Page 585 of 593 FirstFirst ... 85485535575583584585586587 ... LastLast
Results 11,681 to 11,700 of 11850

Thread: КК Црвена звезда

Default Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by Pejko View Post
    Nadam se da si svestan sta moze da se desi ako odbijemo da igramo? I mislis li da nekog boli tuki sto se busamo ceo dan? Kradje je bilo,i to velike...ali ako se povuces,postajes mali klub,kao sto je Partizan odradio jednom prilikom,kad je Dule izveo igrace...to zna svaki zdravorazuman navijac...Izadji na teren,pofajtaj se za pobedu,pa sta bog da....veruj mi da bi ga mnogi vise cenili zbog toga.
    Ei sad Pejko..
    Znaci i Fener je mali klub i Zeljko je los trener jer povlaci ekipu sa terena zbog loseg sudjenja ili zbog toga sto navijaci gadjaju klupu Fenera?? Daj ne zezaj.
    Shvatam tvoju poentu i delimicno se slazem sa tobom, ali nisi skroz u pravu za ovo sto si napisao.

Default КК Црвена звезда

Nikako se ne povlaciti sa terena.To je stil Svinjosevica i njegovih gtr pulena.Nek ukrade Milova stoka titulu ko ih ****.Od sledece sezone polako uz novog trenera i nov roster.A ovi maloumnici koje navijace Zvezde nazivaju sns botovima , samo nek pogledaju slike sa zadnjeg mitinga pred BG izbore sa bubnjevima njihovih navijaca.

Default Odg: Re: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by Maree! View Post
    Nikako se ne povlaciti sa terena.To je stil Svinjosevica i njegovih gtr pulena.Nek ukrade Milova stoka titulu ko ih ****.Od sledece sezone polako uz novog trenera i nov roster.
    Koliko treba biti nevaspitan i primitivan da tako nesto napises jbt...

Default КК Црвена звезда

Sta konkretno , da je Svinjosevic govno od coveka ? Svako ima pravo na svoje misljenje.Mozda to sto ne volim Milogorce koji su priznali Kosovo i traze dva vojnika u misijama na Kosovu ?

Default Odg: КК Црвена звезда

Sta konkretno da je Svinjosevic govno od coveka ? Svako ima pravo na svoje misljenje.Mozda to sto ne volim Milogorce koji su priznali Kosovo i traze dva vojnika u misijama na Kosovu ?
    Brt, evo posto i mene prozivas i tebi kazem: Ako imas mali IQ bolje se ne javljaj jer ispadas smesan ovde, vidim da nemas osnovno kucno vaspitanje i nazalost sve je vise takvih, a ja sa ljudima poput tebe nemam sta da pricam.

Default КК Црвена звезда

Evo kulturno da ti kazem , za**** da se pravis realan navijac kad dve blage nemas o sportu o kojem pricas.Prati svoj klub i za**** sa tim realnim komentarima.Posle sponzorstva Tesla-KK Partizan ti ces nekog sns botom da prozivas.Ovo gore za Milogorce i Svinjosevica je tacno.Dakle ne cela Crna Gora vec Milogorci.Dete od 19 godina proziva nekog za IQ.

Počasni Diskriminator Darcoolio's Avatar

Default Re: КК Црвена звезда

Koje, Milova stoka ili Svinjošević?
    Oba su tačna.

8. The Following User Says Thank You to Darcoolio For This Useful Post:

Evo kulturno da ti kazem , za**** da se pravis realan navijac kad dve blage nemas o sportu o kojem pricas.Prati svoj klub i za**** sa tim realnim komentarima.Posle sponzorstva Tesla-KK Partizan ti ces nekog sns botom da prozivas.Ovo gore za Milogorce i Svinjosevica je tacno.Dakle ne cela Crna Gora vec Milogorci.
    Znaci neces realne komentare, vise ti odgovara da se lazemo? OK!?
    Kaze mi covek koji navija za tim kome je IDEA glavni sponzor a predsednik vodi jos jedan klub i celu ligu. Ne mislis da je to malo cinicno?

Default КК Црвена звезда

Nije cicnicno jer veze nema sa snsom, ovaj debilizam koji pises za sns botove a vama se direktno pumpa novac.Sa druge strane sponzori iz Srbije ne zele da dodju u Zvezdu ili ne isplacuju svoje obaveze, tako da smo osudjeni na Hrvatske firme, koji prepoznaju brend Crvene Zvezde.Decak ti ne mozes realne komentare da ostavljas kad navijas za Partizan, tako da za**** to da je tvoja prica realna.Nema sta da se mi lazemo Zvezda je pokradena u Moraci, to samo “realni” i ljudi koji ne razumeju kosarku nece priznati.Dakle nije Zvezda losom igrom izgubila na jednu loptu, vec je sudijskom kradjom dovedena na to da igra na jednu loptu.

Nije cicnicno jer veze nema sa snsom, ovaj debilizam koji pises za sns botove a vama se direktno pumpa novac.Sa druge strane sponzori iz Srbije ne zele da dodju u Zvezdu ili ne isplacuju svoje obaveze, tako da smo osudjeni na Hrvatske firme, koji prepoznaju brend Crvene Zvezde.Decak ti ne mozes realne komentare da ostavljas kad navijas za Partizan, tako da za**** to da je tvoja prica realna.Nema sta da se mi lazemo Zvezda je pokradena u Moraci, to samo “realni” i ljudi koji ne razumeju kosarku nece priznati.Dakle nije Zvezda losom igrom izgubila na jednu loptu, vec je sudijskom kradjom dovedena na to da igra na jednu loptu.
    A kojom kradjom ste nastali? Kojom kradjom ste 2014. igrali EL?
    Vi nikada niste krali?
    Naravno da ne, odgovara vam kad kradete a kad vas kradu istupate iz lige sta!?
    A vidim da si se i pronasao u botovima, jako lepo sto si se javio sam.

Ti si debil.Okreces pricu, ja nisam nikog prozivao sns botom vec ti, kad ti dam dokaz da se win win braca zbog svadje sa Covicem okrecu ka finansiranju Partizana, ti onda mene nazivas sns botom ?! Kad ti kazem da je Zvezda pokradena u Moraci ti mi odgovaras pitanjem da li smo mi nekad krali ?! Vrhunac debilizma, smesno okretanje price, dakle zato sto smo po tvom misljenju mi nekog “krali” , onda je opravdana kradja u Moraci ?!? I ti kazes za sebe da ostavljas “realne” komentare.Decak idi uzivaj u derbiju.

Default Odg: Re: КК Црвена звезда

Ti si debil.Okreces pricu, ja nisam nikog prozivao sns botom vec ti, kad ti dam dokaz da se win win braca zbog svadje sa Covicem okrecu ka finansiranju Partizana, ti onda mene nazivas sns botom ?! Kad ti kazem da je Zvezda pokradena u Moraci ti mi odgovaras pitanjem da li smo mi nekad krali ?! Vrhunac debilizma, smesno okretanje price, dakle zato sto smo po tvom misljenju mi nekog “krali” , onda je opravdana kradja u Moraci ?!? I ti kazes za sebe da ostavljas “realne” komentare.Decak idi uzivaj u derbiju.
    Vazi druze.
    Samo jedno pitanje: Jel i calu kazes da je debil?

Default Re: Odg: Re: КК Црвена звезда

Quote Originally Posted by vukasin98 View Post
    Vazi druze.
    Samo jedno pitanje: Jel i calu kazes da je debil?
    Ne jer to nije , a ti ocigledno jesi.Sportski pozdrav "realni" Partizanovcu.
    Vise cenim blekija,nemusa i ostale koji se ne predstavljaju kao "realni".

Super Star Pejko's Avatar

Oce li ovo *****e od tekme da se igra ili ne,****te...sta se ceka vise u pm.

Default КК Црвена звезда

Zagrevaju se nasi , ko zna.Milova stoka je tu.
    Edit: Igra se.

Koja je mazga ovaj Covic, ovo se znalo sve..ne znam ko moze da podrzava ovakvog coveka...Covek bukvalno pritiscima zeli da se pokloni pobeda zvezdi, celi dan place, expertize, nece igrati..pravi covek od reci, a onda su oni Milova stoka....

Sramota me zbog Covica i ovih gluposti, pretvaramo se u kk partizan.
    PS. Kako god ovaj mec i serija da se zavrsi, nabijem ih na K sve, toliko sebicnih ljudi na jednom mestu, pa nama su sve asistencije tako sto ovaj sa loptom bukvalno nema sta da radi i onda je doda nekom drugom, svako za sebe igra boli ih k za saigrace.

Regular Коста's Avatar

Poluvreme, slobodna bacanja Gordic - Zvezda 8:6. Zanimljiv je komentar ovog smrdljivog dvojca sa Arene kako na pocetku utakmice Bjelici "ispada lopta ispod kosa", jer ne daj Boze da se kaze da je bio kontakt, onda se za duplo manji kontakt sviraju Barovicu bacanja na ukrstenom dvokoraku kad ga je Dobric bez faula ispratio.

Jadni mi opet svi protiv nas i svi nas kradu.

22. The Following User Says Thank You to Xavi Maestro For This Useful Post: