Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 21 to 40 of 173

Thread: BAL-Ivan Mladenovic

Super Star Ivan94's Avatar

Default Odg: BAL-Ivan Mladenovic

МЛАДЕНОВИЋ НА СПИСКУ ПУТНИКА ЗА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО!!!

Како сазнаје интернет портал МОНДО селектор Фудбалске репрезентације Србије Владимир Петровић-Пижон уврстио је доскорашњег нападача Ливерпула Ивана Младеновића на списак путника за предстојеће СП у Бразилу.Селектор Србије је за Младеновића рекао:"Иван је млад играч.Има тек 19 година.Али он је у задње 2 године у клубовима у којима је играо и партијама на пријатељским утакмицама у дресу репрезентације показао више него сви нападачи српске репрезентације у својој дугој каријери.Он је јако талентован.Има велики потенцијал и он је тај потенцијал показао и у ПСЖ-у и у Ливерпулу.Ја сматрам да ће нам он бити од велике помоћи на предстојећем СП.Чак шта више убеђен сам да са њим у тиму ми можемо постати прваци света"-стоји у изјави селектора Петровића за интернет портал МОНДО.

2. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

СРБИЈА ЈЕ ПРВАК СВЕТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Фудбалска репрезентација Србије веровали или не постала је првак света!!!"Орлови су у финалу победили Италију са 2-0 а стрелац оба гола за наш тим био је Иван Младеновић у 19 и 23.минуту утакмице.После меча капитен "Орлова" Немања Видић је изјавио:"Шта рећи после оваквог успеха.Постали смо прваци света по први пут у историји наше земље.Мени је велика част била предводити ове младе момке до титуле Светског првака.Овим смо усрећили не само Србе у Србији и Републици Српској,него и све Србе широм света.Верујем да су они сада поносни на нас.Није било лако стићи до победничког постоља али Богу хвала превазишли смо све препреке и на крају постали светски прваци"-рекао је српским медијима после утакмице капитен "орлова".

Учинак српске репрезентације на СП 2014:

Група А:
    Србија-Алжир 3:0(Младеновић 2,Жигић 1)
    Србија-Бугарска 2:0(Жигић 2)
    Србија-Уругвај 2:1(Младеновић и Жигић за Србију,Форлан за Уругвај)

Осмина финала:
    Јапан-Србија 0:2(Кузмановић и Жигић)
    Четвртина финала:
    Турска-Србија 0:1(Жигић)
    Полуфинале:
    Србија-Холандија 2:1(Младеновић и Жигић за Србију,Ван Перси за Холандију)

ФИНАЛЕ:
    Србија-Италија 2:0(Жигић 2)

за најбољег играча СП 2014 проглашен је Иван Младеновић а најбољи стрелац је Никола Жигић са 9 голова.

4. The Following 3 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

7. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

*МЛАДЕНОВИЋ ПРЕДСТАВЉЕН У ЗВЕЗДИ!!!

20-годишњи нападач српске репрезентације и бивши члан Ливерпула Иван Младеновић представљен је на Маракани,као најзвучније појачање најтрофејнијег српског клуба у предстојећој сезони 2014/2015.На представљању спортски директор Црвене Звезде Владимир Југовић бираним речима говорио је о српском репрезентативцу:"Иван Младеновић је будућност не само српског,него и европског и светског фудбала.Не треба много причати о његовим квалитетима,јер је он свима нам добро познат.Наш млади ас и нови центарфор Црвене Звезде је рекао:"Лепо ми је било у Ливерпулу.На полусезони сам навијачима обећао да ћу 100% остати у клубу али онда ме је мој отац и менаџер Зоран Младеновић обавестио да је у контакту са челницима Звезде и већ тада сам знао да од останка у Ливерпулу неће бити ништа.Ето,освојио сам Куп са Ливерпулом и тиме сам завршио епизоду у дресу славног енглеског клуба.Сада ми је циљ да се наметнем тренеру Роберту Просинечком али и да покажем навијачима колико сам чекао овај тренутак"-са осмехом на лицу причао је српски репрезентативац који ће у Звезди носити дрес са бројем 35

9. The Following 4 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Cool Odg: BAL-Ivan Mladenovic

ИНТЕРВЈУ СА ИВАНОМ МЛАДЕНОВИЋЕМ:ПРВА СЕЗОНА У ЗВЕЗДИ,РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА,ЦИЉЕ ВИ,ЖЕЉЕ,УСПЕХ У ЕВРОПИ

Сезона 2014/2015 је завршена.На изненађење многих после 50 година титулу шампиона Србије понео је ОФК Београд.Ипак,нас овога пута није занимао нови шампион већ најбољи стрелац нашег првенства и српски репрезентативац Иван Младеновић.Нас је занимало како се он снашао у вољеном клубу,како оцењује ову прву сезону у дресу Звезде,како по њему игра репрезентација и који су му циљеви и жеље у предстојећој сезони 2015/2016 и наравно,успех Црвене Звезде у Европи.
    *Пре свега Ивке,хвала што си се одазвао нашем позиву и пристао да даш интервју за СПОРТСКИ ЖУРНАЛ.
    -Хвала вама на позиву.
    *За почетак,како гледаш на своју прву сезону у Звезди и да ли си разочаран јер Звезда није успела да освоји дуплу круну?
    -Наравно да сам разочаран.Нисам се заиста надао да ће моја прва сезона у вољеном клубу проћи овако неуспешно.Шта ми вреди што сам проглашен за најбољег стрелца и што сам изабран у идеалних 11 Супер лиге кад титула није завршила на "Маракани".
    *Шта очекујеш од предстојеће сезоне?
    -Од предстојеће сезоне очекујем да освојим дуплу круну са Звездом.Једноставно,Звезда је велики клуб који се увек бори за титулу и који увек има шампионске амбиције.Стварно свака част ОФК-и ове сезоне су заиста били бољи од нас и у међусобним дуелима и на шампионском путу.Али за предстојећу сезону поручујем им да немају шансе да одбране то што су освојили и да смо ми главни фаворити.Јер ми смо ЗВЕЗДА!!!
    *Жеље?
    -Па ето већ имам 21 годину сматрам да не бих преуранио и да сам спреман за женидбу.У дугогодишњој сам вези са Јеленом Ковачевић и са њом сам спреман да проведем цео живот.Поред освајања титуле са Звездом,циљ и жеља ми је да ове године станем на "луди камен".
    *Успех у Европи са Звездом?
    -Квалификовали смо се директно у групну фазу Лиге Шампиона.Очекујем ускоро да сазнамо противнике у групној фази и тек тада ћу нешто моћи конкретније да кажем.Свако,циљ нам је да и ове године догурамо далеко у Европи јер смо прошлу сезону у Европи завршили поразом од Тотенхема у четвртфиналу(0-1 на Вајт харт лејну,0-0 на Маракани)а могли смо да догурамо и до самог финала да смо имали само мало више спортске среће.
    *Репрезентација Србије квалификовала се за предстојеће ЕП 2016.као прва у групи.Како оцењујеш игру репрезентације и наше шансе да одбранимо злато са ЕП-а освојено 2012.године у Пољској и Аустрији?
    -Шансе да одбранимо злато су морам признати мале јер за титулу конкуришу Немачка,Шпанија,Италија,Ен леска,Холандија значи све најјаче европске репрезентације а нама као браниоцима титуле то представља додатни терет.Ипак,не бих сада о Европском првенству чекају ме изазови првенствено са Црвеном Звездом а о Европском првенству ћу када дође време за то.

11. The Following 3 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

ЛИГА ШАМПИОНА:ЗВЕЗДА У ГРУПНОЈ ФАЗИ!!!

Фудбалери Црвене Звезде пласирали су се у групну фазу Лиге Шампиона након што су у двомечу плеј офа били бољи од турског Фенербахчеа(0-1 у гостима,3-0 на Маракани).Најбољи појединац у двомечу био је центарфор Црвене Звезде 21-годишњи Иван Младеновић који је у Турској био једини стрелац на мечу,а на Маракани се два пута уписао у стрелце.У стрелце се међу Звездиним играчима уписао и Дефо чиме је запечаћена судбина турског тима.Након што је судија одсвирао крај на Маракани је уследило славље због пласмана у групну фазу ЛШ.

МЛАДЕНОВИЋ ЗА :Одбио сам Сандерленд,Депортиво,Напол и и Еспањол.Остајем у Звезди до краја уговора!!!

21-годишњи центарфор Црвене Звезде Иван Младеновић овог лета имао је 4 примамљиве понуде.Челници Сандерленда,Депортива,Напо лија и Еспањола желели су да голгетера црвено-белих доведу у своје редове али од тога неће бити ништа.Ексклузивно за sportal.rs српски репрезентативац каже:"Истина је.Имао сам понуде од Сандерленда,Депортива,Напо лија и Еспањола.Нудили су ми годишњу плату од 3 милиона евра али ја нисам пристао.Рекао сам чим су ме контактирали да имам уговор са Црвеном Звездом још 2 сезоне и да од мог одласка из клуба неће бити ништа.Остајем у Звезди до краја уговора.Ове сезоне циљ ми је да са Звездом освојим дуплу круну и направим добар резултат у Европи.Можда на крају сезоне размислим о одласку али за сада нема ни говора о мом одласку из Звезде.Навијачи могу бити спокојни јер ја остајем у Звезди"-изјавио је српски репрезентативац

14. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Super Star Petar Milanovic's Avatar

Default Re: BAL-Ivan Mladenovic

Ostaješ bre do kraja karijere, ne do kraja ugovora.

16. The Following User Says Thank You to Petar Milanovic For This Useful Post:

ЈСЛ:МЛАДЕНОВИЋ СРУШИО ВОЈВОДИНУ,ЗВЕЗДА НА ЧЕЛУ ТАБЕЛЕ!!!

*РАДОСТ МЛАДЕНОВИЋА ПОСЛЕ ПОСТИГНУТОГ ГОЛА
    Фудбалери Црвене Звезде и Војводине одиграли су у Новом Саду,на стадиону "Карађорђе" веома тешку утакмицу,утакмицу препуну фаулова,жутих картона,прегршт шанси,параде голмана оба тима.На крају,као победник из овог дуела изашла је Црвена Звезда.Победу свом тиму,у 90.минуту утакмице донео је 21-годишњи центарфор црвено-белих Иван Младеновић који је након корнера који је извео Пандер,био највиши у скоку и главом послао лопту у мрежу.На крају,Војводина-Црвена Звезда 0:1(0:0).После 9 одиграних кола на табели води Црвена Звезда са 25 бодова,Партизан има 22,трећи је актуелни шампион ОФК Београд са 19 бодова.

18. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

МЛАДЕНОВИЋ:Титулу осваја ЗВЕЗДА!!!

21-годишњи центарфор Црвене Звезде и репрезентативац Србије Иван Младеновић изјавио је за спортал.рс да ће титулу ове сезоне освојити Звезда.-"Титулу у Јелен супер лиги ће ове сезоне освојити Звезда.Успели смо да победимо Војводину са 1:0 и избили смо на чело табеле са 25 бодова.Партизан као и увек има добар тим и они ће нам наравно бити први конкуренти за титулу.А актуелном шампиону ОФК Београду већ бежимо 6 бодова што није ненадокнадивно наравно јер је тек одиграно 9 кола,а до последњег 34-ог кола има још доста да се игра.Неће бити лако поред Партизана и ОФК Београда сачувати ову предност али ја сам убеђен да ће се Звезда радовати новој титули првака државе.Што се купа и Лиге Шампиона тиче имамо велике амбиције,Куп нам је такође приоритет поред првенства и имамо велике шансе и да њега освојимо.Извукли смо тешку групу у Лиги Шампиона али циљ је проћи групну фазу а после видети колике су шансе да направимо неки већи успех у Европи.Ја бих лично волео да догурамо и до самог финала јер имамо тим за велика дела"-изјавио је српски репрезентативац и надовезао се прича о одласку из Црвене Звезде:
    -"Те приче о мом одласку из Звезде не пију воду.Истина,имао сам понуде од 4 клуба Сандерленда,Еспањола,Депор тива и Наполија али све ове клубове и њихове понуде које су послали сам у старту одбио.Хоћу да освојим дуплу круну са Звездом и да постигнем успех у Лиги Шампиона".
    После тога,можемо причати о мом одласку из Звезде"

20. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

ЛИГА ШАМПИОНА:ПОБЕДА ЗВЕЗДЕ НА СТАРТУ,МЛАДЕНОВИЋ 2 ПУТА У МЕТУ!!!

Фудбалери Црвене Звезде победом су започели овогодишње учешће у Лиги Шампиона.На Маракани,пред 40.000 гледалаца црвено-бели савладали су украјински Шахтјор са 2:0 а двоструки стрелац био је 21-годишњи центарфор црвено-белих Иван Младеновић.Он је после утакмице изјавио:"Стартовали смо победом у овогодишњој Лиги Шампиона и то је за нас одлична ствар.Добили смо додатно на самопоуздању и показали осталим тимовима из Лиге Шампиона да се не шалимо и да нас треба схватити као озбиљног противника.Сигурно мислите сада далеко је Звезда у Лиги Шампиона од епитета озбиљног ривала па да ја могу да нешто овако изјавим али се варате.Шахтјор је веома квалитетна екипа,састављена од квалитетних играча,већином Бразилаца а уосталом недавно су и освојили Лигу Европе(пре 2 сезоне)а прошле у ЛШ догурали до четвртфинала и њих треба веома озбиљно схватити.Ми смо то
    урадили и успели смо да их победимо.Исто важи и што се Звезде тиче.Нека остали клубови не мисле да ће лако изаћи на крај с нама јер ако нас потцене осетиће горак укус кад се сусретнемо на терену"-пуцао је од самопоуздања после утакмице Звездин центарфор

22. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

ВЕЧИТИ ДЕРБИ:Младеновић постао љубимац СЕВЕРА и Партизанова ноћна мора

Вечити дерби између црвене звезде и партизана протекао је као и последњих неколико година у најбољем реду како на терену,тако и на трибинама.ипак,прошле сезоне голова на вечитим дербијима није било(0:0 на Маракани,0:0 на јна)али да тако не буде потрудио се центарфор црвене звезде Иван Младеновић.Уосталом,у знаку центарфора звезде протекао је овај дерби на маракани.од првог минута било је приметно колико је младеновићу било стало да на овом дербију покаже колико му је стало до звездиног дреса који носи од прошле године и показао је то,на најбољи могући начин.2 гола у мрежи вечитог ривала,одлична кретња младог нападача,у неколико наврата одлично се убацио из другог плана и стављао на тешке муке голмана црно-белих живковића који је парадама спречио младеновића да "уништи" партизан.Уз то,звездин центарфор се неколико пута враћао у одбрану а посебно је било приметно да има вансеријски квалитет и као дефанзивац!!!У неколико наврата враћао се у одбрану,посебно на позицију која одговара штоперу и на фантастичан начин заустављао атаке црно-белих и тиме мамио уздахе са северне трибине,али и са Запада и Истока.публика са све 3 трибине скандирала му је "ооооооооооо Иван Младеновић ооооооооооооо иван младеновић",а младеновић је то узвратио љубљењем звездиног грба и скидањем дреса само да би показао истетовирани грб звезде на својим леђима.е па драги љубитељи фудбала,уживајте добили смо још једног мајстора фудбала

П.С.е сад га и ја претерах

24. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Default Re: Odg: BAL-Ivan Mladenovic

Quote Originally Posted by Ivan94 View Post
    живковића који је парадама спречио младеновића да "уништи" партизан
    Gej paradama?
    Sledeći put het trik protiv crno belih!

26. The Following User Says Thank You to Petar Milanovic For This Useful Post:

Cool Odg: Re: Odg: BAL-Ivan Mladenovic

Quote Originally Posted by Petar Milanovic View Post
    Gej paradama?
    Sledeći put het trik protiv crno belih!
    Аахаххахахахаххахахаххаха хаххахахаххаха
    Нисам стиго да им забијем 3 комада извео ме тренер у 70.минуту али зато на ЈНА има и 4 комада ако треба

Default Re: Odg: Re: Odg: BAL-Ivan Mladenovic

Quote Originally Posted by ivan94 View Post
    извео ме тренер у 70.минуту
    а ко је тренер, саша матић? о.о
    ваљда види како играш, ****ш умор, ту је адреналин да надокнади што си се уморио. :d

Default Odg: Re: Odg: Re: Odg: BAL-Ivan Mladenovic

Па то и ја кажем ал који ***** ме мења у 70.минуту а ја оставио срце на терену већ од 1-ог

ЗИМСКИ ПРЕЛАЗНИ РОК:МЛАДЕНОВИЋ ОДБИО ЛИЛ И ХОФЕНХАЈМ,АРСЕНАЛ ПОСЛАО СКАУТЕ ПО ЊЕГА!!!!!

Општа помама влада за 21-годишњим центарфором Црвене Звезде и српским репрезентативцем Иваном Младеновићем ове сезоне.Још за време летњег прелазног рока 3 клуба покушала су да га доведу у своје редове:Сандерленд,Наполи, Депоритво Ла Коруња.И сви су послали понуде на адресу клуба из Љутице Богдана,челници клуба су дозволили Ивану да сам одлучи а репрезентативац Србије одбио је све три понуде рекавши "Док не освојим дуплу круну са Звездом,нећу отићи".И тако је и било,голгетер црвено-белих остао је у свом матичном клубу.А у недавно завршеном прелазном року имао је понуде Лила и Хофенхајма.Због чега је одбио понуде ових клубова рекао је:"На путу сам да освојим титулу са Звездом.Први смо на табели,и шта ја сад треба да урадим да одем и оставим саиграче на цедилу.Сањао сам као дечак како са Звездом освајам титулу првака Србије и нећу отићи докле год ми се тај сан не оствари.Исто мислим и за Куп.Велике су шансе да објединимо трофеј првенства и купа тј.да освојимо дуплу круну".Недуго затим,српски медији дошли су до информације да је менаџер Арсенала Арсен Венгер послао своје скауте да прате игре Звездиног центарфора и да га детаљно извештавају о Ивановом учинку на свакој утакмици коју буде одиграо у дресу Звезде до краја сезоне.А интересовање Арсенала потврдио је и Иванов менаџер Вук Оровић:"Да.Истина је да сам у контакту са челницима Арсенала.Они су веома заинтересовани да на крају сезоне ангажују Ивана и спремни су да издвоје велики новац како би га приволели да се пресели у Лондон.Иван је већ играо у премијер лиги једну сезону и то у дресу Ливерпула са којим је освојио ФА куп.Уосталом,ја вама ово не бих говорио да ми он није дао дозволу да ступим са челницима "тобџија" у веома озбиљне преговоре"-рекао је Оровић новинарима СПОРТСКОГ ЖУРНАЛА

31. The Following 2 Users Say Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

33. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

ЛИГА ШАМПИОНА:ЗВЕЗДА БОЉА ОД РЕНА У РЕВАНШУ,ИДЕ У ЧЕТВРТФИНАЛЕ!!!

*Младеновић је био стрелац другог гола за црвено-беле
    Фудбалери Црвене Звезде пласирали су се у четвртфинале Лиге Шампиона након што су у реванш мечу на Маракани били бољи од француског Рена резултатом 2:0.Голове за црвено-беле постигли су Рајан Бабел у 25 и Иван Младеновић у 61.минуту

35. The Following User Says Thank You to Ivan94 For This Useful Post:

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast