје.

20. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

ПРЕМИЈЕР ЛИГА:МЛАДЕНОВИЋ ДВОСТРУКИ СТРЕЛАЦ ПРОТИВ ТОТЕНХЕМА,АРСЕНАЛ НА ВРХУ ТАБЕЛЕ!!!

Фудбалери Арсенала савладали су на Емирејтсу,на дербију 10.кола премијер лиге екипу Тотенхема,и преузели од истог клуба челну позицију на табели премијер лиге.Двоструки стрелац за Арсенал био је српски репрезентативац Иван Младеновић.

ИНТЕРВЈУ-НОВИ ЦЕНТАРФОР АРСЕНАЛА ИВАН МЛАДЕНОВИЋ ЕКСКЛУЗИВНО ЗА КЛУПСКИ САЈТ АРСЕНАЛА КАКО ЈЕ ДОСПЕО У ЛОНДОН,ШТА МИСЛИ О НАВИЈАЧИМА КЛУБА,КОЈА СУ МУ ОЧЕКИВАЊА У ПРВОЈ СЕЗОНИ У ДРЕСУ СЛАВНОГ КЛУБА...

(ПРЕВОД СА ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА)
    *Пре свега Иване пожелео бих ти добродошлицу у наш клуб.
    -Пуно вам хвала.Част је играти за велики клуб као што је Арсенал.Клуб са шампионском историјом и традицијом,клуб са фантастичним навијачима.
    *Који су ти главни циљеви у првој сезони у дресу нашег клуба?
    -У Арсенал сам дошао да бих освајао трофеје и докле год будем члан овог клуба главни циљ ће ми бити наравно ТРОФЕЈИ
    *Добро смо започели ову сезону.Остварили смо пласман у групну фазу Лиге Шампиона и освојили смо Супер Куп Европе победом над Атлетико Мадридом.На тој утакмици био си једини стрелац.
    -Заиста нисам очекивао овако добар почетак у Арсеналу.Поготово да на другој утакмици у дресу клуба освојим свој први трофеј.Заиста посебан и диван осећај.
    *Шта мислиш,докле можемо догурати у Лиги Шампиона ове сезоне?
    -Па знате како никад се не зна.Тренира нас један од најбољих светских стручњака Арсен Венгер.С друге стране,имамо квалитетну екипу по именима једну од најјачих у Европи.Мислим да не бих претерао кад бих рекао да можемо да се боримо и за трофеј првака Европе.Уосталом,Арсенал као велики клуб увек мора да има шампионске амбиције.
    *Премијер лига и ФА куп?
    -Што се првенства и Купа тиче ту такође мислим да можемо да на крају освојимо оба трофеја односно дуплу круну.У првенству смо након 10.кола и победе над Тотенхемом 2:0 избили на прво место и ми играчи ћемо дати све од себе да клубу донесемо шампионски пехар.Што се тиче Купа,не бих ту много причао само ћу рећи да смо једни од фаворита за освајање трофеја.
    *Познати си као велики борац.Играч који оставља СРЦЕ НА ТЕРЕНУ.Такав си био у ПСЖ-у,Ливерпулу и Црвеној Звезди.Да ли можеш обећати навијачима нашег клуба да ћеш такав бити и у Арсеналу
    -Наравно да могу.Ја сам велики борац,фудбал сам почео да тренирам из љубави према овом спорту и где год да сам играо до сада остављао сам СРЦЕ НА ТЕРЕНУ тако да навијачи од мене могу очекивати да ћу гинути на терену за дрес и за грб клуба.Нисам џабе изабрао да дођем у Арсенал.Публика у Енглеској ме добро познаје,уосталом као и навијачи Арсенала и знају да ћу врло брзо показати да заслужујем дрес који носим.
    *Хвала ти пуно што си дао интервју за наш клупски сајт.Све најбоље у каријери,и наравно што више трофеја са Арсеналом.
    -Хвала вама на лепим жељама.Сигурно ће тако бити.

Super Star Petar Milanovic's Avatar

Default Re: BAL-Ivan Mladenovic

Aјде бежи из тог прљавог клуба. нађи си пристојно уточиште.
    и не пиши романе бре. :д

24. The Following User Says Thank You to Petar Milanovic For This Useful Post:

Default Odg: Re: BAL-Ivan Mladenovic

Quote Originally Posted by Petar Milanovic View Post
    Aјде бежи из тог прљавог клуба. нађи си пристојно уточиште.
    и не пиши романе бре. :д
    Е баш нећу.Барем једну сезону у Арсеналу освојим титулу,куп,можда и Лигу Шампиона никад се не зна
    А ово за романе па сад нзм шта да ти кажем можда се после фудбалске каријер опробам као писац

УЕФА:МЛАДЕНОВИЋ ИГРАЧ ГОДИНЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23-годишњи центарфор Арсенала и српски репрезентативац Иван
    Младеновић проглашен је од стране Европске фудбалске уније за играча године!!!Младеновић је видно узбуђен примио награду од председника УЕФА Мишела Платинија.Млади ас је са узбуђењем рекао:"Ух,шта да вам кажем.Ово је тренутак који сам сањао од својих првих фудбалских корака које сам начинио са 7 година.Пресрећан сам што сам за само годину дана дошао до две награде УЕФА:за играча и најбољег нападача године.Сузе ми иду на очи.Заиста тренутак који никада нећу заборавити.Још само да ме прогласе за играча света и могу фино у пензију"-нашалио се Младеновић приликом добијања награде за ИГРАЧА ГОДИНЕ!!!

27. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Super Star Petar Milanovic's Avatar

Default Re: BAL-Ivan Mladenovic

Дик, ладно играч године.

29. The Following User Says Thank You to Petar Milanovic For This Useful Post:

Cool Odg: Re: BAL-Ivan Mladenovic

Quote Originally Posted by petar milanovic View Post
    дик, ладно играч године.
    још да ме фифа прогласи за најбољег играча света и могу лаганица у пензију

МИЛАН,БАРСЕЛОНА И МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД ХОЋЕ МЛАДЕНОВИЋА!!!!!!!!

23-годишњи српски репрезентативац наставио је да решета мреже и у дресу свог новог клуба Арсенала.Билан 23-годишњег центарфора "тобџија" и српског репрезентативца Ивана Младеновића био је 18 утакмица,15 голова.Добра форма српског репрезентативца није могла да прође неопажено у зимском прелазном року па су Милан,Барселона и Манчестер Јунајтед послали своје скауте да га прате током пролећне полусезоне.Да су Милан,Барселона и Манчестер Јунајтед озбиљно заинтересовани за српског репрезентативца потврдио нам је и Иванов менаџер Вук Оровић:"Преговарам тренутно са челницима Милана,Барселоне и Манчестер Јунајтеда.Сва три клуба су озбиљно загризла и мој клијент им је приоритет у летњем прелазном року.Иван је задовољан у Арсеналу,али није искључена могућност да на крају сезоне напусти клуб"-рекао је Оровић новинару спортала

Default Odg: Re: BAL-Ivan Mladenovic

МЛАДЕНОВИЋ:НАПУШТАМ АРСЕНАЛ НА КРАЈУ СЕЗОНЕ,НАЈБЛИЖИ САМ МИЛАНУ!!!

23-годишњи српски репрезентативац Иван Младеновић изјавио је да ће на крају сезоне напустити Арсенал и да ће се вероватно вратити у Италију,али овога пута као члан италијанског шампиона Милана,сазнаје спортал.рс.Позвали смо нашег репрезентативца и он нам је потврдио ову причу,као и интересовање Барселоне и Манчестер Јунајтеда:"Нисам баш нешто задовољан у Арсеналу.Мојој будућој супрузи се не свиђа живот у Енглеској,али би она зато врло радо хтела да се пресели у Италију.И због тога ме стално наговара да кажем свом менаџеру да да све од себе да би склопио посао са "росонерима" и да бих се ја вратио у Италију.Потврдићу и да сам у контакту са челницима Барселоне и Манчестер Јунајтеда,мада како сам већ рекао 90% нећу остати у Енглеској.Моја будућу супруга нема ништа против ни Шпаније.Она сматра да је то дивна земља,са предивним пределима и добрим људима тако да ме је бацила у тешку дилему.Шпанија или Италија,видећемо у јуну али у Енглеској нећу остати"-рекао је српски репрезентативац

Cool Odg: Re: BAL-Ivan Mladenovic

МЛАДЕНОВИЋ СТАО НА ЛУДИ КАМЕН!!!!!!

*Младеновић је са својом супрог традиционално секао торту
    Оно што је најављивао пре неколико месеци,то се и обистинило!23-годишњи центарфор Арсенала и српски репрезентативац венчао се 10.фебруара са изабраницом свог срца и дугогодишњом девојком Јеленом Ковачевић.Венчању је присуствовало 1250 званица.Церемонији су присуствовали и Иванови бивши саиграчи из Звезде Марко Вешовић,Дарко Лазовић,Никола Микић,Душко Тошић и Бобан Бајковић као и тренер Црвене Звезде Роберт Просинечки и легенде клуба са "Маракане" Драгиша Бинић,Дарко Панчев и Владимир Југовић.Младеновић је ексклузивно за Svet.rs изјавио:"Пресрећан сам.Ово је најрадоснији дан у мом животу.Коначно сам стао на луди камен.Све које волим су овде и драго ми је што могу и са вама да поделим овај посебан тренутак."-рекао је српски репрезентативац за Свет.рс

П.С.Ето морао сам и ја да се оженим

34. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast