Page 586 of 595 FirstFirst ... 86486536576584585586587588 ... LastLast
Results 11,701 to 11,720 of 11889

Thread: КК Црвена звезда

Default Re: КК Црвена звезда

Videcemo trecu, mnogo blaze nego Javor.Jeste jadni mi xavi , pogledaj trecu cetvrtinu od juce toliko.Znam da ne volis Alimpijevica, sumnjam da ga iko voli.Svi jedva cekamo da ode ali onako moze samo Milova stoka da namesta u Moraci.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

I pored toga smo sami sebi skakali u usta, a mogli smo do pobede.
    Quote Originally Posted by Maree! View Post
    Znam da ne volis Alimpijevica, sumnjam da ga iko voli.
    Brat Škeu ga voli

3. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Vidis Mare care sad je staruj kako Gordic ide na ulaze ceo mec, e zato i mora dobiti neke faulove, mi sutiramo trojke ko debili ( po obicaju ) i logicno je da nemamo puno bacanja. Da igramo vise kroz reket i prodore mozda bi i imali.

Aman ne pricam za ovaj mec.Niko ne spori da Alimpije ne zna da vodi Zvezdu.Prosla utakmica je cista pljacka Milove stoke.Ti mislis da ako kazem da je pljacka onda automatski dajem alibi Alimpijevicu a to nije istina.A o tome da Rocesti ima 2 slobodna za tri utakmice , necu da komentarisem.

Professional Коста's Avatar

Sta kazes, Xavi? Ne kradu, vidi kakav flop Gordica za tehnicku, i to bi mu bilo iskljucenje jer je vec imao nesportsku, jer je pao a Lesor ga je jedva dodirnuo.

Ne kazem ja da ne kradu, al i mi ga preuvelicavamo, nemoguce da nas kradu u svakoj utakmici ove sezone i da su svi protiv nas. Mi smo ****ni Borac iz Cacka pokrali da bi usli u finale kupa pa niko rec nije rekao. Ovo je malo jace domacinsko sudjenje.

Quote Originally Posted by Xavi Maestro View Post
    Ne kazem ja da ne kradu, al i mi ga preuvelicavamo, nemoguce da nas kradu u svakoj utakmici ove sezone i da su svi protiv nas. Mi smo ****ni Borac iz Cacka pokrali da bi usli u finale kupa pa niko rec nije rekao. Ovo je malo jace domacinsko sudjenje.
    Ja sam rekao da je bruka protiv Borca bila bez obzira sto smo prosli i da su nam pred kraj svasta svirali. Sta ima da pricam samo o Alimpijevicu veceras kad nije on jedini faktor koji utice da ne vodimo. Postoji jedan mnogo uticajniji faktor.

A dobro, nemojte sad ni praviti čitav cirkus od tog suđenja. Suđenje, suđenje, nameštanje... Kao da niko nikad nije nameštao, pravio (namerne) greške u suđenju, krao itd... To je sastavni deo sporta. Nažalost ali tako je. Pa eno jel pre neki dan sudija ukrao produžetak Juventusu, koliko je strana ovde ispisano povodom toga. Pitanje je da li možeš da se izboriš sa tim ili ne. Tj da li možeš da budeš bolji 10x pa da ti ne mogu ništa, koliko god se trudili. Tu može mnogo još pitanja da se postavi, zašto je Zvezda sebe dovela u ovakvu situaciju.

Sad se vratite jedno 20tak stranica u nazad i procitajte sta sam napisao, sa ovom solo igrom i debilom od trenera mi cemo izgubiti od Buducnosti, nazalost tako je bilo. Alimpije, Covicu, terajte se u 3PM. Ja se odjavljujem.

Quote Originally Posted by Xavi Maestro View Post
    Ova zadnja je bila ok sa sudjenjem, ja licno tu nemam sta zameriti.Naravno da ce biti par gresaka ali ona treca je kriminal.

ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!! МилошЦЗБГ's Avatar

Default Odg: КК Црвена звезда

Серија је решена јуче.

Nije rešena juče, rešena je večeras, imali su rezultad da vrate seriju u BG, međutim to nisu znali da urade jer igre nema.
    Potpisujem da Alimpijeviću na početku svake četvrtine daš +5 poena da bi prokockao, on ne zna kad pređemo u vođstvo da to i zadrži.
    Ko tvrdi suprotno neka mi se nasisa ****a lagano.
    Koliko smo šutirali slobodna, 8/18?
    Jebu nas sudije, ne daju nam da pogodimo.
    Mrš u ****u materinu.

14. The Following 6 Users Say Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

To je to. Bolje nismo ni zasluzili od pocetka sezone. Bjelica igra 4:30 minuta na pocetku, pa ne ulazi vise. Ne kazem da je trebalo, samo naglasavam kako Alimpijevic rotira. Jankovic 8 minuta u prvom poluvremenu i vise ne ulazi. Lazic koji je kur.cina od igraca, neka se ljuti ko hoce, ne sme da ima mesto u Zvezdi, jos manje da je kapiten. To sto je Radonjic mogao nesto da iskoristi od njega je druga prica. Verovatno nijedan drugi trener na svetu ne bi to uspeo. Epska sramota je da mu ziv Keselj, ne mora niko da se slaze, ne igra pored Lazica, Jankovica, Davidovca i Dobrica, jos bez Dangubica. Alimpijevicu zelim da ne moze da trenira ni ekipu u osnovnoj skoli, sve je sjebao. Pricalo se od pocetka sezone, jos od Krita, da ovo nista ne valja. Vazno je da je tad davana bespotrebna podrska i ona floskula "bice Kalemegdan u junu". E sad ce biti "Evrokup u oktobru". Antic se na pocetku sezone trosi previse i naravno ne igra kad je najvaznije. Dovede se Enis koji je obican divljak i nista vise. Sad kad malo razmislim, i shvatam sto su nas krali, osetili su da smo slabi i da je to moguce da se izvede ove godine. I bilo je tacno.

Alimpijevic koliko sutra OUT, kao i Bjelica, Jankovic, Lesor, Lazic, Enis. Na kraju ispade bolje da se vratio Simanic i Radanov, pristojnije bi izgledali. Apsolutno mi je nebitna KLS liga, ne da je ona sama po sebi nebitna, nego iskreno ako se nista ne promeni, vise bih voleo da izgubimo.

16. The Following User Says Thank You to Коста For This Useful Post:

Алимпијевићу, Бјелице и Лазићу (колико год да га волим)

да се не љубимо.

Quote Originally Posted by VEK1NG View Post
    Čestitam na 2. mestu u Aba ligi!

20. The Following 4 Users Say Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post:

Super Star Pejko's Avatar

Prekinite vise da pominjete sudjenje,koj vam je *****...ste tolko zaslepljeni,da ne vidite da smo go ***** od ekipe...Mulac jednu pozitivnu stvar nije uradio od kad je dosao u zvezdu,ekipa mu igra isto kao i prvi dan...Kapiten pokusava da da kos iza kosa,Enis sutira totalno van balansa,ne izradjeno...slobodno ne mozemo da pogodimo....o cemu pricamo...

Ovo sve sto smo videli je delo Alimpijevica,koji nije uspeo da nauci igrace da igraju ****ni pik en rol...odbrana ne postoji,gordic je mogao ****em da postigne kos danas.
    Oterati sebicnu bagru i ovog vola od trenera...i jovo nanovo,pa makar i sa Keseljom u petorci...ako nista,barem ce imati volje da igra.

I specijalan pozdrav za Delije Sever,ovo je vasa pobeda i vasi stavovi na koje se popisam odmah sad.

22. The Following 2 Users Say Thank You to Pejko For This Useful Post:

Ono kad si jadan pa ne mozes da se hvalis uspehom svog kluba.

Super Star Pejko's Avatar

Veking,to sto radis je previse jadno...veruj mi,i to ti pricam najozbiljnije...hvali se kad osvojite nesto,a to sto podrzavas Milov klub je tek blam.

25. The Following 3 Users Say Thank You to Pejko For This Useful Post:

VEK1NG твоји постови ми делују као да имаш 13 година, ако имаш више ја се извињавам.

27. The Following 2 Users Say Thank You to МилошЦЗБГ For This Useful Post: